На фестивалі DocuDays покажуть «Арабську весну»

Галина Танай, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 15:17

 В кінці 2010 планету струсонула арабська весна. Хто б міг подумати, що після самоспалення туніського вуличного торговця прокотиться хвиля революцій, що назавжди змінить життя світу. А поки по... Читати повністю

Журналісти через вікно дивляться на суд Власенка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 14:53

Депутати та журналісти притягнули стіл, щоб преса з нього могла дивитися на розгляд справи щодо позбавлення Власенка депутатського мандату, яка розглядається у Вищому адмінсуді. Про це повідомляє <... Читати повністю

Лише 8% жінок бажають отримати ювелірну прикрасу

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 14:44

Київським міжнародним інститутом соціології було проведено опитування серед населення про те, що бажають отримати жінки на 8-ме березня та чи співпадає це з планами чоловіків.

За результ... Читати повністю

Прокуратура захистила Власенка від Окунської

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 14:42

Справу проти Власенка за заявою його колишньої дружини Наталії Окунської закрили. Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури.

"Для особистого ознайомлення з рішенням про закрит... Читати повністю

25 тисяч киян з кашлем сходили до лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 14:35

В період 25-го лютого по 3-е березня до київських лікарень та поліклінік зі скаргами на симптоми грипу та застуди прийшло 24 тисячі 378 киян.

За оцінкою Департаменту охорони здоров’я,... Читати повністю

На реконструкції Борисполя розтринькали 4 мільярди

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 13:39

За перевіркою Рахункової палати виявили, що 3,7 мільярди гривень, виділені на реконструкцію, -були використані аеропортом "Бориспіль" неефективно та з порушенням законодавства.

Мова йде про... Читати повністю

Сьогодні останній день реєстрації на шкільні тести

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 13:18

До 23:59 вівторка ще можна подати реєстраційні документи на тестування в школах.

Поки що на тести вже зареєструвалося 260 тисяч абітурієнтів, хоча в Українському центрі оцінювання якості ос... Читати повністю

В Україні вийде унікальний альбом кіноплакатів 20х

Галина Танай, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 13:14

Мальований кіноплакат в порівнянні з сучасною афішею – все одно що картина майстра  проти обгортки чупа-чупса. Центр Довженка збирав ці міні-шедеври багато місяців – заглибились на... Читати повністю

ВАСУ залишив регіонала Веревського без мандата

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 13:11

Вищий адміністративний суд позбавив депутатських повноважень депутата від Партії регіонів Андрія Веревського.

Таким чином суд задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака по фа... Читати повністю

Депутат побився із заступником губернатора

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 12:53

Нардеп-"свободівець" Михайло Головко побився із заступником голови Тернопільської облдержадміністрації "регіоналом" Петром Гочем.

Конфлікт стався у приміщенні Тернопільської облдержадмініст... Читати повністю

Опозиція пропонує раді збільшити термін відпустки

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 12:40

Опозиція внесла законопроект, в якому говориться про збільшення терміну щорічної  оплачуваної  відпустки до чотирьох тижнів.

Авторами Читати повністю

У січні українці вимели з аптек ліків на 2,5 млрд

Маша Землянська, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 12:08

У січні українські аптеки продали ліків більш як на два з половиною мільярди гривень. Це - майже на 10% більше ніж за січень 2012-го року.

... Читати повністю

Нацбанк хоче обмежити великі покупки

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 11:58

Національний банк України оприлюднив проект постанови, якою пропонується обмежити максимальну суму роз... Читати повністю

На Подолі невідомі побили художника театру Франка