Чорне море біля одеських берегів залило нафтою

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 березеня 2013р. 7:52

Велике забруднення морських територіальних вод України сталося біля узбережжя Одеської області, п... Читати повністю

Янукович знову обіцяє покращення

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 23:20

Віктор Янукович затвердив Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економреформ на 2010-2014 роки "Заможне суспіль... Читати повністю

Вперше за 2 тисячі років Папа не з Європи

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 21:30

Новим Папою Римським став кардинал 73-річний Хорхе Бергольо, який взяв собі ім'я Франциск. До речі, це вперше за двотисячну історію папства - він родом не з Європи. 

... Читати повністю

Ватикан обрав нового Папу

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 20:14

Кардинали у Ватикані обрали нового Папу Римського. У конклаві брали участь 115 кардиналів.

Після таємного голосування з труби на даху Сікстинської капели Апостольського палацу піднявся біли... Читати повністю

Нардепам закрили вільний вхід в Кабмін

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 19:34

11-го березня Кабінет Міністрів вніс зміни до свого Регламенту роботи та затвердив постанову, яка  тепер забороняє приходити народним деп... Читати повністю

Зам Табачника заступився за шефа перед Януковичем

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 19:18

Заступник міністра освіти і науки Євген Суліма заявив, що президент Віктор Янукович був неправий, коли насварив міністра Дмитра Табачника за майже повне знищення спортивної інфраструктури. Про це С... Читати повністю

Межі земельних ділянок доступні в інтернеті

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 19:08

Тепер кожен українець зможе безперешкодно побачити свою земельну ділянку в інтернеті на спеціальній карті, про це під час брифінгу сказав глав... Читати повністю

Затримано київського еколога за хабар

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 18:54

На хабарі у 20 тисяч гривень затримано київського еколога.

Прокуратура Києва спільно з працівниками  міліції затримали посадовця Київської екологічн... Читати повністю

Нова програма порахує Ваших секс-партнерів

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 18:04

Новий онлайн-калькулятор "сексуальної мережі" дозволяє будь-якому дізнатися, скільки людей опосередковано має з ним сексу... Читати повністю

Шість вулиць сидітимуть до ранку без води

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 18:03

З 13-го березня з 20:30 по 14-те березня до 08:00 по вулиці Сормовській, вулиці Крупської, вулиці Ялтинській, вулиці Сімферопольській, вулиці Костянтина Заслонова та вулиці Ілліча у Дарницькому рай... Читати повністю

Ляшко прибув до Донецьку з вилами

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 17:22

Народний депутат України Олег Ляшко прибув у Донецьк із своїми вилами. 

Читати повністю

Фармгіганти скинуться Інтерполу на пошук підробок

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 17:21

29 світових фармацевтичних компаній протягом трьох років витратять чотири з половиною мільйони євро на боротьбу з підробними ліками. Таку угоду з Читати повністю

На Кільцевій дорозі величезний затор

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 16:49

По Кільцевій дорозі розтягнувся багатокілометровий затор, автомобілі рухаються зі швидкістю 5 кілометрів на годину. Про це повідомляє інформаційний сервіс "Яндекс.Пробки". Дороги Києва завантажені... Читати повністю

Ляшка з вилами не пускають у Донецьк

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 16:36

Народного депутата Олега Ляшко не пускають на літак в аеропорту "Жуляни" - про це він написав у соцмережі "Facebook".

"Мене намагаються не пу... Читати повністю

У Сирії вбили члена делегації Євросоюзу

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 березеня 2013р. 15:58

У Сирії внаслідок ракетної атаки по передмістю Дамаска загинув член делегації Європейського союзу, повідомляє ВВС.

За словами представниц... Читати повністю