Російська залізниця знову продає квитки в Україну

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 11:35

З 19 лютого Російська залізниця знову відкрила продаж квитків в Україну. Про це повідомляє прес-служба РЖД.

У зв’язку з переходом України... Читати повністю

Більше половини шкільних котелень - небезпечні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 11:29

В 1 155 котельнях шкіл і дитсадків по всій країні знайшли 6 000 порушень і зупинили роботи 700 з них. Про це Читати повністю

Газпром хоче підкупити Динамо і Шахтар мільярдом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 11:12

Екс-тренер київського "Динамо", а тепер - директор оргкомітету "Об'єднаний чемпіонат з футболу" Валерій Газаєв запропонував през... Читати повністю

Активісти взялися заповнювати мапу ганебних доріг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 11:02

Автолюбителі взялися заповнювати мапу "ганьби Укравтодору", позначаючи найгірші дороги країни. Мапа розміщена на сайті каналу ТВІ.... Читати повністю

Уряд дозволив продати 6 обленерго

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 10:57

Уряд дозволив приватизувати шести об’єктів паливно-енергетичного комплексу. Відповідне розпорядження міститься на Читати повністю

Дарницьких школярів годуватимуть золотою гречкою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 10:36

Управління освіти Дарницької районної держадміністрації закупило низку продуктів для шкіл району. Про це повідомляють "Наші гроші".

Найцікавіші закупівлі - цукру і гречки. Перший купили по... Читати повністю

Аптекам заборонили препарат для чоловічої сили

Маша Землянська, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 10:27

Державна служба лікарських засобів заборонила продавати препарат для чоловічої сили Імпаза від російського "Матеріа Медика Холдинг". Щоправда заборона стосується виключно однієї серії ліків -... Читати повністю

Киян змушують повідомляти про протести за 10 днів

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 9:52

Вищий адміністративний суд України визнав законною вимогу мерії інформувати її про проведення вуличних зібрань за 10 днів. Про це повідомляє Ук... Читати повністю

Кличко УДАРить по Київавтодору

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 9:25

Партія Віталія Кличка "УДАР" у Київраді почала збирати підписи киян за відставку керівника "Київавтодору" Георгія Глінського, через жахливий стан столичних автошляхів.... Читати повністю

У Києві серйозні затори

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 8:54

У Києві серйозні затори. Як повідомляє сервіс "Яндекс.Пробки" автошляхи міста завантажені на 7 балів з 10 станом на 08:49.

Стоїть... Читати повністю

Міносвіти: підвищити зарплати вчителям неможливо

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 8:27

Підвищити зарплати працівникам освітньої галузі на сьогоднішній день неможливо. Про це повідомили у Міністерстві освіти.

У міністерстві все розуміють, але вдіяти нічого не можуть:"Без... Читати повністю

Міліція не змогла захистити борців з цензурою

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 8:04

У міліції відмовили журналістам "Стоп цензури" порушувати кримінальну справу щодо конфлікту, який стався на Всесвітньму газетному конгресі, коли охоронці почали силою відбирати у журналістів п... Читати повністю

Самоуправство с.Черхава Вільшаницька сільська рада