Опозиція здала Власенка

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:23

Опозиція зняла двотижневе блокування Верховної Ради, яке тривало з 5 березня на захист Сергія Власенка, в якого відібрали депутатський манд... Читати повністю

Маленьких дітей винять у третині розлучень

Маша Землянська, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:14

У 30% розлучень в сім`ї винні безсонні ночі, викликані плачем дитини. Такі результати дослідження, проведеного британськими соціологами.

У дослідженні взяли участь 2 тисячі молодих подружні... Читати повністю

Країна святкує День народження Ліни Костенко

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:10

Ліна Василівна Костенко, легенда української літератури і справжня окраса сучасої української історії, - сьогодні святкує свій 83-й День народження. 

Святкуватиме це... Читати повністю

Депутатська газета надурила 11-класників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 9:51

Офіційне видання Верховної Ради - газета "Голос України" - плутає абітурієнтів з друком пробних шкільних тестів на своїх шпальтах. Такого в... Читати повністю

На Червонозоряному проспекті - невеликий затор

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 9:29

Серйозних ускладнень руху по Києву немає, проте на Червонозоряному проспекті - невеликий затор. Про це повідомляє іформаційний сервіс "Яндекс.Пробки": автошляхи Києва завантажені лише наполовину -... Читати повністю

На померлих людях посадовці просадили 300 тисяч

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 8:57

За останні три роки посадовці розтринькали майже 300 тисяч гривень, нараховуючи пенсії померлим людям. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Посадовці Пенсійного Фон... Читати повністю

Колесніченко: Кличка спихнуть, щоб не заважав

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 8:22

Депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко розказав, чому лідер фракції "Удар" Віталій Кличко не приєднався до опозиційного маршу "Вставай, Україно!". 

Політик с... Читати повністю

УДАР:З одеських шкіл вилучають неугодні підручники

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 8:00

Одеський обласний осередок партії "УДАР" повідомляє, що на нараді управління освіти і науки міської ради в Одесі  - начальник управління Зінаїда Цвірінько віддала своїм підлеглим усне роз... Читати повністю

Опозиція може знову розблокувати Раду за обіцянку

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 7:38

Опозиційна фракція "Батьківщина" може розблокувати парламент на сьогоднішньому засіданні, якщо буде виконано ряд її вимог. Про це у своєму Читати повністю

Як на міліціонерів бульбашки пускали (ВІДЕО)

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 19:32

Адвокат Євгенія Закревська зачитала звернення до Генеральної прокуратури через відео, доки її тримали у Печерському райвідділі.

«По дорозі  до Генеральної прокуратури ми були нез... Читати повністю

Захисники Гостинного нападуть на посольство Кіпру

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 19:04

У середу 20-го березня о 12:00 на вулиці Воровського, 24, відбудеться пікетування посольства Кіпру. Мітинг ініціюють захисники Гостинного двору.

Мітинг відбудеться «на знак протесту п... Читати повністю

10 днів безкоштовно перевірятимуть легені киян

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 18:18

З 19-го по 28-е березня Фонд Ріната Ахметова "Зупиніть туберкульоз, поки я живий" безкоштовно перевірятиме легені киян. Для цього по столиці їздитиме пересувний флюорограф.... Читати повністю

Ліки від глистів не перевірили і заборонили

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 18:05

Популярний препарат від глистів Ворміл заборонили продавати аптеках. Щоправда заборона стосується тільки однієї серії порошку для розчинів індійського виробництва - L107.Читати повністю

Бульвар Лесі Українки тягнеться в заторі

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 17:30

Автомобілі, що їдуть по бульвару Лесі Українки, не можуть перевищувати свою швидкість більш ніж на 20 кілометрів на годину, через завантаження дороги, за інформацією сервісу Яндекс.Пробки.

... Читати повністю

Кияни почали частіше кашляти та температурити

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 17:30

За останній тиждень у Києві побільшало хворих на грип та застуду. З 11-го по 17-е березня до поліклінік та лікарень прийшло більше 29-ти тисяч людей з кашлем, нежиттєм та температурою.

За д... Читати повністю