Платити за геніальні ідеї вже можна з мобільного

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 11:29

Найпотужніший в світі спільнокошт Kickstarter, основна мета котрого – дати можливість одним людям представити свою ідею, а іншим – дати на її реалізацію грошей, тепер доступний для влас... Читати повністю

Водій "Газелі" хотів битою розібратися з "Коброю"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 11:25

У суботу вранці на "Червоному хуторі" водій "Газелі" хотів розібратися з працівником "Кобри" за допомогою бейсбольної бити. Про це повідомляє "Дорожній контроль".

Все почалося з того, що ін... Читати повністю

З понеділка на "Либідській" стане тісніше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 10:50

З 18 лютого почнеться капітальний ремонт ескалатора на станції метро "Либідська". Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Ремонт триватиме до 3 квітня і, за повідомленням пр... Читати повністю

У Гідропарку киянин знайшов Range Rover у кущах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 10:46

Киянин у Гідропарку знайшов автівку, вкрадену у Москві ще минулого року. Про це повідомляє прес-служба київської ДАІ.

Чоловік побачив джип Range Rover з російськими номерами між кущів. За к... Читати повністю

На Кошиця скаржаться на голі дроти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 10:38

Мешканці вулиці Кошиця скаржаться на оголені дроти на ліхтарних стовпах.

Кажуть - дроти стирчать в різні боки, майже без ізоляції. А поруч – дві школи №295 і №296.Ще запевняють &ndash... Читати повністю

З готелю "Салют" випала людина

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 10:23

З вікна готелю "Салют", що неподалік від метро "Арсенальна", випав чоловік. Свідками події стали блогери газети "Сегодня".

Щоправда, їхні версії суттєво відрізняються. За словами киянина Ру... Читати повністю

Прокуратура хоче відібрати амбулаторію в центрі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 10:07

Київська прокуратура подала апеляційну скаргу до Київського апеляційного господарського суду з вимогою повернути приміщення амбулаторії на Трьохсвятительській, 7а (Шевченківський район) у власність... Читати повністю

Морозно буде ще щонайменше тиждень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 10:02

Холодна погода, котра різко змінила відлигу в середині лютого, протримається ще щонайменше тиждень. Про це повідомляє погодний портал Sinoptik.

У понеділок варто чекати на сніг і температур... Читати повністю

Італійці приліпили Мікеланджело на Достоєвського

Галина Танай, Свiдомо, 16 лютого 2013р. 17:50

Страшно подумати, на скільки мов перекладений Достоєвський і скільки землян прочитало "Злочин і кару". І кожен народ знущається над класиком на свій лад: Читати повністю

FEMEN показали цицьки фашизму у Берліні