У Києві серйозні затори

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 8:54

У Києві серйозні затори. Як повідомляє сервіс "Яндекс.Пробки" автошляхи міста завантажені на 7 балів з 10 станом на 08:49.

Стоїть... Читати повністю

Міносвіти: підвищити зарплати вчителям неможливо

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 8:27

Підвищити зарплати працівникам освітньої галузі на сьогоднішній день неможливо. Про це повідомили у Міністерстві освіти.

У міністерстві все розуміють, але вдіяти нічого не можуть:"Без... Читати повністю

Міліція не змогла захистити борців з цензурою

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 19 лютого 2013р. 8:04

У міліції відмовили журналістам "Стоп цензури" порушувати кримінальну справу щодо конфлікту, який стався на Всесвітньму газетному конгресі, коли охоронці почали силою відбирати у журналістів п... Читати повністю

Самоуправство с.Черхава Вільшаницька сільська рада

, (вiд читачiв), 18 лютого 2013р. 20:40

        Наш сусід через втоплений телевізор у підвальному приміщенні ґрунтовими водами, та появами калюж на подвір'ї самоправно будує дамбу вже понад 2 р... Читати повністю

Свободівці вимагають покарати Беркут за Гостинний

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 19:55

Група депутатів-свободівців прийшла до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою звільнити очільників "Беркута" за фактом побиття і затримання народних депутатів на Гостинному, а також... Читати повністю

Від парку Шевченка до Печерської - затор

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 19:36

Від парку імені Тараса Шевченка до метро "Печерська" - затор. Загалом же, автошляхи Києва завантажені на 4 бали з 10 за інформацією сервісу "Яндекс.Пробки", ста... Читати повністю

У Києві вимагали відставки Київавтодору

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 19:07

Учасники інтернет-спільноти  "Я ненавиджу Укравтодор" зібрались в реальному житті, і провели акцію протесту про... Читати повністю

Апеляційний суд залишив Луценка за ґратами

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 18:46

Незважаючи на заяви про стан здоров'я та хвороби Юрія Луценка, апеляційний суд Чернігівської області залишив його відбувати покарання за ґратами: апеляцію на аналогічне рішення Менського райсуду за... Читати повністю

Міліція обіцяє відпустити затриманих на Гостинному

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 18:16

Правоохоронці обіцяють випустити затриманих на Гостинному дворі активістів одразу після складання адмінпротоколів. Про це повідомили у прес-службі ГУМВС України в місті Києві.

... Читати повністю

Попов дав по 3 000 грн Microsoft'івським вчителям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 17:34

Голова київської міської державної адміністрації Олександр Попов оцінив перемогу трьох вчителів з Оболоні на конкурсі вчителів-програмістів Microsoft Appathon в 3 000 гривень кожному. Про це повідо... Читати повністю

На Дарниці знайшовся нічийний сквер

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 16:58

На вулиці Драгоманова (Дарницький район) знайшлися нічийні сквер та пішохідна доріжка. Таку відповідь на свій запит отримав один з мешканців району.

Чоловік запитував - чому ніхто не прибир... Читати повністю

Депутати блокують автозаки собою

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 16:48

Депутати від "Свободи" Ігор Мірошниченко, Андрій Іллєнко та Олександр Бригинець з "Батьківщини" лягли перед колесами міліцейского автозаку, щоб не дозволити забрати захисників Гос... Читати повністю

Чоловік шукає інформацію про діда по фото 1915-го

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 16:47

Чоловік намагається знайти інформацію про свого дідуся по фотографії, зробленій у 1915 році. Заклик допомогти пошуковцю розмістили texty.org.ua.

Відом... Читати повністю

Українською програмою №1 стала смерть копіпастерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 16:27

Кращим стартапом серед веб-додатків в Україні стала програма PlagSpotter. Переможців визначали міжнародні компанії The Next Web спільно з IDCEE та EastLabs.

Додаток виводить на чи... Читати повністю

Міліція затримує чоловіків у Гостинному

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 15:39

Міліція затримала дванадцять чоловіків-активістів, які спробували розблокувати оточений приватною охороною забудовника Гостинний двір. Про це "Свідомо" прямо із автозаку повідомив один із затримани... Читати повністю