Ірена Карпа позбувається зайвого на Facebook

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 11:49

Українська письменниця та співачка Ірена Карпа розмістила оголошення у Facebook про продаж дитячого візочка.

Карпа пропонує купити з... Читати повністю

Суд над Павліченками почався із годинною затримкою

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 11:29

Як повідомляє журналіст "Свідомо", в Апеляційному суді Києва - майже на годину затримали розгляд справи батька і сина Павліченків.

Весь цей час журналістів протримали в холі. Прес слу... Читати повністю

Українські шахістки стали чемпіонками світу

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 11:11

Жіноча збірна України стала Чемпіоном світу із шахів, обійшовши своїх головних суперниць-росіянок. Про це повідомляє Федерація шахів України

Читати повністю

"Хамерман знищує віруси" об'єднається з Семесюком

Галина Танай, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 11:07

Культовий гурт "Хамерман знищує віруси" інтригує обіцянками нового проекту. Музиканти об'єднаються зі скандальними художниками Олексою Манном та Іваном Семесюком. 

"Було вирішено... Читати повністю

Віагру звинувачують у шкоді серцю

Маша Землянська, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 11:05

Популярний препарат для лікування порушень ерекції - Віагра, так само як і будь-які її замінники – можуть загрожувати серцевою недостатністю.

Експериментували з більш як двома сотнями... Читати повністю

Охтирський Ленін повстав із мертвих

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 11:02

Зранку на спорожнілому місці скульптури Леніна жителі Охтирки виявили нового "Вождя пролетаріату". Про неочікувану знахідку повідомив "Охтир... Читати повністю

Німці надурили світ яйцями

Маша Землянська, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 10:42

150 німецьких та 36 голландських компаній маніпулювали зі столовими яйцями. Звичайні яйца продавали як органічні. А власне тому і на порядок дорожче.

Про махінації та зав... Читати повністю

Українці почали купувати менше ліків від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 10:26

В українських на складах продавців ліків наразі 26 з половиною мільйонів упаковок ліків, що допомагають рятуватися від грипу та застуди. За даними Державної лікарської служ... Читати повністю

На концерт для Павліченків прийшли 3 сотні фанатів

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 10:08

На Солом’янській площі біля Апеляційного суду Києва о 10:30 починається чергове слухання справи батька та сина Павліченків, зібралося вже триста людей. Про це повідомляє журналіст «Свід... Читати повністю

Тимчасово обмежено рух трамваїв на Симиренка

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 10:00

Як інформує прес-служба «Київпастрансу», у зв’язку з ремонтом трамвайних колій на вулиці Симиренка, у нічний час обмежено  рух трамваїв маршрутів № 1 та №3.

Це трамва... Читати повністю

Екс-міністра Великобританії засудили через дружину

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 12 березеня 2013р. 9:52

Екс-міністра Великобританії у справах енергетики і зміни клімату Кріса Х'юна і його колишню дружину Вікі Прайс засудили до восьми місяців тюремного ув'язнення за махінації з водійськими правами і п... Читати повністю

Украерорух: вертодром у Каневі не продавали