Правозахисники викрили чесних суддів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 21:14

Правозахисники та експерти склали рейтинг судових рішень, які були найбільш знаковими для захисту прав людини. Відтак постанова судді Олега Анісімова зайня... Читати повністю

Вищий спецсуд визнав – арешт Луценка незаконний

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 19:58

Вищий спецсуд виніс рішення на підставі Європейського суду з прав людини, який вирішив, що арешт Юрія Луценко мав політичні мотиви та був протизаконним.

<... Читати повністю

Київрада не схотіла повертати Обсерваторну гірку

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 19:16

Київрада в чергове відмовилась повертати киянам шматок землі в центрі Києва. 66 депутатів вирішили відхилити протест прокурора, що пропонува... Читати повністю

Київавтодор посилає водії за компенсацією в райони

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 18:58

Голова Київавтодору Георгій Глінській розказав, куди звертатися, якщо пошкодили авто, через поганий стан доріг. Водіїв він посилає в райони.

«У таки... Читати повністю

Кучма: докази вбивства Гонгадзе – провокація

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 18:41

Екс-президент Леонід Кучма запевняє, що заяви першого заступника Генпрокурора Ріната Кузьміна про докази щодо причетності до вбивства Георгія Гонгадзе – «... Читати повністю

Дерибанити землю киян будуть за тиждень

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 17:59

Київські депутати не встигли вирішити, яку землю у киян забрати, а яку повернути. Серкетар Київради Галина Герага перенесла засідання сесії на тиждень - на 28-е лютого.

А відтак наступного... Читати повністю

«Караван» знову свідок крові та стрілянини

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 17:41

Вночі з 20 на 21 лютого біля «Каравану» бійка перейшла стрілянину, в результаті чого з простреленою ногою було госпіталізували чоловіка. Про це повідомляє... Читати повністю

Кияни в центрі знову зі світлом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 17:08

Киянам з центру повернули світло, яке зникло вдень на Ярославовому Валу, Золотоворітській та Рейтарській вулицях. Повідомили «Свідомо» в Київенерго.Читати повністю

Київрада відмовилась повертати киянам Гостинний

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 16:38

Київрада не проситиме Кабінет міністрів забрати будівлю Гостинного двору у забудовника і повернути його у власність киян. За те, щоб Гостинний повернути киянам проголосувало 56 депутатів з 71-го пр... Читати повністю

Київрада вирішила захистити... дерева

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 16:15

Дев'ять дерев у Києві, яким від ста до 400-от років, стали пам'ятками природи. За це проголосувала більшість депутатів Київради.

Під захист потрапили: "Каштан Конвіра", "Дуб Мозолевський",... Читати повністю

У продажу з'явився перший номер Vogue Україна

Галина Танай, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 15:57

Патріоти української моди можуть зітхнути з полегшенням: вийшов перший номер української версії  журналу Vogue. У випуску засвітились співа... Читати повністю

Київрада "підвісила" кіоски

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 15:56

Київрада не визначилась як розміщувати тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення у Києві. А фактично цим же рішенням заборонила усі кіоски у сто... Читати повністю

Опозиція штовхає Кличка у мери офіційно

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 15:40

Нардепи-мажоритарники від «Батьківщини» та «Свободи» написали спільну заяву, в якій офіційно попросили Кличка стати мером. Про це повідомили у прес-службах партій.

З... Читати повністю

На Солом'янці солдат застрелився в дитсадку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 15:32

Вранці солдат-контрактник застрелився прямо на території дитячого садочку в Солом'янському районі. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Правоохоронців викликав завідуючий садочк... Читати повністю

Ляпіс Трубецькой зняв кліп з Махном на заводі

Галина Танай, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 15:12

В українських фанів гурту "Ляпіс Трубецькой" подвійне свято. Мало того, що запальні білоруси представили нове відео, так ще й зробили його в Києві. Кліп на пісню Ляпіс&... Читати повністю