Наші пацієнти хочуть англомовного лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:48

Українські пацієнти хочуть не просто професійного лікаря, але й спеціаліста міжнародного класу. Про це свідчать результати дослідження аналітичної компанії HeadHunter.

Отже, HH підсумували:... Читати повністю

Засідання Ради освятили першою бійкою

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:46

На засіданні Верховної Ради, під час виступу лідера партії "Свобода" Олега Тягнибока - почалась бійка. Спікер Верховної Ради Володимир Рибак одразу оголосив перерву.

Читати повністю

Сини Пшонки та Азарова отримали посади в Раді

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:31

Син генерального прокурора - депутат Артем Пшонка - призначений заступником голови фракції Партії регіонів. Це рішення оголосив спікер Верховної ради Володимир Рибак.

У свою чергу син прем'... Читати повністю

Грип перестав боятися Таміфлю

Маша Землянська, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:26

Вірусологи з Всесвітньої організації охорони здоров’я визнали: в 2% випадках захворювання на грип H1N1 Таміфлю не може допомогти. І це при умові, що хворі ніколи раніше не використовували ці... Читати повністю

Опозиція здала Власенка

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:23

Опозиція зняла двотижневе блокування Верховної Ради, яке тривало з 5 березня на захист Сергія Власенка, в якого відібрали депутатський манд... Читати повністю

Маленьких дітей винять у третині розлучень

Маша Землянська, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:14

У 30% розлучень в сім`ї винні безсонні ночі, викликані плачем дитини. Такі результати дослідження, проведеного британськими соціологами.

У дослідженні взяли участь 2 тисячі молодих подружні... Читати повністю

Країна святкує День народження Ліни Костенко

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 10:10

Ліна Василівна Костенко, легенда української літератури і справжня окраса сучасої української історії, - сьогодні святкує свій 83-й День народження. 

Святкуватиме це... Читати повністю

Депутатська газета надурила 11-класників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 9:51

Офіційне видання Верховної Ради - газета "Голос України" - плутає абітурієнтів з друком пробних шкільних тестів на своїх шпальтах. Такого в... Читати повністю

На Червонозоряному проспекті - невеликий затор

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 9:29

Серйозних ускладнень руху по Києву немає, проте на Червонозоряному проспекті - невеликий затор. Про це повідомляє іформаційний сервіс "Яндекс.Пробки": автошляхи Києва завантажені лише наполовину -... Читати повністю

На померлих людях посадовці просадили 300 тисяч

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 8:57

За останні три роки посадовці розтринькали майже 300 тисяч гривень, нараховуючи пенсії померлим людям. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Посадовці Пенсійного Фон... Читати повністю

Колесніченко: Кличка спихнуть, щоб не заважав

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 8:22

Депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко розказав, чому лідер фракції "Удар" Віталій Кличко не приєднався до опозиційного маршу "Вставай, Україно!". 

Політик с... Читати повністю

УДАР:З одеських шкіл вилучають неугодні підручники

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 8:00

Одеський обласний осередок партії "УДАР" повідомляє, що на нараді управління освіти і науки міської ради в Одесі  - начальник управління Зінаїда Цвірінько віддала своїм підлеглим усне роз... Читати повністю

Опозиція може знову розблокувати Раду за обіцянку

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 березеня 2013р. 7:38

Опозиційна фракція "Батьківщина" може розблокувати парламент на сьогоднішньому засіданні, якщо буде виконано ряд її вимог. Про це у своєму Читати повністю

Як на міліціонерів бульбашки пускали (ВІДЕО)

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 19:32

Адвокат Євгенія Закревська зачитала звернення до Генеральної прокуратури через відео, доки її тримали у Печерському райвідділі.

«По дорозі  до Генеральної прокуратури ми були нез... Читати повністю

Захисники Гостинного нападуть на посольство Кіпру

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 19:04

У середу 20-го березня о 12:00 на вулиці Воровського, 24, відбудеться пікетування посольства Кіпру. Мітинг ініціюють захисники Гостинного двору.

Мітинг відбудеться «на знак протесту п... Читати повністю