Рупор держави віддав Кучму під арешт

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 14:34

Екс-президента України Леоніда Кучму затримали в аеропорту «Жуляни». Про це повідомили в державному агентстві Читати повністю

Бог шельму мітить, або обережно - летючі плити

, (вiд читачiв), 21 лютого 2013р. 14:04

Сьогодні (21.02.2013) близько 10-ї на славетному незаконному будівництві Київміськбудом 25-поверхівки по Ревуцького 7-В в Києві над дитячим садком № 138 зірвалася з тросів баштового крану та впала... Читати повністю

МОН наполягає - у 2012-му закрили мало шкіл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 14:03

Міністерство освіти продовжує переконувати, що 2012-й став рекордним роком - бо закрилася найменша за останні роки кількість шкіл. Про це йдеться в листі-реакції МОНМС Читати повністю

Київрада залишила напризволяще Софію Київську

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 13:49

Київрада відмовилась розглянути рішення про заборону будівництва у буферній зоні Софії Київської. Накласти табу для забудовників у центрі Києва побажав лише 51 депутат.

Ідея заборони, що на... Читати повністю

11 будинків в центрі Києва без світла

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 13:48

На Ярославовому Валу, Золотоворітській та Рейтарській вулицях зникло світло. Про це повідомили у «Київенерго».

За інформацією «Київенерго» - без світла залишились на... Читати повністю

В кінотеатрах - "Майстер" із Хоакіном Феніксом

Галина Танай, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 13:13

Похмуро-бентежний магнетизм Хоакіна Фенікса, гіпнотична музика Radiohead і тонкий шарм старої кіноплівки. Цей фільм уже назвали «готовою американською класикою», і ще до... Читати повністю

Ірпінчани повстали проти мера

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 13:01

Близько сотні жителів міста Ірпінь (Київська область) вранці вийшли під міську раду на мітинг. Про це "Свідомо" повідомили місцеві мешканці.

Мітингувальники вимагають відставки мера міста -... Читати повністю

Табачник привітав українців з днем рідної мови

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 12:46

Міністр освіти Дмитро Табачник поздоровив українців з Міжнародним днем рідної мови. Читати повністю

На КМДА плакат: Давай досвіданія, Київавтодор!

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 12:41

Депутати від фракції «УДАР» повісили у будівлі Київської міської адміністрації плакат: «УДАР по ямах! Давай досвіданія!». У такий спосіб УДАРівці знову піднімають питання ві... Читати повністю

Інститут Табачника ремонтує людина Тягнибока

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 12:29

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, що традиційно займається друком шкільних підручників, наприкінці грудня замовив ремонт своїх приміщень за 356 759 гривень. Інформація про це м... Читати повністю

Дитяча афіша 23-24 лютого

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 21 лютого 2013р. 12:13

За півтора роки існування цієї дитячої афіші, вперше в мене є привід написати не про дитяче дозвілля, а про наше - доросле. І справжнє, а не із серії реплік нашого сина на те, що мама теж людина і... Читати повністю

Податкова потрусила киянку на 200 тисяч

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 11:49

Киянку, яка не задекларувала подаровану їй нерухомість, вартістю у 3,5 мільйона гривень, податкова змусила сплатити до бюджету майже 200 тисяч гривень. Про це повідомили у прес-службі податкової.Читати повністю

Бізнесмен позмагався сам з собою за Шалімова

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 11:41

Національний інститут хірургії та трансплантології Шалімова в 2013-му охоронятиме компанія «Барс-2000». За це, з інформації Віснику держзакупівель, вона отримає 393 тисячі гривень... Читати повністю

Українську птицю пустять до Європи

Маша Землянська, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 11:19

Українцям дозволили продавати в Європі м'ясо та яйця птиці. Про рішення ЄС, що підтверджує якість продукції, звітує Державна фітосанітарна служба.

"Зг... Читати повністю

Веб-додаток перекидає у випадкові куточки планети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2013р. 11:14

Новий інтернет-портал - The Secret Door – дозволяє юзери в режимі он-лайн випробувати свою долю і неспо... Читати повністю