Македонія пускатиме в гості українців без візи

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:37

Македонія дозволила українцям і надалі їздити до них без віз. А відтак, щоб потрапити в гості до македонців - потрібно мати виключно закордонний паспорт.

Пускати до себе... Читати повністю

Киянам дозволили їхати на Захід

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:27

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомляє, що дороги на центральних автомагістралях України чисті. А відтак водіям дали зелене світло.<... Читати повністю

У Києві шукають зниклу минулого тижня дитину

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:16

Служба розшуку дітей, просить киян про допомогу. Загубився 14-річний хлопчик - Тарас Бобров.

"Виглядає на 13-14 років, 165-170 сантиметрів на зріст, худорлявий, сутулиться,; у нього овальне... Читати повністю

МОЗ хоче взятися за ціни в аптеках

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:08

Міністерство охорони здоров'я хоче контролювати ціни на усі лікарські засоби, що продають в наших аптеках. Для цього продавців планують змусити реєструвати максимальну ціну на їхні товари.Читати повністю

Франківськ і Ужгород почали приймати літаки

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 13:02

Два аеропорти - у Івано-Франківську та Ужгороді, відновили роботу. 

Напередодні, 15-го березня М... Читати повністю

Прокуратура йде в суд за 2 га Жукового острова

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 12:42

Прокуратура Голосіївського району подала позов до суду та компанію «АК «Київреконструкція» повернути киянам 2 гектари на Жуковому острові. Цю землю оцінюють у чотири мільйони грив... Читати повністю

Водіїв просять «не окуповувати» стадіон у неділю

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 11:44

В Державтоінспекції київських водіїв попросили не паркувати машини навколо Олімпійського стадіону у неділю, 17-го березня. А все через запланований футбольний... Читати повністю

Кияни відзначили "Гнилий кабак" за українофобство

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 11:34

15-го березня, в день захисту прав споживача громадські активісти ініціативи «Не будь байдужим!» обирали «найбільш найукраїнофобському закладу громадського харчування» у Киє... Читати повністю

Ковбасу і сосиски "Дитячі" спіймали на обмані

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 11:25

Антимонопольний комітет просить шістьох популярних виробників ковбас і сосисок припинити обманювати покупців. А саме -... Читати повністю

Янукович-молодший запереживав за іномарки

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 11:08

Депутат-регіонал і син президента Віктора Януковича - Віктор, звернувся з офіційним листом до Миколи Азарова. У прем'ра він просить не вводити додаткове мито на іноземні машини.

"Впевнений.... Читати повністю

Містечка під Києвом сидітимуть до обіду без світла

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 11:01

Через сильний вітер та сніг кілька десятків населених пунктів під Києвом залишились без світла та електроенергії.

"В ніч з 15-го на 16-е березня внаслідок несприятливих погодних... Читати повністю

Міліція: журналіст ДК сам винен у арешті

Маша Землянська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 10:40

В міліції запевняють: арешт журналіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзидзю – повністю... Читати повністю

6 level розворушив Хрещатик перфомансом

Галина Танай, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 1:53

Вішалки в голові, ряджені з цинковими відрами й заклики весни по гучномовцю – такий вечір п’ятниці запам’ятається надовго. В самісінькому центрі Києва, серед псевдогламурних магаз... Читати повністю

Букмекери прогнозують переможців Євробачення-2013

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 0:57

Букмекерські контори називають переможцем на Міжнародному конкурсі "Євробачення-2013" представницю Данії Еммелі де Форест з піснею "Only Teardrops".

Друге місце прогнозують учасниці з Но... Читати повністю

Справу Індила передали в прокуратуру

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 16 березеня 2013р. 0:10

Вже вчетверте розглядається справа Ігоря Індила. Деснянський районний суд Києва передав на додаткове розслідування в прокуратуру кримінальну справу щодо обставин смерті студента Ігоря Індила. Це вж... Читати повністю