Свободівець наїхав на виш регіонала Луцького

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 12:05

Нардеп від "Свободи" Андрій Іллєнко вимагає надати йому повну інформацію про грошові побори зі студентів Національного авіаційного університету. Про це Читати повністю

Власенка не випустили з Борисполю в Європарламент

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 12:00

Захисника екс-прем’єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка не випустили за кордон із аеропорту "Бориспіль". Про це повідомила прес-служба партії "Батьківщина".

"13 березня прикордонна служ... Читати повністю

Андрухович та Іздрик привітали Папу з весною

Галина Танай, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 11:49

Поки конклав ніяк не може вибрати Папу Римського, наші письменники встигли привітати церковників весною. Іздрик виклав на своєму Фейсбуці картинку, на якій Юрій Андрухович благословляє урочисте зіб... Читати повністю

Лавринович віддав 10 млн за розбірки з Тимошенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 11:40

Міністерство юстиції України підписало угоду з юристами зі «Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP and Affiliates». Про це повідомляється Читати повністю

КМІС: люди не вірять у Тимошенко вбивцю

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 11:14

Результати опитування Київського міжнародного інституту соціології показали, що 76% українців не вірять у причетність Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня. 

Респондентам було пост... Читати повністю

Кантер добиває фільм про табурет і континенти

Галина Танай, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 11:04

33 долари і 33 центи - думаєте, з цими грошима далеко не заїдеш? Гурт вуличних артистів пройшов весь Американський континент - і все для того, щоб залишити  на мисі Горн звичайний табуре... Читати повністю

За рік з ліками поекспериментували на 33-ох дітях

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 10:48

З 2011-го по 2012-ий роки піддослідними з випробовування нових ліків в наших лікарнях стало 33 дитини.

В Міністерстві охорони здоров’я розказують: 30 дітей взяли участь у перевірці лі... Читати повністю

8 млн абонентів life можуть залишитись без зв'язку

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 10:46

Одному із найбільших мобільних операторів зв’язку в Україні – компанії "Астеліт" (ТМ life) – відмовили у продовженні ліцензії на міжнародний і міжміський зв'язок. Про відповідне р... Читати повністю

Великі груди приваблюють сексистів

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 10:31

Якщо чоловіка приваблюють великі груди – то з упевненістю його можна назвати сексистом. А ще вчені пов’язують пристрасть до великих розмірів - сприйняттям жінки як об'єкта та агресивним... Читати повністю

Російський телеканал: Справи Януковича – "дрянь"

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 10:14

На телеканалі "Росія 1" у програмі "Вести недели" показали сюжет, в якому журналіст Дмитро Кисельов виступив відвертим противником співробітництва України з Євросоюзом. 

Мова йшл... Читати повністю

Від Шулявської до метро "Університет" - затор

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 9:29

Від станції метро "Шулявська" до "Університету" по проспекту Перемоги - розтягнувся багатокілометровий затор. Про це повідомляє інформаційний сервіс "Яндекс.Пробки"... Читати повністю

КНДР погрожує атакувати Південну Корею

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 9:02

Північна Корея погрожує нанести удар по Південній Кореї за проведення спільних військових навчань зі Сполученими Штатами Америки та у відповідь на введення санкцій проти них американським урядом та... Читати повністю

Тимошенко готова балотуватись у президенти

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 8:39

Ув'язнена екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про готовність балотуватися у президенти України на наступних виборах,Читати повністю

"Аеросвітчани" перекрили дорогу на знак протесту

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 8:23

12-го березня працівники компанії "АероСвіт" разом з активістами Об'єднання "Боротьба" на кілька хвилин перекрили атомагістраль Київ-Бориспіль на знак протесту. 

Протестуючі ходил... Читати повністю

Російські ЗМІ обурені популярністю Тараса Шевченка

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 7:51

До 199 річниці з Дня народження видатного українця Тараса Шевченка та до відкриття "Шевченківського березня" в Оренбурзі   - російський телеканал показав сюжет, в якому зневажливо... Читати повністю