Депутати затвердили угоду про спрощення віз в ЄС

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 16:05

Депутати затвердили угоду між Україною та Євросоюзом яка спрощує оформлення віз.

Угода буда укладена 23 липня 2012 р... Читати повністю

Аеропорт в Жулянах відкрив новий рейс до Литви

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 15:31

Міжнародний аеропорт «Київ» відкрив новий рейс який полетить з Києва до Вільнюса. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

До 27 кві... Читати повністю

У Росії розглядають справу померлого Магнітського

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 15:19

Тверський суд Москви почав розгляд справи щодо померлого російського юриста "Hermitage Capital" Сергія Магнітського, якого посмертно звинувачують в ухиленні від податків. 

... Читати повністю

Тимощук запрошує зустрітися ввечері

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 15:13

Капітан збірної України з футболу Анатолій Тимощук попросив підтримки в українців перед матчами з Польщею і Молдовою. Заклик він написав ... Читати повністю

Україна отримала кириличний домен .укр

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 14:57

Україна отримала власний кириличний домен .укр. Про це повідомляє Український мережевий інформаційний центр.

З ним вже працюють два сайти - власне, сам УМІЦ і тестовий сайт тест.укр. Україн... Читати повністю

Зам Попова та радник Рибака займуться рисями

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 14:44

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак з радником голови Верховної Ради України Миколою Петренком взяли опікунство над родиною карпатських рисей у стол... Читати повністю

Філарет програв суд по Десятинному провулку

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 14:43

21 березня суд відмовив Київському патріархату, який подав Держархбудконтроль до суду. Українська православна церква вимагала скасувати рішення, яке заборонило будувати на підмурках па... Читати повністю

Портнов побачив неупереджених суддів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 14:43

Радник президента Андрій Портнов привітав колег з Вищої ради юстиції з 15-річчям від створення органу та висловив сподівання, що їхній досвід і відданість справі і надалі сприятимуть кваліфікованій... Читати повністю

Українці підняли російську в інтернетний ТОП

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 14:40

Завдяки українській інтернет-аудиторії російська мова вийшла на друге місце в світі за популярністю в мережі. Про це свідчать аналітичні дані експертів зЧитати повністю

Табачник "поділяє стурбованість" за гроші вчителів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 14:32

Міністерство освіти і науки поділяє стурбованість щодо зарплат вчителів. Про це повідомляє Читати повністю

На Театральній в метро померла жінка

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 14:22

На платформі станції метро "Театральна" 21 березня о 19:47 зафіксували смерть 52-річної киянки. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Київського метрополітену.

За даними відомства... Читати повністю

Напали на громадську приймальню Авакова

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 13:44

В громадську приймальню Арсена Авакова, яка знаходиться в партійному офісі «Батьківщини» в Харкові, близько 20 хвилин тому, спробували увірватися п’ять молодиків. Про це «Св... Читати повністю

Данилюк агітує не платити комуналку до виборів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 13:22

Координатор Громадянського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк агітує киян не платити комунальні послуги до того моменту, поки не будуть призначені вибори мера і депутатів Київради. 

... Читати повністю

Лебедєва позбавили депутатського мандату

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 22 березеня 2013р. 13:12

Після трьох місяців сумісництва Павла Лебедєва позбавили депутатського мандату. «ЗА» - проголосу... Читати повністю

Прокурору Тимошенко віддячили новою посадою