Яценюку не дали "зганьбити" Кабмін

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 11:47

Під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України за участю президента - Арсеній Яценюк, разом з іншими опозиціонерами, спробували зірвати обговорення програми економічних реформ. 

... Читати повністю

Азаров доручив рятувати нирки хворим

Маша Землянська, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 11:42

Прем’єр доручив розібратися з гемодіалізом для тих, хто потребує очищення крові. Це допоможе врятувати тих, хто має проблеми з нирками.

... Читати повністю

Київраду більше не прикриває приватний Беркут

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 11:21

Центральний вхід до Київради більше не охороняє приватна охоронна фірма, на формі якої були нашивки «Беркут».

Як повідомляє журналіст «Свідомо», тепер на вході відві... Читати повністю

Грищенко вірить у надшвидкість "швидкої"

Маша Землянська, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 11:12

Віце-прем’єр-міністра Костянтин Грищенко впевнений: протягом лютого 87% викликів екстреної медичної допомог... Читати повністю

У МОЗу питають що таке дієтична добавка

Маша Землянська, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 11:02

Міністерство доходів та зборів попросило у Міністерства охорони здоров’я пояснити, що таке дієтична добавка. Все для того, щоб зрозуміти: чи можна її відправляти або пересилати поштою людям.<... Читати повністю

Потяг з пасажирами застряг у тунелі

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 10:59

Вранці потяг з пасажирами простояв в тунелі близько 10 хвилин через несправність. Про це повідомили у прес-службі Київського метрополітену.

Через технічну несправність було частково зупинен... Читати повністю

Мін’юст поспілкується з киянами телефоном

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 10:43

27 лютого відбудеться пряма телефонна лінія Міністерства юстиції. Про це повідомили у прес-службі Міністерства.

Протягом години на запитання громадян відповідатиме директор Департаменту вза... Читати повністю

На ЧАЕС розказали чому обвалилися стіни блоку №4

Маша Землянська, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 10:30

Після розслідування обвалу стіни та даху блоку №4, на Чорнобильській атомній станції пояснили: всьому виною час та корозія.

"Однією з причин стали корозійні процеси, враховуючи наявність сл... Читати повністю

Маршрутники призупинили страйк

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 10:24

Автоперевізники, які вчора відмовились везти людей до Києва на знак протесту проти нечесного проведення тендерів, вже відновили всі рейси і маршрути. Про це «Свідомо» повідомила г... Читати повністю

Тепловоз знову штовхав Hyundai до євростандартів

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 9:56

Hyundai із Донецька прибув до Києва із запізненням у 6 годин. Про це на своєму Facebook написала журналіст телеканалу ТВі Катерина Городнича.

<... Читати повністю

Від Вадима Гетьмана до Шулявської затор

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 9:33

Від вулиці Вадима Гетьмана до Шулявської - затор. Про це повідомляє інформаційний сервіс "Яндекс.Пробки"

Також у заторі стоїть проспект Перемоги.... Читати повністю

На Чернігівській вибухнув ВАЗ

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 9:00

У Дніпровському районі, неподалік від метро "Чернігівська", вибухнула машина марки "ВАЗ". Про це повідомили у прес-службі міліції.

Автомобіль вибухнув на вулиці Курнатовського, 1 – на... Читати повністю

Кататись на Hyundai стане дешевше

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 8:28

Українська залізнична компанія пропонує пасажирам зекономити на проїзді у Hyundai вагонами 1-го класу, купуючи квиток за 45 днів до дати відправлення. Про це повідомили у прес-службі «Укрзалі... Читати повністю

Обама не допомагатиме Павліченкам

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 27 лютого 2013р. 7:44

Петиція, що пропонує американській владі розглянути можливість запровадження санкцій щодо осіб, причетних до фальсифікації справи Павліченків, не набрала достатньої підтримки.

Відповідну пе... Читати повністю

Собчак відповіла Табачнику за Могилянку

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 26 лютого 2013р. 20:18