Популярний Амізон заборонили через підробку

Маша Землянська, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 18:07

Державна лікарська служба заборонила аптекам продавати, а киянам не радить приймати популярний, як позиціонує себе у рекламі - а... Читати повністю

Свідки: вибухівка на авто Рабиновича впала зверху

Маша Землянська, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 17:57

Очевидці вибуху Lexus-570 бізнесмена і президента київського футбольного клубу "Арсенал" Вадима Рабиновича, припускають, що вибухівку... Читати повністю

Укрзалізниця подарувала 12 додаткових рейсів

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 17:49

До 8 березня "Укрзалізниця" подарувала 6-ть додаткових поїздів, які здійснять 12-ть рейсів,  про це повідомляє прес-центр "Укрзалізниці" .

Ввечері 4-го березня квитки ще є у касах.

... Читати повністю

У Forbes опинилося десять українських багатіїв

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 17:33

Американський журнал Forbes.uа опублікував рейтинг найбагатших людей світу.

У списку  десять українців, загальні статки яких оцінюються в 32,1 млрд... Читати повністю

На Кловській підірвали Lexus Рабиновича

Маша Землянська, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 17:22

О 15:40 поруч зі станцією метро «Кловська», на Мечникова, невідомі кинули в Lexus-570 бізнесмена і президента київського футбольного клубу "Арсенал" Вадима Рабиновича – вибух... Читати повністю

П’єсу українця Тернового поставлять у Бадені

Галина Танай, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 17:09

Український театр потроху завойовує Європу: після паризького тріумфу «Даху» наші відзначились в Австрії. Драматург Дмитро Терновий переміг на конкурсі «Говорити про кордони: життя... Читати повністю

Київрада обманула киян про вільний доступ

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 17:05

Секретар Київради Галина Герега не виконала обіцянку запровадити вільний вхід в будівлю з 1 березня.

Ще 27 лютого учасники штурму... Читати повністю

Попов визнав Громадською радою людей Аделаджі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 16:46

Олександр Попов затвердив склад скандальної Громадської ради, яка обиралася з бійками 29 січня в приміщенні Головпоштамті.  До її складу увійшли формальні та наперед узгоджені кан... Читати повністю

Відкрилася виставка «1913 годъ.Изъ Кіевской жизни»

Галина Танай, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 16:29

Перша Всеросійська Олімпіада, мертва петля над містом і триметрові пляшки лікеру на Черепановій горі – чого тільки не було у Києві в 1913 році. А ще театральні прем’єри, розкішні бали,... Читати повністю

Забудовник Куровський знову хоче парк Богомольця

Евеліна Вишневська, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 16:18

Депутат Верховної Ради від фракції Партії Регіонів Іван Куровський хоче відновити будівництво між парком Богомольця та Олександрівської лікарні.

Хоча в 2011–2012 роках його фірма &laq... Читати повністю

У Голосієво фізкультуру викладав псих

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 15:32

Столична прокуратура виявила психічно нездорового вчителя фізкультури у Голосіївському районі, повідомляє Читати повністю

Прокуратура звинувачує в дитячих злочинах алкоголь

Маша Землянська, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 15:18

15% дітей, що потрапляють до правоохоронців – на підпитку. Це стверджує столична прок... Читати повністю

У Попова киян зі скаргами послали в інтернет

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 15:16

Мерія створила для киян нову можливість скаржитися – через інтернет на спеціально створеному для цього сайті Контактного центру.Читати повністю

Смерть парашутистів під Бородянкою шиють пілотам

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 4 березеня 2013р. 15:03

За фактом аварії літака під Бородянкою, що у Київській області, закінчено досудове слідство, а справу передали до суду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Командиру та другому пілот... Читати повністю