Сьогодні останній день реєстрації на шкільні тести

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 13:18

До 23:59 вівторка ще можна подати реєстраційні документи на тестування в школах.

Поки що на тести вже зареєструвалося 260 тисяч абітурієнтів, хоча в Українському центрі оцінювання якості ос... Читати повністю

В Україні вийде унікальний альбом кіноплакатів 20х

Галина Танай, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 13:14

Мальований кіноплакат в порівнянні з сучасною афішею – все одно що картина майстра  проти обгортки чупа-чупса. Центр Довженка збирав ці міні-шедеври багато місяців – заглибились на... Читати повністю

ВАСУ залишив регіонала Веревського без мандата

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 13:11

Вищий адміністративний суд позбавив депутатських повноважень депутата від Партії регіонів Андрія Веревського.

Таким чином суд задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака по фа... Читати повністю

Депутат побився із заступником губернатора

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 12:53

Нардеп-"свободівець" Михайло Головко побився із заступником голови Тернопільської облдержадміністрації "регіоналом" Петром Гочем.

Конфлікт стався у приміщенні Тернопільської облдержадмініст... Читати повністю

Опозиція пропонує раді збільшити термін відпустки

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 12:40

Опозиція внесла законопроект, в якому говориться про збільшення терміну щорічної  оплачуваної  відпустки до чотирьох тижнів.

Авторами Читати повністю

У січні українці вимели з аптек ліків на 2,5 млрд

Маша Землянська, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 12:08

У січні українські аптеки продали ліків більш як на два з половиною мільярди гривень. Це - майже на 10% більше ніж за січень 2012-го року.

... Читати повністю

Нацбанк хоче обмежити великі покупки

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 11:58

Національний банк України оприлюднив проект постанови, якою пропонується обмежити максимальну суму роз... Читати повністю

На Подолі невідомі побили художника театру Франка

Галина Танай, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 11:46

На Подолі біля власного будинку побили Андрія Александровича-Дочевського, головного художника театру Франка. Невідомі забрали у нього ноутбук та гаманець. Зараз художник у лікарні - в нього струс м... Читати повністю

Раді пропонують змусити лікарів платити за помилки

Маша Землянська, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 11:30

Депутати від «Батьківщини»: Арсеній Яценюком, Степан Кубів, Володимир Шкварилюк, Павло Петренк, Максим Бурбак та Андрій Іванчук Читати повністю

Міносвіти розсекретило "секретні" завдання тестів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 11:26

Центр освітнього моніторингу, активісти котрого слідкують за діяльністю Міністерства освіти і науки, заявляє про те, що міністр освіти Дм... Читати повністю

В середу Національний музей закритий до 14:00

Галина Танай, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 11:24

Якщо ви вирішили присвятити ранок середи 6 березня мистецтву, будьте уважні - Національний музей зачинений до обіду. Оглянути експозицію можна тільки в другій половині дня, з 14:00 до 18:00.

<... Читати повністю

Рабинович віддасть мільйон за підривника

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 10:38

Мільярдер Вадим Рабинович обіцяє мільйон гривень тому, хто допоможе знайти людину, яка кинула вибухівку на його авто. Про це Рабинович заявив<... Читати повністю

Секс рятує чоловічі голови

Маша Землянська, Свiдомо, 5 березеня 2013р. 10:36

Секс таки здатний вгамувати головний біль. Проте викид ендорфінів - природних знеболюючих, під час занять ним, допомогає більше чоловікам, ніж жінкам.

Вчені з німецького Університету Мюнсте... Читати повністю