Голод допомагає рятуватися від бактерій

Маша Землянська, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 11:14

Американським вченим з Університету Райс вдалося впоратися з бактеріями, що вже навчилися захищатися від антибіотиків. Вони експериментували з бактеріями P. aeruginosa та E. coli. Виявилося: вони б... Читати повністю

На акції під Генпрокуратурою затримали активістів

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 10:46

Під Генпрокуратурою у Києві на мирній акції протесту - затримали кількох людей. Про це "Свідомо" повідомив один із затриманих - громадський активіст Ігор Луценко.

Читати повністю

Анхар Кочнєва повернулась в Україну

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 10:10

Українська журналістка, що була полонянкою сирійський повстанців, Анхар Кочнєва - повернулась в Україну - повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

"Міністерством закордонних с... Читати повністю

Банки Кіпру відберуть частину грошей в олігархів

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 9:48

Влада Кіпру перенесла строк відкриття банків, до оголошення резонансного рішення про податок на заощадження, під який попадають також і українські олігархи. 

Одноразовий податок є одні... Читати повністю

Від Шулявської до Університету - затор

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 9:24

Від станції метро "Шулявська" практично до самої станції метро "Університет" - автівки тягнуться у заторі, повідомляє інформаційний сервіс "Яндекс.Пробки". Авто... Читати повністю

Куди піти на тижні:DocuDays, Мацуі, Парад гопників

Галина Танай, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 9:13

Понеділок, 18 березня

О 19:00 в кінотеатрі «Київ» – «Читати повністю

Загиблу в аварії з дружиною Реброва - поховали

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 9:00

19-річну Євгенію Веременко, яка загинула в страшній аварії за участю дружини Сергія Реброва, поховали на Лісовому кладовищі в Києві.

На прощання з дівчиною, яка всього місяць тому вийшла за... Читати повністю

У Дніпровському районі постріляли цуценят

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 8:36

У Дніпровському райуправлінні столичної міліції розшукують вбивцю цуценят, повідомляє прес-служба відомства.

Собаку та шістьох цуценят вбили між будинками по вулиці Петра... Читати повністю

Рибак: Перше, що розсварить опозицію - вибори мера

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 8:14

"Перше, що розсварить опозицію - вибори мера", - заявив спікер Верховної Ради Володимир Рибак в ефірі телеканалу "Україна".

"Після ви... Читати повністю

Померла співачка Оксана Хожай

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 7:42

Зірка 90-х, співачка Оксана Хожай померла 17 березня в кареті швидкої допомоги. Про це повідомила подруга Оксани Раї... Читати повністю

Під Києвом прогриміли вибухи у торговому центрі

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 22:41

У місті Вишгород Київської області в торговому центрі "Сяйво" по вулиці Шкільна прогриміло два вибухи, в результаті вибуху почалась пожежа.

В результаті вибухів та пожежі з постраждала одна... Читати повністю

В Одесі провалилась частина перехрестя

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 17:44

Як передають очевидці в Одесі по вулиці Левітана, Люстодорфській дорозі провалилась дорога, про це повідомили на сайті соцмережі ВКонтакті в групі Одесса к... Читати повністю

Харків та Херсон хочуть зміни у Верховній Раді

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 17:12

Громадські організації Харкова і Херсона вимагають розпуску парламенту, а також виступають за скасування депутатської недоторканості і зміни політичної системи на всеукраїнському референдумі, повід... Читати повністю

Папу Римського можна читати у Твіттері

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 17:06

Папа Римський після обіду зробив свій перший запис у Твіттері.

«Дорогі друзі, я сердечно дякую вам та прошу вас продовжува... Читати повністю

"Хюндай" Львів-Київ запізнюється на 4 години

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 16:38

Швидкісний поїзд «Хюндай» який прямує зі Львова до Києва, який зупинився серед поля, запізнюється, на чотири години. Про це повідомили в ефірі «5 канал».

Пасажирам д... Читати повністю