В "Києві" - солодкий Тиждень італійського кіно

Галина Танай, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 12:59

Як уживатись з нелегальними імігрантами, в яких монстрів перетворює нас телебачення і чи може примирити ворогуюче сімейство шоколад? Про що б не знімали італійці, їхнє кіно так і ди... Читати повністю

В Одесі запевнили: Нафтова пляма в морі зникла

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 12:52

Нафтова пляма в Чорному морі біля одеських берегів - розсмокталась. Про це повідомили у Міністерстві із надзвичайних ситуацій в Одеськ... Читати повністю

Книгу Лузіної видадуть за державні гроші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 12:43

Книгу Лади Лузіної "Київські відьми. Постріл в Опері" видадуть за гроші держбюджету. Вона потрапила до списку видань, котрі випустять за програмою "Українська книга" у 2013 році. 

Спис... Читати повністю

На проспекті Космонавта Комарова - дірка

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 12:40

На проспекті Космонавта Комарова - прорвало трубу. Про це повідомляє журналіст «Свідомо» з місця події.

«Автомобілі тягнуться в величезному заторі, на проїжджій частині ве... Читати повністю

На Лівому березі водій наїхав на дитину і втік

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 12:27

Столичні міліціонери розшукують водія, який 19 березня на Лівому березі збив 12-річну дівчинку і зник з місця пригоди. Про це повідомляє Читати повністю

Кернес виклав хіпстерську фотку у своєму Фейсбуці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 12:20

Мер Харкова Геннадій Кернес вирішив поповнити ряди хіпстерів і виклав відповідну фотографію на своєму Фейсбуці.

Айфон, дзеркало і самофот... Читати повністю

Як кияни святкуватимуть Міжнародний День щастя?

Книжковий магазин "ЧИТАЙКА", (вiд читачiв), 20 березеня 2013р. 11:46

Здавалось би!

Що тут такого - Міжнародний День щастя? Дивина та й годі!

Та виявляється усе це не так і просто...

У червні 2012 року на Генеральній Асамблеї ООН вперше було п... Читати повністю

Міцний сон суддів Донеччини потягнув на 13 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 11:39

Підрозділи Міністерства внутрішніх справ в Донецькій області уклали низку угод на придбання охоронного обладнання на загальну суму 12,96 мільйони гривень, повідомляє сайт Читати повністю

Укрпошта працюватиме на українського мільйонера

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 11:25

У відділеннях "Укрпошти" тепер можна відкривати депозити у "Дельта Банку". Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

"Укрпошта"... Читати повністю

Ректор луцького вишу в кріслі вже майже 40 років

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 11:19

Центр дослідження суспільства, що займається моніторингом освіти в країні, склав рейтинг "витривалості" ректорів національних університетів на посадах.

Очолив його Луцький національний техн... Читати повністю

Парламентська бібліотека платить за воду готелю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 11:01

Національна парламентська бібліотека підписала угоду з ТОВ «Гранд Менеджмент» на постачання гарячої води протягом року. Про це повідомляє Портал державних закупівель.

Вартість у... Читати повністю

Допоможіть знайти нападника на жінку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 10:53

В «Свідомо» звернулася жінка, яка стала жертвою нападу в ліфті свого будинку.

Вікторія поверталася 13 лютого ввечері додому від метро «Харківська». Як вона розп... Читати повністю

Богословська у Раді порівняла "Свободу" з холерою

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 10:24

Під час засідання Верховної Ради депутат від "Партії регіонів" Інна Богословська назвала депутатів "Свободи" неофашистами та закликала парламент позбавитися "цієї холери".

"У нас на очах на... Читати повністю

Міст Патона стоїть у заторі

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 20 березеня 2013р. 9:30

Міст Патона - стоїть у заторі, а автівки рухаються зі швидкістю не більше 15 кілометрів за годину. Про це повідомляє інформаційний сервіс "Яндекс.Пробки". Загалом, автошляхи Києва завантажені напол... Читати повністю

Власенко: Опозиція не надто боролась за мене