НАТО кличе українських солдатів в Афганістан

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 25 лютого 2013р. 7:25

НАТО пропонує Україні збільшити миротворчі місії в Афганістані та Ліберії. Про це повідомив міністр оборони України Павло Лебедєв.

"Під час мого перебування у Брюсселі на засіданні комісії... Читати повністю

Кияни шукають власника знайденого в лісі Chevrolet

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 18:12

Активістипорталу ТопЖиррозшукують Chevrolet Corvette, який знайшли в парковій зоні К... Читати повністю

ЗМІ: в парку Дружби народів зірвалась дівчина

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 17:40

У парку Дружби народів, де вранці почався зимовий спортивно-музичний фестивалю екстремальних видів спорту «Snow Free Games», з півтораметрової висо... Читати повністю

В "Караван" на Луговій повернулося світло

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 17:17

В торгово-розважальний центр "Караван", що на Луговій, 1, який більше двох годин просидів без електрики, повернулося світло.

"Ми вже працюємо і проблем з електрикою немає... Читати повністю

Femen показали груди Берлусконі

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 17:04

Три активістки Femen намагалися напасти на екс-прем'єра Франції Сільвіо Берлусконі у Мілані. Проте наблизитися до політика дівчатам завадила охорона.

Читати повністю

Киян попереджають про слизькі дороги

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 16:36

Міністерство надзвичайних справ попереджає: у понеділок, 25-го лютого, на дорогах буде слизько. Тому водіям... Читати повністю

КПІшників лишили без шаурми і пива

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 16:15

Працівники Київблагоустрою прибрали кіоски, що були поруч зі станцією метро "Політехнічний інститут". Саме ця станція найближча до Київського політехнічного інституту.

"З... Читати повністю

"Караван" на Луговій більше двох годин без світла

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 15:51

Через аварію столичний торгово-розважальний центр "Караван", що на Луговій, 1, та будинки поруч залишилися більш як на дві години без світла.

"З 13:45 в київському ТРЦ "Караван" відключили... Читати повністю

На "Печерській" лежить труп чоловіка

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 15:28

Поруч зі станцією метро "Печерська" вже близько години на тротуарі лежить труп чоловіка років сорока. Поруч чергують медики та правоохоронці.

«За версією працівника міліції, мова йде... Читати повністю

Росіяни водіїв-порушників лякають привидами

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 14:33

Російська соціальна реклама проти неправильного паркування автівок почала лякати водіїв-порушників привидами. А точніше смертю і перетворенням на цих привидів.

Читати повністю

200 тисяч віруючих почули останню молитву Папи

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 14:08

Близько 200-от тисяч віруючих та туристів зібралося на площі Святого Петра у Ватикані, щоб почути традиційну, але останню недільну проповідь Angelus від Папи Римського. Багато віруючих, зустрі... Читати повністю

Регіонал "пробачив" журналістові мільйон гривень

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 13:39

Депутат з Партії регіонів Юлій Іоффе відкликав мільйонний позов до журналіста та громадського активіста з Луганщини Олексія Свєті... Читати повністю

В податковій розказали хто "виробляє смерть"

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 13:20

Податкова служба показала новий реєстр, де зберігаються дані про усіх виробників алкоголю та сигарет.

На... Читати повністю

У США визнали вбивство дитини з України

Маша Землянська, Свiдомо, 24 лютого 2013р. 13:00

13-річний Ендрю Батлер, якого в Америці вбив прийомний батько пострілом у голову, таки був українцем. Результати перевірки Посольства України в США Читати повністю

Діти з "гомобатьками" ризикують психікою і роботою