Мерія заперечує заміну аптеки на вареники

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 17:14

Комунальна аптека №1 залишається у приміщенні на Володимирській, 51/53. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Повідомлення з'явилося у відповідь на пост у Фейсбуці депутата Київради від УДАР... Читати повністю

Факти про корупцію почали збирати в інтернеті

Маша Землянська, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 17:05

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» почала збирати інформацію про будь-які факти корупції. Для цього варто лишень поскаржитися Читати повністю

Українцям дуже не радять летіти в Ірак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:51

Міністерство зовнішніх справ не радить українцям летіти до Іраку. 

Причина - ускладнення безпекової ситуації на території Іраку. В тому числі - є постійна загроза терористичних атак в... Читати повністю

Прокуратура помітила руйнування Київської фортеці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:49

Прокуратура відкрила кримінальну справу по руйнуванню Київської фортеці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Забудовник отримав дозвіл на влаштування підпірних стін з подальшим благ... Читати повністю

Міліціонер з Солом'янки сяде на 9 років за побиття

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:27

Солом’янський районний суд засудив до 9 років позбавлення волі київського міліціонера, що спільно зі своїми знайоми побив прохожого чоловіка: від отриманих травм той помер у лікарні. Про це п... Читати повністю

Янукович: Власенка судили за законом

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:15

Президент Віктор Янукович визнав, що позбавлення Вищим адміністративним судом депутатських мандатів негативно відіб'ється на відносинах України з Євросоюзом, але наголосив, що це рішення законне. П... Читати повністю

МОЗ змінив номер для скарг

Маша Землянська, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:08

У Міністерстві охорони здоров’я поміняли номер гарячої лінії, кули приймають скарги.

Відтепер дзвонити потрібно на номер 0-800-801-333. Усі дзвінки - безкоштовно.

У МОЗі... Читати повністю

На Троєщині "прийняли" водія маршрутки під кайфом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 16:05

Вдень ДАІшники Деснянського району затримали водія маршрутки, котрий перебував в стані наркотичного сп'яніння. Про це Читати повністю

Центр міста завмер в очікуванні президента

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 15:59

Від вулиці Прорізна до самої Михайлівської площі повністю перекрито рух, повідомляє журналіст "Свідомо" з місця події.

За попередньою інформацією - дороги закриті через те, що найближчим ча... Читати повністю

Попов ввечері на Троєщині зловив пасажирку трамваю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 15:42

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов привітав ювілейного - півторамільйонного пасажира - швидкісного трамваю на Троєщині. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Ци... Читати повністю

Сергій Бубка став академіком

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 15:32

Президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубку обрано академіком Укр... Читати повністю

Київрада захищатиметься від киян за 5 мільйонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 15:17

Секретаріат Київради замовив у Управління державної служби охорони охорону адміністративної будівлі мерії. Про це повідомляється Читати повністю

ГПУ шиє Тимошенко нову справу

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 14:51

Генеральна прокуратура України почала розслідування щодо обрання екс-прем'єра Юлії Тимошенко депутатом Верховної Ради у 1996 році, повідомляє прес-с... Читати повністю

Забудовник орендує Гостинний за 116 грн за місяць

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 14:38

Гостинний двір, який орендує фірма "Укрреставрація" яка хоче побудувати торгівельний центр, платить за оренду 1 400 гривень на рік за площу розміром у 10 000 квадратних метрів, про це написав на св... Читати повністю

Янукович усунув двох улюбленців Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 14:25

Президент Віктор Янукович змінив склад Комітету з Державної премії в галузі освіти. Про це йдеться у відповідному указі.

Займа... Читати повністю