"Покращення" обіцяє більші штрафи для водіїв

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 15:53

В Національному плані дій на 2013 рік є інформація про збільшення розмірів штрафів для водіїв.

У "Національному плані дій",... Читати повністю

Мухарський і Вінницька ідуть здаватись у Податкову

Галина Танай, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 15:48

Податкова знаходить все витонченіші методи боротьби з приховуванням доходів: тепер чиновники запрошують до себе зірок. У вівторок, 19 березня, привселюдно  декларувати свої доходи прийду... Читати повністю

Гастарбайтери у Росії тепер мають знати 850 слів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 15:24

Відтепер всі бажаючі працювати в Росії повинні знати щонайменше 850 російських слів. Такий проект розробило російське Міносвіти.

Знання цих слів заробітч... Читати повністю

Інститут раку купив невідому ковбасу по 87 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 15:12

Національний інститут раку підписав угоду з ТОВ "Техноснаб" на постачання ковбаси і сардельок протягом року. Про це йдеться на Порталі державних закупівель.

Сардельок в Інститут приве... Читати повністю

Китай - у п'ятірці експортерів зброї у світі

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 15:00

Вперше з часів закінчення "холодної війни" Китай увійшов до п'ятірки найбільших експортерів зброї у світі, витіснивши Великобританію. Про це Читати повністю

В Домі художника позмагаються маленькі Ройтбурди

Галина Танай, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 14:37

Справжнє мистецтво не залишає байдужих - а надто коли воно робиться руками дітей. З 27 по 31 березня в рамках Ukrainian Art Week відбудеться дитячо-молодіжний фестиваль мистецтв, де візьмуть у... Читати повністю

Дорожники вирішили поремонтувати власні авто

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 14:01

Служба автомобільних доріг у Київській області замовила у двох компаній ремонт своїх автівок. Про це повідомляє Портал державних закупівель.

Ремонтувати і обслугову... Читати повністю

Міліція: активістів затримали за непокору суду

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 13:33

Активістів під будівлею Генеральною прокуратури затримали через відмову виконати рішення суду. Про це повідомила прес-служба міліції.

«18 березня 2013 о 10.00 під стінами Генеральної... Читати повністю

Жінка стала мільйонером за рахунок чужих зарплат

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 13:16

Ревізори Держфінінспекції виявили, що головний бухгалтер Києво-Святошинського філії державного концерну телерадіомовлення за чотири останні роки завищила собі зарплату на 7,5 мільйонів гривень. Про... Читати повністю

Жінкам розказали коли не дивитися в дзеркальце

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 13:12

О третій годині дня, точніше в 15:30 жінкам краще не дивитися у дзеркало. На думку експертів з компанії St Tropez, в цей час жінки мають найгірший вигляд.

Експерти з краси пояснюють: як раз... Читати повністю

До 70-ти населених пунктів немає проїзду

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 12:57

Продовжуються роботи з розчищення доріг у трьох областях західного регіону. Немає проїзду до 70-ти населених пунктів у Львівській області. Також ускладнено проїзд у Волинській – до 69 населен... Читати повністю

Голодним будівельникам повернули частину грошей

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 12:56

Будівельникам, які 15-го березня "захопили" мерію та оголосили голодування проти заборгованості по зарплатні - повернули трохи грошей. Гроші людям особисто привіз представник роботодавеця -&n... Читати повністю

Затриманих під ГПУ активістів почали відпускати

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 12:54

Затриманих вранці під будівлею Генеральної прокуратури активістів почали відпускати. Про це "Свідомо" повідомив учасник події - громадський активіст Ігор Луценко.

"Мене щойно відпустили. Ні... Читати повністю

Більше половини українців не підтримують Януковича

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 12:39

Порівнюючи з груднем 2012 року частина тих, хто не підтримує діяльність президента Віктора Януковича зросла з 44,9% до 52,7%. Про це йдеться в результатах соціологічного дослідження Читати повністю

Депутатам накупили голок на 400 тисяч

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 12:21

Клінічна лікарня «Феофанія», у якій лікуються високопосадовці та їхні родичі, накупила шприців та голок на 396 тисяч гривень.

Гроші від "депутатської" лікарні... Читати повністю