Бізнесмени поплатилися за спирт у баках киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 14:32

Співробітни Служби безпеки України викрили бізнесменів, які бензин розмішували зі шкідливими домішками, повідомля... Читати повністю

Авіація охороняє палаци Януковича

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 14:08

Повітряні сили України охороняють три резиденції президента Віктора Януковича – «Міжгір'я», «Форос», «Гута», пише у своєму <... Читати повністю

Суддям заборонили роздягатися у фейсбуці

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 13:42

У новому Кодексі суддівської етики, який прийняли 22 лютого на з`їзді суддів, врегулювали поведінку суддів у соціал... Читати повністю

Нардепи Чумак і Ляшко захопили трибуну Київради

Маша Землянська, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 13:27

Позафракційний народний депутат Олег Ляшко і його колега по Раді УДАРівець заблокували трибуну Київради. Не сподобалось нардепам, що депутати Київради не дають їм слова.

... Читати повністю

Квитки на Земфіру вже розмели

Галина Танай, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 12:35

Якщо ви любите відкладати купівлю квитків на потім, можете кусати лікті - шанс потрапити на Земфіру в Києві майже нульовий. Хіба... Читати повністю

Колесніченка заборонено називати агентом Кремля

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 12:30

Колегія суддів Апеляційного суду Києва на чолі з Антоніною Пікуль стали на захист автора «мовного» закону Вадима Колесніченка Читати повністю

Податківці злили 10 тисяч пляшок горілки

Маша Землянська, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 11:28

Працівники податкової знайшли у киянина-підприємця і конфіскували майже десять тисяч пляшок горілки. Оковиту звинуватили у підробці.

«Пляшки були обклеєні марками акцизного податку з... Читати повністю

В кінотеатрах – «Майже чоловік» Мартіна Лунда

Галина Танай, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 11:10

Що робити, коли твоя дівчина вагітна, ти ідеш працювати на нецікаву роботу, і задача-мінімум – за рекордно короткий час стати дорослим? А це нелегко – дорослішати у 35.... Читати повністю

Ляшко обізвав Чумака "старим пердуном"

Маша Землянська, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 11:07

Позафракційний народний депутат Олег Ляшко, який вчергове прийшов на засідання Київради, образився на коментар колеги по Раді - УДАРівця Віктора Чумака і обізвав його "старим пердуном".Читати повністю

Міліція просить допомогти знайти підривника ВАЗу

Маша Землянська, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 10:58

Правоохоронці шукають підозрюваного у замаху на життя, а саме підкладанні вибухівки під ВАЗ поруч з кафе на Курнатовського, 1. Якщо маєте будь-яку інформація про чоловіка – розкажіть по номер... Читати повністю

79 приватних будинків на Святошино сидять без води

Маша Землянська, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 10:46

Через прорив труби у Святошинському районі – кілька десятків приватних будинків залишилися без води. За інформацією Київводоканалу, аварійні бригади вже працюють.

Отже без води залиши... Читати повністю

Київський порт проштрафився на 2 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 10:29

Антимонопольний комітет оштрафував Київський річковий порт на два мільйони 200 тисяч гривень. Все - через зловживання і монопольне становище.

"Київський річковий порт протягом 2011-го... Читати повністю

Киянам заборонили бразильське м'ясо

Маша Землянська, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 10:22

Державна фітосанітарна служба заборонила привозити і продавати українцям м'ясо бразильської компанії «ALIBEM COMERCIAL DE ALIMENTOS LTDA» SIF 2146. Головному санітарному лікарю не... Читати повністю

Справу Індила розглянуть 15 березня

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 28 лютого 2013р. 9:49

15 березня Деснянський районний суд Києва розпочне розгляд справи про смерть студента Ігоря Індило. Про це «Свідомо» повідомив адвокат батьків студента Олександр Заруцький.

За с... Читати повністю