Азаров натякнув на неминучість Митного союзу

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 12:24

Україна веде переговори про співпрацю у рамках Митного Союзу Росії, Казахстану та Білорусі як спостерігач. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на прес-конференції.Читати повністю

Росіяни зняли сюжет про 9-річного лектора з Черкас

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 12:09

Російський телеканал "ОРТ" зняв сюжет про 9-річного Віталія Нечаєва з Черкас. 

Чим хлопчик особливий? Тим, що вже читає лекції з історії в Черкаському національному університеті. Шкіль... Читати повністю

Google тепер знає про тролейбуси у 15 містах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 11:55

Googleрозширив інформацію про громадський транспорт в Україні, що є доступною на Читати повністю

У Клюєва напередають інформації на 200 000 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 11:46

Апарат Національної ради з питань безпеки і оборони підписала з київською філією "Укртелекому" угоду на передачу даних і повідомлень. Про це повідомляє "Портал державних закупівель".

Вартіс... Читати повністю

У Ватикані проходить інтронізація Папи

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 11:46

У Ватикані на площі Святого Петра проходить урочиста інтронізація Папи Римського Франциска. Про це повідомляєЧитати повністю

На Микитенка мешканці заблокували "убивць дерев"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 11:16

Группа активістів заблокувала автівку невідомих людей, що зранку почали вирубувати дерева на Микитенка, 6-8 (Дніпровський район). Про це "Свідомо" повідомила учасниця подій Валентина Коробка.

... Читати повністю

Наші пацієнти хочуть англомовного лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:48

Українські пацієнти хочуть не просто професійного лікаря, але й спеціаліста міжнародного класу. Про це свідчать результати дослідження аналітичної компанії HeadHunter.

Отже, HH підсумували:... Читати повністю

Засідання Ради освятили першою бійкою

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:46

На засіданні Верховної Ради, під час виступу лідера партії "Свобода" Олега Тягнибока - почалась бійка. Спікер Верховної Ради Володимир Рибак одразу оголосив перерву.

Читати повністю

Сини Пшонки та Азарова отримали посади в Раді

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:31

Син генерального прокурора - депутат Артем Пшонка - призначений заступником голови фракції Партії регіонів. Це рішення оголосив спікер Верховної ради Володимир Рибак.

У свою чергу син прем'... Читати повністю

Грип перестав боятися Таміфлю

Маша Землянська, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:26

Вірусологи з Всесвітньої організації охорони здоров’я визнали: в 2% випадках захворювання на грип H1N1 Таміфлю не може допомогти. І це при умові, що хворі ніколи раніше не використовували ці... Читати повністю

Опозиція здала Власенка

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:23

Опозиція зняла двотижневе блокування Верховної Ради, яке тривало з 5 березня на захист Сергія Власенка, в якого відібрали депутатський манд... Читати повністю

Маленьких дітей винять у третині розлучень

Маша Землянська, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:14

У 30% розлучень в сім`ї винні безсонні ночі, викликані плачем дитини. Такі результати дослідження, проведеного британськими соціологами.

У дослідженні взяли участь 2 тисячі молодих подружні... Читати повністю

Країна святкує День народження Ліни Костенко

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:10

Ліна Василівна Костенко, легенда української літератури і справжня окраса сучасої української історії, - сьогодні святкує свій 83-й День народження. 

Святкуватиме це... Читати повністю

Депутатська газета надурила 11-класників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 9:51

Офіційне видання Верховної Ради - газета "Голос України" - плутає абітурієнтів з друком пробних шкільних тестів на своїх шпальтах. Такого в... Читати повністю

На Червонозоряному проспекті - невеликий затор