Міліція: журналіст ДК сам винен у арешті

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 10:40

В міліції запевняють: арешт журналіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзидзю – повністю... Читати повністю

6 level розворушив Хрещатик перфомансом

Галина Танай, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 1:53

Вішалки в голові, ряджені з цинковими відрами й заклики весни по гучномовцю – такий вечір п’ятниці запам’ятається надовго. В самісінькому центрі Києва, серед псевдогламурних магаз... Читати повністю

Букмекери прогнозують переможців Євробачення-2013

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 0:57

Букмекерські контори називають переможцем на Міжнародному конкурсі "Євробачення-2013" представницю Данії Еммелі де Форест з піснею "Only Teardrops".

Друге місце прогнозують учасниці з Но... Читати повністю

Справу Індила передали в прокуратуру

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 0:10

Вже вчетверте розглядається справа Ігоря Індила. Деснянський районний суд Києва передав на додаткове розслідування в прокуратуру кримінальну справу щодо обставин смерті студента Ігоря Індила. Це вж... Читати повністю

Виставка «Ідентифікація руху»

, (вiд читачiв), 15 березеня 2013р. 20:56

Арт-центр Якова Гретера презентує колективну виставку українських художників під назвою «Ідентифікація руху».

Наскільки сучасне мистецтво є актуальним, а молоді художники &ndash... Читати повністю

У Солом'янському районі немає води

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 19:11

У Солом'янському районі по вулицях Лебедєва-Кумача та вулиці Ніжинській немає води, про це Читати повністю

Два аеропорти не працюють через погоду

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 18:54

Через погіршення погоди перестали працювати аеропорти.

За даними  Міністерс... Читати повністю

Голодуючі залишились на ніч біля дверей Попова

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 18:18

Голодуючі будівельники залишилися на ніч. Кількість людей зменьшилась з семи до п'яти чоловік, причиною цього є те, що працівники КМДА закрили від людей туалет й двоє змушені були вийти до туалету... Читати повністю

Вулиця Олександра Довженка тягнеться в заторі

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 17:54

Автомобілі, що їдуть по вулицях Олександа Довженка та Олени Теліги тягнуться в багатокілометровому заторі. За інформацією сервісу Яндекс.пробки, максимальна швидкість вулицями - до десяти кілометрі... Читати повністю

МОН пишається - Оксфорд похвалив нашу студентку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 16:39

Міністерство освіти і науки отримало листа від Оксфордського університету зі словами подяки за українську студентку. Про це Читати повністю

Дарницька ДАІ зробила каталог "покинутих авто"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 16:33

Дарницькі дорожні інспектори створили цілий каталог "покинутих" автівок району. Про це повідомляють місцеві мешканці, котрі періодично скаржилися в ДАІ на занедбаний транспорт у своїх дворах.

... Читати повністю

На Закарпатті мітингувальники пішли маршем

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 16:19

Близько тисячі жителів Закарпаття рушили маршем в рамках акції протесту "Вставай, Україно!". Люди зібрались на Театральній площі Ужгорода незважаючи на сніг.

Чутки про перенесення акції не... Читати повністю

Яндекс зайнявся продажем квитків на автобуси

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 16:07

Яндекс разом з bus.com.ua зайнялися продажем квитків... Читати повністю

Варенична зняла свій баннер з аптеки в центрі