За зарплати Житлоінвестбудівців візьмуться слідчі

Маша Землянська, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 19:35

Прокуратура Шевченківського району Києва пообіцяла, що перевірить чи було порушення законод... Читати повністю

За рік українці "знижчують" по 12 л спирту кожен

Маша Землянська, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 19:25

За даними головного нарколога країни Анатолія Вієвського, щороку кожен українець випиває в середньому до 12-ти літрів чистого спирту. Якщо перевести це в алкогольний еквівалент - то цифра пер... Читати повністю

Мерія судитиметься проти шаурми на Політеху

Маша Землянська, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 19:19

В мерії обіцяють оскаржити ухвалу Господарського суду щодо заборони демонтажу кіосків біля станції метро «Політехнічний інститут».

Судовим рішенням працівникам благоустрою з... Читати повністю

Мерія заманює на пляж млинцями

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 18:13

Комунальне підприємство "Плесо" кличе на Масляну на пляж "Дитячий" у Гідропарку. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Старт свята - у суботу об 11:00. Також воно пройде і у неділю - в цей ж... Читати повністю

Мами з Голосієва оголосили війну автівкам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 17:56

Мешканці будинку по вулиці Трутенка, 7 скаржаться на автостоянку, котру влаштували прямо...на дитячому майданчику. Про це «Свідомо» повідомили місцеві мешканці.

«Кто так "... Читати повністю

Бульвар Шевченка тягнеться в кілометровому заторі

Маша Землянська, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 17:47

Автівки, що їдуть по бульвару Тараса Шевченка тягнуться в заторі. За Читати повністю

Табачник тикає ректорів носами за їхні ж гроші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 17:42

Міносвіти просить університети уважніше заповнювати інформацію, котру вони надсилають в Єдину державну базу з питань освіти, бо там купа помилок. Про це повідомляє прес-служба МОН.

"Незважа... Читати повністю

Мерія заперечує заміну аптеки на вареники

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 17:14

Комунальна аптека №1 залишається у приміщенні на Володимирській, 51/53. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Повідомлення з'явилося у відповідь на пост у Фейсбуці депутата Київради від УДАР... Читати повністю

Факти про корупцію почали збирати в інтернеті

Маша Землянська, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 17:05

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» почала збирати інформацію про будь-які факти корупції. Для цього варто лишень поскаржитися Читати повністю

Українцям дуже не радять летіти в Ірак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:51

Міністерство зовнішніх справ не радить українцям летіти до Іраку. 

Причина - ускладнення безпекової ситуації на території Іраку. В тому числі - є постійна загроза терористичних атак в... Читати повністю

Прокуратура помітила руйнування Київської фортеці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:49

Прокуратура відкрила кримінальну справу по руйнуванню Київської фортеці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Забудовник отримав дозвіл на влаштування підпірних стін з подальшим благ... Читати повністю

Міліціонер з Солом'янки сяде на 9 років за побиття

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:27

Солом’янський районний суд засудив до 9 років позбавлення волі київського міліціонера, що спільно зі своїми знайоми побив прохожого чоловіка: від отриманих травм той помер у лікарні. Про це п... Читати повністю

Янукович: Власенка судили за законом

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:15

Президент Віктор Янукович визнав, що позбавлення Вищим адміністративним судом депутатських мандатів негативно відіб'ється на відносинах України з Євросоюзом, але наголосив, що це рішення законне. П... Читати повністю

МОЗ змінив номер для скарг

Маша Землянська, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:08

У Міністерстві охорони здоров’я поміняли номер гарячої лінії, кули приймають скарги.

Відтепер дзвонити потрібно на номер 0-800-801-333. Усі дзвінки - безкоштовно.

У МОЗі... Читати повністю

На Троєщині "прийняли" водія маршрутки під кайфом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:05

Вдень ДАІшники Деснянського району затримали водія маршрутки, котрий перебував в стані наркотичного сп'яніння. Про це Читати повністю