Маршрутники відмовились возити людей до Києва

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 10:58

На п’ятнадцяти маршрутах по Київській області автоперевізники сьогодні не вийшли в рейс, через протест проти нечесного проведення  тендерів. Про це «Свідомо» повідомила голов... Читати повністю

Дітям з гепатитом пообіцяли купити ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 10:54

Дітям хворим на гепатит пообіцяли допомогти з лікування - закупити у 2013-му році їм ліків на шість мільйонів 300 тисяч гривень. Міністерство охорони здоров'я Читати повністю

Препарат для фігури заборонили через папірець

Маша Землянська, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 10:31

Державна служба лікарських засобів заборонила аптекам продавати популярний препарат для схуднення "Фігурин". Кап... Читати повністю

Тиждень поганого сну руйнує гени

Маша Землянська, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 10:22

Порушення режиму сну, принаймні на тиждень – серйозна шкода для здоров'я. За цей час збивається робота більше 700-а генів, підвищується ризик захворювань, пов'язаних зі стресом, запаленням і... Читати повністю

Молодики стали мільйонерами завдяки пенсіонерам

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 10:21

Міліція розшукує шахраїв, які за 7 годин ошукали пенсіонерів майже на 8 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Злочинцями виявились два парубки 23 і 24 років, які раніше... Читати повністю

Метрополітен сподівається не залишитись без світла

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 9:49

Київське метро працюватиме у звичному режимі без загрози відключення електроенергії. Про це «Свідомо» повідомили у прес-службі метрополітену.

«Як ви розумієте, Київський м... Читати повністю

Від Кільцевої до Нивок затор

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 9:12

Величезний затор утворився на проспекті Перемоги - від Кільцевої дороги до станції метро "Нивки". Про це повідомляє інформаційний сервіс Читати повністю

207 тисяч школярів хочуть на ЗНО

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 8:53

Станом на 25 лютого для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалося 207 тисяч осіб. Про це повідомив Міністр освіти Дмитро Табачник.

«Очікуємо, що в цьому році буде бі... Читати повністю

Табачник порівняв Могилянку із Собчак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 8:45

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник порівняв Києво-Могилянську академію з російською світською левицею Ксенією Собчак. Таким був його коментар з приводу програшу Могилянкою суд... Читати повністю

Коломойський може закрити "УНІАН"

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 8:42

Власник «УНІАН» Ігор Коломойський може закрити інформаційне агентство, якщо колектив не вибачиться перед ним за звинувачення у цензурі. Про це повідомляє видання Читати повністю

У середу студенти "вдарять" Табачника у відповідь

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 8:41

У середу об 11:00 студенти і активісти громадських організацій знову прийдуть під комітети Верховної Ради. Тут вони вчергове висловлять свій протест Читати повністю

ДАІшники намагались "напоїти" киянку за кермом

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 8:11

Киянка захистила свої водійські і громадянські права від ДАІшників. Про це повідомляє «Дорожній контроль».

Приблизно о третій г... Читати повністю

ЄС пошукає гроші на українську трубу

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 7:41

Європейський Союз обіцяє провести заходи високого рівня для пошуку фінансування української газотранспортної системи. Про це йдеться у спільній заяві учасників саміту Україна-ЄС, яку цитує Читати повністю

Журналістів 5-го каналу змушують порушувати закон?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 26 лютого 2013р. 0:18

Нагадаю, на початку лютого цього року шеф-редактор 5-го каналу, Володимир Мжельський, Телекритиці зізнався у... Читати повністю