Рейдери тримають заручників в Київській фортеці

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 березеня 2013р. 15:23

Рейдери, що атакують приміщення музею «Київської фортеці», не випускають трьох людей з приміщення по вулиці Госпітальній, 16, яке вранці захопили рейдери. Про це повідомляє журналістка... Читати повністю

Забудовний паркан на Бальзака зводять з кулаками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 березеня 2013р. 14:46

Будівельники вдень взялися наново зводити знесений раніше місцевими мешканцями паркан навколо забудови на Бальзака, 54. Про це "Свідомо" повідомили активісти-антизабудовники.

За словами акт... Читати повністю

Управління освіти шукає сценарій Дня молоді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 березеня 2013р. 14:33

Головне управління освіти і науки Києва оголосило конкурс на кращий сценарій святкування Дня молоді, що традиційно святкують у червні. 

Автору найкрутішої пропозиції обіцяють реалізува... Читати повністю

Інспектори Табачника наїхали на Могилянку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 березеня 2013р. 14:21

Державна інспекція навчальних закладів знайшла в Києво-Могилянській академії "численні порушення". Про це Читати повністю

Перед святом музей Ханенків закриється раніше

Галина Танай, Свiдомо, 6 березеня 2013р. 14:06

На свято музей Ханенків змінює режим роботи. В четвер, 7 березня, експозиція працює лише до 16:30, а каси закриються вже о 16:00. А 8 березня музей відпочиває.

Зараз в музеї  можна від... Читати повністю

Студенти прийшли до Табачника з кондомами і лялями

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 березеня 2013р. 13:59

Дві групи студентів і активістів прийшли під будівлю Міністерства освіти і науки, прихопивши з собою кондоми і ляльки. Таким чином одна група захищала новообраного голову Студентської ради Києва Ар... Читати повністю

Київська фортеця заявляє про рейдерський штурм

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 березеня 2013р. 13:50

Працівники музею "Київська Фортеця", що знаходиться на території Головного військового клінічного госпіталю столиці, повідомили "Свідомо" про рейдерський захват.

На терито... Читати повністю

В мережі з'явився уривок нової книги Пелевіна

Галина Танай, Свiдомо, 6 березеня 2013р. 13:43

Культовий російський письменник Віктор Пелевін інтригує читачів перед виходом нової книги. Автор, який не світиться в пресі і дуже рідко дає інтерв'ю, дозволив виданню "Московський комсомолець" опу... Читати повністю

Єфремов придумав як позбавляти мандатів опозицію