Загиблу в аварії з дружиною Реброва - поховали

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 9:00

19-річну Євгенію Веременко, яка загинула в страшній аварії за участю дружини Сергія Реброва, поховали на Лісовому кладовищі в Києві.

На прощання з дівчиною, яка всього місяць тому вийшла за... Читати повністю

У Дніпровському районі постріляли цуценят

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 8:36

У Дніпровському райуправлінні столичної міліції розшукують вбивцю цуценят, повідомляє прес-служба відомства.

Собаку та шістьох цуценят вбили між будинками по вулиці Петра... Читати повністю

Рибак: Перше, що розсварить опозицію - вибори мера

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 8:14

"Перше, що розсварить опозицію - вибори мера", - заявив спікер Верховної Ради Володимир Рибак в ефірі телеканалу "Україна".

"Після ви... Читати повністю

Померла співачка Оксана Хожай

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 березеня 2013р. 7:42

Зірка 90-х, співачка Оксана Хожай померла 17 березня в кареті швидкої допомоги. Про це повідомила подруга Оксани Раї... Читати повністю

Під Києвом прогриміли вибухи у торговому центрі

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 22:41

У місті Вишгород Київської області в торговому центрі "Сяйво" по вулиці Шкільна прогриміло два вибухи, в результаті вибуху почалась пожежа.

В результаті вибухів та пожежі з постраждала одна... Читати повністю

В Одесі провалилась частина перехрестя

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 17:44

Як передають очевидці в Одесі по вулиці Левітана, Люстодорфській дорозі провалилась дорога, про це повідомили на сайті соцмережі ВКонтакті в групі Одесса к... Читати повністю

Харків та Херсон хочуть зміни у Верховній Раді

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 17:12

Громадські організації Харкова і Херсона вимагають розпуску парламенту, а також виступають за скасування депутатської недоторканості і зміни політичної системи на всеукраїнському референдумі, повід... Читати повністю

Папу Римського можна читати у Твіттері

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 17:06

Папа Римський після обіду зробив свій перший запис у Твіттері.

«Дорогі друзі, я сердечно дякую вам та прошу вас продовжува... Читати повністю

"Хюндай" Львів-Київ запізнюється на 4 години

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 16:38

Швидкісний поїзд «Хюндай» який прямує зі Львова до Києва, який зупинився серед поля, запізнюється, на чотири години. Про це повідомили в ефірі «5 канал».

Пасажирам д... Читати повністю

Тест на собі: три дні без хімії

Галина Танай, Свiдомо, 17 березеня 2013р. 15:29

Вся побутова хімія повільно зводить нас у могилу. Принаймні, так запевняють екологи. Фталати, ПАВ, ароматизатори, барвники – якої тільки гидоти нема в наших шампунях та мийних засобах. По вул... Читати повністю

За першу дитину обіцяють до 31 тисячі гривень