Суд оцінив волю активіста ДК у 12 000 гривень

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 15:25

Слідчий суддя Святошинського райсуду Надія Лопатюк вирішила відпустити під заставу заарештованого 15 березня активіста Дорожнього контролю Андрія Дзіндзю у розмірі 11,47 тисяч гривень. Про це повід... Читати повністю

Броварський дитсадок лікує дітей за 299 грн на рік

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 15:11

Дитячому садочку "Сонечко", що в Броварах, на рік на медикаменти виділяють по 299 гривень. Таку інформацію від Броварської міськради вдалося Читати повністю

Мати покаліченої Оксани Циганок шукає адвоката

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 14:53

Мати покаліченої Оксани Циганок шукає адвоката, який би захистив її доньку від неправомірного слідства та допоміг би добитися справедливого покарання для 36-річного екс-майора. Проте грошей на опла... Читати повністю

Люди вимагають сквер на Сабурова

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 14:51

Мешканці вулиці Сабурова на Троєщині вимагають від Київради оголосити сквером ділянку за адресою, 16в. Вони озвучили цю вимогу на земельній комісії Київради.

Як повідомила на засіданні Тетя... Читати повністю

У Табачника наїхали на ВНЗ за стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 14:39

Міністерство освіти надіслало ректорам українських університетів гнівного листа з вимогою повідомити про невиплачені студентам стипендії. 

Читати повністю

Повалій «народила» перший законопроект

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 14:22

Співачка-депутат від Партії регіонів Таїсія Повалій написала перший свій законопроект.

Законодавчий дебют регіоналки... Читати повністю

В КИЕВЕ СОСТОИТСЯ ОТКРЫТИЕ AUTO MOTO FEST 18 Мая!

Sergey Matusov, (вiд читачiв), 19 березеня 2013р. 14:08

Уже в разгар майских шашлыков на территории Ледового стадиона (Киев, ул.Академика Глушкова,9) 18 Мая состоится открытие летнего фестиваля AUTO MOTO FEST!

Фестиваль планируется организовать... Читати повністю

МЗС застерігає українців від поїздок до Сирії

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 12:59

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Сирійської Арабської Республіки. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Причина такого... Читати повністю

Азаров натякнув на неминучість Митного союзу

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 12:24

Україна веде переговори про співпрацю у рамках Митного Союзу Росії, Казахстану та Білорусі як спостерігач. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на прес-конференції.Читати повністю

Росіяни зняли сюжет про 9-річного лектора з Черкас

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 12:09

Російський телеканал "ОРТ" зняв сюжет про 9-річного Віталія Нечаєва з Черкас. 

Чим хлопчик особливий? Тим, що вже читає лекції з історії в Черкаському національному університеті. Шкіль... Читати повністю

Google тепер знає про тролейбуси у 15 містах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 11:55

Googleрозширив інформацію про громадський транспорт в Україні, що є доступною на Читати повністю

У Клюєва напередають інформації на 200 000 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 11:46

Апарат Національної ради з питань безпеки і оборони підписала з київською філією "Укртелекому" угоду на передачу даних і повідомлень. Про це повідомляє "Портал державних закупівель".

Вартіс... Читати повністю

У Ватикані проходить інтронізація Папи

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 11:46

У Ватикані на площі Святого Петра проходить урочиста інтронізація Папи Римського Франциска. Про це повідомляєЧитати повністю

На Микитенка мешканці заблокували "убивць дерев"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 11:16

Группа активістів заблокувала автівку невідомих людей, що зранку почали вирубувати дерева на Микитенка, 6-8 (Дніпровський район). Про це "Свідомо" повідомила учасниця подій Валентина Коробка.

... Читати повністю