Укрзалізниця: не доплачуйте за друк квитків

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 17:00

Укрзалізниця нагадує: пасажири, які купили квитки на потяг через інтернет, можуть роздрукувати проїзний документ без оплати будь-яких додаткових платежів у всіх без винятку залізничних касах.

... Читати повністю

У Жулянах розсекретили митника-хабарника

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 16:52

Солом’янський районний суд засудив митника до п'яти років позбавлення волі з іспитовим строком на три роки. А ще - йому позбавили звання інспектора митної служби другого рангу. Все... Читати повністю

Млинці "закоркували" Голосієво

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 16:29

Дороги, які ведуть до Виставкого центру (ВДНХ), що на Голосіївській, погрузли у тягнучках. За даними сервісу Yandex.probki, машини у кілометрових заторах "плетуться" зі швидкість до десяти кільметр... Читати повністю

Хімікатів у повітрі вдвічі більше норми

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 16:10

Шкідливих домішок у київському повітрі побільшало. Так рівень діоксиду у лютому допустиму норму перевищив у 2,8 разів. Рівень формальдегіду вже традиційно більше за потрібний пока... Читати повністю

Катеринчук проситься геть з "Батьківщини"

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 15:59

Микола Катеринчук запропонував одному з лідерів партії "Батьківщина" Олександру Турчинову розглянути питання про виключення його з фракції. Якщо "піти" не вдасться - пропонує виключити однопартійця... Читати повністю

Опозиція боїться - погода не пускає людей на Віче

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 14:32

Через наслідки негоди мешканцям Львівщини складно дістатись на народне віче "Вставай, Україно!", що відбудеться у Львові в суботу. Про переживання заявяє народний депутат, лідер львівської "Батьків... Читати повністю

Черновецького підозрюють у новій дитині

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 14:14

Журнал про життя зірок VIVA, а разом з ним і решта видань, запідозрили, що екс-мер Києва Леонід Черновецький готується в чергове стати батьком. Приводом для чуток стали фото, які розмістив Читати повністю

У неділю обіцяють мороз, але без снігу

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 14:02

За прогнозами синоптиків неділя, 17-го березня буде морозною. Проте сніг киянам не обіцяють.

За даними Gismeteo, вночі мороз удари... Читати повністю

Дорн, Йолка і Бумбокс розібрали премії YUNA

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:53

Найкращим виконавцем по версії премії YUNA став Іван Дорн. Він же взяв ще одну нагороду в номінації найкращий аль... Читати повністю

Вілкул "відмазує" Кабмін від ям на дорогах

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:42

Автомобільні дороги в Україні, крім ключових, держава повинна передати на баланс місцевим органам влади. Про це заявив віце-прем'єр Олександр Вілкул в інтерв'ю газеті Дзеркало тижня.

"Необх... Читати повністю

Македонія пускатиме в гості українців без візи

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:37

Македонія дозволила українцям і надалі їздити до них без віз. А відтак, щоб потрапити в гості до македонців - потрібно мати виключно закордонний паспорт.

Пускати до себе... Читати повністю

Киянам дозволили їхати на Захід

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:27

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомляє, що дороги на центральних автомагістралях України чисті. А відтак водіям дали зелене світло.<... Читати повністю

У Києві шукають зниклу минулого тижня дитину

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:16

Служба розшуку дітей, просить киян про допомогу. Загубився 14-річний хлопчик - Тарас Бобров.

"Виглядає на 13-14 років, 165-170 сантиметрів на зріст, худорлявий, сутулиться,; у нього овальне... Читати повністю

МОЗ хоче взятися за ціни в аптеках

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:08

Міністерство охорони здоров'я хоче контролювати ціни на усі лікарські засоби, що продають в наших аптеках. Для цього продавців планують змусити реєструвати максимальну ціну на їхні товари.Читати повністю

Франківськ і Ужгород почали приймати літаки

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:02

Два аеропорти - у Івано-Франківську та Ужгороді, відновили роботу. 

Напередодні, 15-го березня М... Читати повністю