Мости Києва - у заторах

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 9:18

Найбільш проблемними ділянками для руху на цей час виявились мости: Метро, Південний та Патона. Станом на 09:15 автошляхи Києва завантажені на 5 балів з 10, згідно інформації сервісу "Яндекс.Пробки... Читати повністю

Вбивцю російських міліціонерів затримали в Україні

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 8:58

Лідер злочинної групи, підозрюваний у вбивстві двох московських міліціонерів сім років тому, затриманий в Україні. Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх сп... Читати повністю

Янукович обіцяє відпустити державні ЗМІ на волю

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 8:32

Віктор Янукович обіцяє роздержавити друковані засобі масової інформації та наблизитись до європейських стандартів у цій сфері. Про це повідомляє прес-служба президента.

Згідно повідом... Читати повністю

Чепак пропонує поговорити про покарання за наклеп

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 8:12

Прес-секретар Віктора Януковича Дарія Чепак вважає, що всі законодавчі ініціативи щодо покарання за наклеп повинні пройти широке обговорення. Про це повідомляє прес-служба президента.<... Читати повністю

Королевську можують звільнити за профнепридатність

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 7:53

"Регіонали" і комуністи мають намір підняти питання про відставку міністра праці і соціальної політики Наталії Королевської. Про це представники обох політичних сил заявили... Читати повністю

Аеросвітчани мітингуватимуть на Софіївській площі

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 21 березеня 2013р. 19:26

27 березня на Софіївській площі відбудеться акція протесту працівників АероСвіту.  О 08:00 годині ранку біля виходу зі станції метро «Золоті Ворота» зберуться Читати повністю

Рада розбереться з фальсифікаторами виборів

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 21 березеня 2013р. 18:32

На вечірньому засіданні депутати проголосували за створення слідчої комісії з питань розслідування фальсифікацій виборів 2012 року. «Це важливе рішення. Прийде час і фальсифікатори будуть пок... Читати повністю

Набережне шосе стоїть в заторі

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 21 березеня 2013р. 17:58

Набережне шосе та Поштова площа стоять в багатокілометровому заторі. Автомобілі рухаються з максимальною швидкістю 10 кілометрів на годину. Передає інформаційний сервіс-«Яндекс.Пробки».... Читати повністю

Одинадцять вулиць столиці будуть без води

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 21 березеня 2013р. 17:43

З 21-го березня з 9:00 по 22-ге березня до 8:00 жителі по вулицях Миколи Василенка, Героїв Севастополя, проспекту Космонавта Комарова у Солом’янському районі та по вулицях Ілліча та Крупської... Читати повністю

Українці не вміють писати слово "презентація"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 березеня 2013р. 17:25

Українці найчастіше помиляються в написанні слова "презентація". Такого висновку дійшли у "Яндексі", проаналізувавши пошукові запити українців.

Замість правильного варіанту найчастіше зустр... Читати повністю

УБОЗівець: Павліченку ніхто нічого не диктував

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 березеня 2013р. 17:13

Екс-заступник начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю Віктор Ремський на допиті в Апеляційному суді Києва розповів, що Сергію Павліченку явку з повинною ніхто не диктував.

... Читати повністю

Опозиція назве кандидатуру мера після дати виборів

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 21 березеня 2013р. 17:02

Опозиція сказала, що назве кандидатуру на посаду мера Києва одразу після того, як буде призначена дата виборів. Про це на брифінгу сказав лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.

"Ми... Читати повністю

Мами: Вихователів дитсадків змусили прибирати сніг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 березеня 2013р. 16:44

Мами з Шевченківського району скаржаться на телефонограму районного управління освіти до керівників дитячих садочків. Таку тему вони підняли на батьківському... Читати повністю

40% українців вважають рідною російську мову

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 21 березеня 2013р. 16:37

56% опитаних громадян вважають українську своєю рідною мовою, менше половини 40% - російську, для 3% людей рідною є інша мова і 1% не зміг визначитися, яка мова для них найрідніша.

Трохи ме... Читати повністю