Зам Табачника заступився за шефа перед Януковичем

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 19:18

Заступник міністра освіти і науки Євген Суліма заявив, що президент Віктор Янукович був неправий, коли насварив міністра Дмитра Табачника за майже повне знищення спортивної інфраструктури. Про це С... Читати повністю

Межі земельних ділянок доступні в інтернеті

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 19:08

Тепер кожен українець зможе безперешкодно побачити свою земельну ділянку в інтернеті на спеціальній карті, про це під час брифінгу сказав глав... Читати повністю

Затримано київського еколога за хабар

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 18:54

На хабарі у 20 тисяч гривень затримано київського еколога.

Прокуратура Києва спільно з працівниками  міліції затримали посадовця Київської екологічн... Читати повністю

Нова програма порахує Ваших секс-партнерів

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 18:04

Новий онлайн-калькулятор "сексуальної мережі" дозволяє будь-якому дізнатися, скільки людей опосередковано має з ним сексу... Читати повністю

Шість вулиць сидітимуть до ранку без води

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 18:03

З 13-го березня з 20:30 по 14-те березня до 08:00 по вулиці Сормовській, вулиці Крупської, вулиці Ялтинській, вулиці Сімферопольській, вулиці Костянтина Заслонова та вулиці Ілліча у Дарницькому рай... Читати повністю

Ляшко прибув до Донецьку з вилами

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 17:22

Народний депутат України Олег Ляшко прибув у Донецьк із своїми вилами. 

Читати повністю

Фармгіганти скинуться Інтерполу на пошук підробок

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 17:21

29 світових фармацевтичних компаній протягом трьох років витратять чотири з половиною мільйони євро на боротьбу з підробними ліками. Таку угоду з Читати повністю

На Кільцевій дорозі величезний затор

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 16:49

По Кільцевій дорозі розтягнувся багатокілометровий затор, автомобілі рухаються зі швидкістю 5 кілометрів на годину. Про це повідомляє інформаційний сервіс "Яндекс.Пробки". Дороги Києва завантажені... Читати повністю

Ляшка з вилами не пускають у Донецьк

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 16:36

Народного депутата Олега Ляшко не пускають на літак в аеропорту "Жуляни" - про це він написав у соцмережі "Facebook".

"Мене намагаються не пу... Читати повністю

У Сирії вбили члена делегації Євросоюзу

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 15:58

У Сирії внаслідок ракетної атаки по передмістю Дамаска загинув член делегації Європейського союзу, повідомляє ВВС.

За словами представниц... Читати повністю

Міліція: Обшук в Global Logic - законний

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 15:31

Працівники органів внутрішніх справ, які проводять обшук в харківському офісі компанії "Global Logic", діють виключно в рамках закону. Про це Читати повністю

Без документів до потягу не пускатимуть

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 14:58

Кабінет Міністрів України вирішив повернути іменні залізничні квитки та прописувати у них прізвище та ім'я пасажира. Про це сказав міністр інфраструктури Володимир Козак.

Також при посадці... Читати повністю

Підривнику Великої Кишені загрожує до 8 років

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 14:54

Прес-служба міліція вже відзвітувала, що працівники вибухо-технічної служби вибухівку у супермаркеті "Велика кишеня" на Печерську - не знайшли, проте "підривнику", який передав не... Читати повністю

Мобільні кав’ярні взяли в облогу міліціонерів