Лавринович віддав 10 млн за розбірки з Тимошенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 11:40

Міністерство юстиції України підписало угоду з юристами зі «Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP and Affiliates». Про це повідомляється Читати повністю

КМІС: люди не вірять у Тимошенко вбивцю

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 11:14

Результати опитування Київського міжнародного інституту соціології показали, що 76% українців не вірять у причетність Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня. 

Респондентам було пост... Читати повністю

Кантер добиває фільм про табурет і континенти

Галина Танай, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 11:04

33 долари і 33 центи - думаєте, з цими грошима далеко не заїдеш? Гурт вуличних артистів пройшов весь Американський континент - і все для того, щоб залишити  на мисі Горн звичайний табуре... Читати повністю

За рік з ліками поекспериментували на 33-ох дітях

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 10:48

З 2011-го по 2012-ий роки піддослідними з випробовування нових ліків в наших лікарнях стало 33 дитини.

В Міністерстві охорони здоров’я розказують: 30 дітей взяли участь у перевірці лі... Читати повністю

8 млн абонентів life можуть залишитись без зв'язку

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 10:46

Одному із найбільших мобільних операторів зв’язку в Україні – компанії "Астеліт" (ТМ life) – відмовили у продовженні ліцензії на міжнародний і міжміський зв'язок. Про відповідне р... Читати повністю

Великі груди приваблюють сексистів

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 10:31

Якщо чоловіка приваблюють великі груди – то з упевненістю його можна назвати сексистом. А ще вчені пов’язують пристрасть до великих розмірів - сприйняттям жінки як об'єкта та агресивним... Читати повністю

Російський телеканал: Справи Януковича – "дрянь"

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 10:14

На телеканалі "Росія 1" у програмі "Вести недели" показали сюжет, в якому журналіст Дмитро Кисельов виступив відвертим противником співробітництва України з Євросоюзом. 

Мова йшл... Читати повністю

Від Шулявської до метро "Університет" - затор

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 9:29

Від станції метро "Шулявська" до "Університету" по проспекту Перемоги - розтягнувся багатокілометровий затор. Про це повідомляє інформаційний сервіс "Яндекс.Пробки"... Читати повністю

КНДР погрожує атакувати Південну Корею

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 9:02

Північна Корея погрожує нанести удар по Південній Кореї за проведення спільних військових навчань зі Сполученими Штатами Америки та у відповідь на введення санкцій проти них американським урядом та... Читати повністю

Тимошенко готова балотуватись у президенти

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 8:39

Ув'язнена екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про готовність балотуватися у президенти України на наступних виборах,Читати повністю

"Аеросвітчани" перекрили дорогу на знак протесту

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 8:23

12-го березня працівники компанії "АероСвіт" разом з активістами Об'єднання "Боротьба" на кілька хвилин перекрили атомагістраль Київ-Бориспіль на знак протесту. 

Протестуючі ходил... Читати повністю

Російські ЗМІ обурені популярністю Тараса Шевченка

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 7:51

До 199 річниці з Дня народження видатного українця Тараса Шевченка та до відкриття "Шевченківського березня" в Оренбурзі   - російський телеканал показав сюжет, в якому зневажливо... Читати повністю

Папу з першого разу обрати не вдалося

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 22:34

Кардинали не змогли обрати Папу Римського. У конклаві брали участь 115 кардиналів.

Після першого туру голосування з труби на даху Сікстинської капели Апостольського палацу піднявся чорни... Читати повністю

Кузьміна запідозрили у несправжньому дипломі

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 21:20

Екс-народний депутат України Сергій Власенко в інтерв'ю Українській правді, засумнівався про законність вступу першого заступника Ген... Читати повністю

Фокус назвав 50 завидних женихів та наречених

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 19:45

Інтернет видання "Фокус" представило 50-т самих завидних женихів та наречених України.

Читати повністю