Кияни відзначили "Гнилий кабак" за українофобство

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 11:34

15-го березня, в день захисту прав споживача громадські активісти ініціативи «Не будь байдужим!» обирали «найбільш найукраїнофобському закладу громадського харчування» у Киє... Читати повністю

Ковбасу і сосиски "Дитячі" спіймали на обмані

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 11:25

Антимонопольний комітет просить шістьох популярних виробників ковбас і сосисок припинити обманювати покупців. А саме -... Читати повністю

Янукович-молодший запереживав за іномарки

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 11:08

Депутат-регіонал і син президента Віктора Януковича - Віктор, звернувся з офіційним листом до Миколи Азарова. У прем'ра він просить не вводити додаткове мито на іноземні машини.

"Впевнений.... Читати повністю

Містечка під Києвом сидітимуть до обіду без світла

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 11:01

Через сильний вітер та сніг кілька десятків населених пунктів під Києвом залишились без світла та електроенергії.

"В ніч з 15-го на 16-е березня внаслідок несприятливих погодних... Читати повністю

Міліція: журналіст ДК сам винен у арешті

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 10:40

В міліції запевняють: арешт журналіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзидзю – повністю... Читати повністю

6 level розворушив Хрещатик перфомансом

Галина Танай, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 1:53

Вішалки в голові, ряджені з цинковими відрами й заклики весни по гучномовцю – такий вечір п’ятниці запам’ятається надовго. В самісінькому центрі Києва, серед псевдогламурних магаз... Читати повністю

Букмекери прогнозують переможців Євробачення-2013

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 0:57

Букмекерські контори називають переможцем на Міжнародному конкурсі "Євробачення-2013" представницю Данії Еммелі де Форест з піснею "Only Teardrops".

Друге місце прогнозують учасниці з Но... Читати повністю

Справу Індила передали в прокуратуру

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 0:10

Вже вчетверте розглядається справа Ігоря Індила. Деснянський районний суд Києва передав на додаткове розслідування в прокуратуру кримінальну справу щодо обставин смерті студента Ігоря Індила. Це вж... Читати повністю

Виставка «Ідентифікація руху»

, (вiд читачiв), 15 березеня 2013р. 20:56

Арт-центр Якова Гретера презентує колективну виставку українських художників під назвою «Ідентифікація руху».

Наскільки сучасне мистецтво є актуальним, а молоді художники &ndash... Читати повністю

У Солом'янському районі немає води

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 19:11

У Солом'янському районі по вулицях Лебедєва-Кумача та вулиці Ніжинській немає води, про це Читати повністю

Два аеропорти не працюють через погоду

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 18:54

Через погіршення погоди перестали працювати аеропорти.

За даними  Міністерс... Читати повністю

Голодуючі залишились на ніч біля дверей Попова

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 18:18

Голодуючі будівельники залишилися на ніч. Кількість людей зменьшилась з семи до п'яти чоловік, причиною цього є те, що працівники КМДА закрили від людей туалет й двоє змушені були вийти до туалету... Читати повністю

Вулиця Олександра Довженка тягнеться в заторі

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 17:54

Автомобілі, що їдуть по вулицях Олександа Довженка та Олени Теліги тягнуться в багатокілометровому заторі. За інформацією сервісу Яндекс.пробки, максимальна швидкість вулицями - до десяти кілометрі... Читати повністю

МОН пишається - Оксфорд похвалив нашу студентку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 16:39

Міністерство освіти і науки отримало листа від Оксфордського університету зі словами подяки за українську студентку. Про це Читати повністю

Дарницька ДАІ зробила каталог "покинутих авто"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 березеня 2013р. 16:33

Дарницькі дорожні інспектори створили цілий каталог "покинутих" автівок району. Про це повідомляють місцеві мешканці, котрі періодично скаржилися в ДАІ на занедбаний транспорт у своїх дворах.

... Читати повністю