Миючі засоби з хімією залишаться ще на рік

Маша Землянська, Свiдомо, 3 березеня 2013р. 14:59

Міністерство економічного розвитку і торгівлі на рік відклало початок поступового зменшення фосфатів у с... Читати повністю

Щоб не лишити аптеки без ліків ліцензії дають усім

Маша Землянська, Свiдомо, 3 березеня 2013р. 14:49

Державна служба з лікарських засобів розказує, що усім хто подав документи на отримання ліцензії для продажу іноземних ліків – таку дають.

«... Читати повністю

Бразильське м’ясо під забороною через бактерії

Маша Землянська, Свiдомо, 3 березеня 2013р. 14:38

В Державній ветеринарній фіто службі пояснили, чому м’ясо бразильського виробника «ALIBEM COMERCIAL DE ALIMENTOS LTDA» SIF 2146 опинилося під забороною. Вся справа у бактеріях, як... Читати повністю

Кужель під ЦВК спіймала рекетира в норковій шубі

Маша Землянська, Свiдомо, 3 березеня 2013р. 13:33

Депутат від «Батьківщини» иОлександра Кужель стала свідком як на ярмарку біля ЦВК, що на площі Лесі Українки, керівниц... Читати повністю

Захисники Гостинного потанцюють в Могилянці

Маша Землянська, Свiдомо, 3 березеня 2013р. 13:12

О 14:45 захисники Гостинного двору запрошують на лекцію з циклу «Читаємо Київ». Обіцяють розказати: що, де і як танцювали у Києві в різні часи. Проте усе відбуватиметься в Могилянці.Читати повністю

На Борщагівській залатали 3-місячну дірку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 3 березеня 2013р. 12:34

Дірку, що прямісінько на проїзній частини дороги, що сполучає мешканців Борщагівки з центром - залатали.

Разом з діркою ремонтники полагодили колектор, тому місцеві мешка... Читати повністю

Середня зарплатня в Києві впала

Єгор Соболєв, Свiдомо, 3 березеня 2013р. 12:12

Середня заробітна плата у Києві в січні склала 4 561 гривню проти 5 368 гривень у грудні 2012 року. Такі дані Читати повністю

Уряд знову хоче будувати "одеський автобан"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 3 березеня 2013р. 11:48

Прем`єр-міністр Микола Азаров оголосив на телеканалі "Інтер", що Одеська траса знову потреб... Читати повністю

Помер мер Миколаєва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 3 березеня 2013р. 11:25

Володимир Чайка, який четвертий термін поспіль був мером Миколаєва, помер ввечері в суботу, 2 березня. За припущенням місцевого видання Нов... Читати повністю

Рейтарську перекривають через ремонт

Єгор Соболєв, Свiдомо, 3 березеня 2013р. 11:08

Вулицю Рейтарську перекривають для ремонту дороги.

Станом на 10:45 перекритий відрізок вулиці між Стрілецькою та Гончара.

На сайті ДАІ відсутн... Читати повністю

Ванникова: «Наша Україна» не робила собі харакірі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 березеня 2013р. 18:14

Речник екс-президента Віктора Ющенка заявила, що саморозпуск партії «Наша Україна» не відбувався.

За словами... Читати повністю

Захисники Гостинного зібрали підписи і розійшлися

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 березеня 2013р. 17:42

Організатори Гостинного двору зібрали 1048 підписів під зверненням до Кабміну на захист пам’ятки та закінчили мітинг. Всього на акцію прийшло близько 300 людей,... Читати повністю

Опозиція пропонує Раді саджати за брехню про гроші

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 березеня 2013р. 17:15

Депутати від «Батьківщини» зареєстрували у Верховній Раді закон, за яким мають вв... Читати повністю

Мінагрополітики спростувало затримання за хабар

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 березеня 2013р. 15:58

Мінагрополітики заявляє, що жодних слідчих дій або затримань щодо заступника міністра Чужмира ніхто не здійснював.

У Мін... Читати повністю

«Наша Україна» на з`їзді покінчила з собою

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 березеня 2013р. 15:37

На з`їзді партії «Наша Україна» під головуванням Сергія Бондарчука було прийняте рішення ліквідувати партію, повідомляє Читати повністю