На захист Павліченків заспівають українські зірки

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 16:14

12 березня, о 10:00 на Солом'янській площі заспівають Тартак, Ярмак, Кому Вниз, Тінь Сонця та інші українські зірки.

Виступи зірок відбудуться в рамках акції на підтримку... Читати повністю

Українець вимагає Кабмін розірвати угоди з Росією

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 15:55

Директор юридичної компанії "Lions Litigate", Станіслав Батрин звернувся з позовом до Кабінету Мністрів та Фонду держмайна щодо визнання н... Читати повністю

Повз Землю пройшов астероїд розміром з хмарочос

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 15:29

Вночі повз Землю пролетів величезний астероїд "2013 ET", розміром з 35-поверховий будинок або невеликий міський квартал. Про це повідомляє Національне управління США з аеронавтики і дослідження кос... Читати повністю

Опозицію хотіли посварити руками УДАРівця

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 15:08

Народний депутат від "УДАРу" Павло Різаненко повідомив, що хтось розсилав фальшиві повідомлення від імені його прес-служби, імовірніше за все, з метою розсварити опозиційні партії.

Від імен... Читати повністю

Свобода спалила прапор Партії регіонів

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 14:40

У Хмельницьку активісти місцевого осередку «Свободи» спалили прапор Партії регіонів на знак протесту проти українофобської політики. Про це повідомляє прес-служба партії.

Прапор... Читати повністю

ДАІ попереджає про складні умови руху на дорогах

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 14:15

Через погіршення погодних умов упродовж  наступних трьох діб, за інформацією Гідрометцентру України, - прес-служба Департаменту ДАІ проситьЧитати повністю

По факту смерті Паніна відкрито кримінальну справу

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 13:43

По факту смерті відомого актора Андрія Паніна - відкрито кримінальну справу. Про це повідомляє Слідчий комітет Російської Федерації.

Рішен... Читати повністю

Москаль просить свободи для Луценка на Великдень

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 13:30

Депутат від «Батьківщини» Геннадій Москаль сподівається на помилування Віктором Януковичем Юрія Луценка на Великдень, який цього року відзначатимуть 5 травня. Про це він сказав в ефірі... Читати повністю

Жіноча збірна по шахам лідирує на Чемпіонаті світу

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 13:08

За результатами 6-го туру жіночого командного Чемпіонату світу з шахів - українські шахістки вийшли у лідери. Про це повідомляє Читати повністю

Нардепів не пустили в аеропорт у Каневі

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 12:50

Аеропорт у Каневі, побудований за державні кошти до Чемпіонату з футболу Євро-2012, огородили колючим дротом, поставили туди охорону і стверджують, що він приватний. Про це повідомили депутати від... Читати повністю

Опозиція оголошує народне повстання

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 12:21

Із наступного тижня опозиція починає проводити по Україні народні віче. Про це заявив голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк на мітингу опозиційних сил біля пам’ятника Тарасові Шевч... Читати повністю

Замінники цукру сприяють зайвим кілограмам

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 11:42

Штучні замінники цукру сприяють набору зайвої ваги, всупереч протилежним очікуванням. Такого висновку дійшли вчені з американського Університету Пердью.

Дослідники провели ряд експериментів... Читати повністю

Челябінці активно заробляють на метеориті

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 10 березеня 2013р. 11:00

Найбільш винахідливі мешканці Челябінська одразу второпали, що на падінні метеориту можна непогано підзаробити, та почали продавати уламки небесних камінчиків на найбільшому в Росії сайті оголошень... Читати повністю

Глибочицька і Верхній Вал у тягнучці

Галина Танай, Свiдомо, 9 березеня 2013р. 17:41

Після 8 березня дороги в Києві на диво вільні, але будьте обережні на Подолі - Глибочицька і Верхній Вал у тягнучці. 

Повільно рухається також вулиця Чорновола та Глибочицький проїзд.&... Читати повністю

SamklepavStudio привітали Шевченка мультиком

Галина Танай, Свiдомо, 9 березеня 2013р. 17:24

Поки політики мляво покладали квіти до пам'ятника Шевченку, режисери SamklepavStudio  Андрій Міськів і Тіна Танащук привітали українці... Читати повністю