На армію помічників депутатів йде 107 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 11:58

У депутатів Верховної Ради працює 4194 помічника, з яких 1269 отримають зарплатню з грошей платників податків. На утримання такої «армії» помічників йде б... Читати повністю

Міліція накрила голосіївського торбинкаря

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 11:35

Міліція спіймала викрадача елітних жіночих торбинок, який викрадав їх з автівок жінок, коли ті сідали або виходили з авто.

На промисел чоловік виходив... Читати повністю

«Батьківщина» за Кличка у кріслі мера

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 11:10

Фракція «Батьківщина» прийняла рішення про підтримку Віталія Кличка у якості єдиного кандидата від опозиції на посаду мера Києва, Читати повністю

Куди піти на тижні: Пінчук, КРОТ, кіно Данії

Галина Танай, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 10:54

Понеділок, 18 лютого

В PinchukArtCentre виставка «agentic iced etcetera» -... Читати повністю

Новій лікарні для дітей не додали 600 медиків

Маша Землянська, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 10:44

Для роботи в новому корпусі Охматдиту в 2013-му році Міністерство охорони здоров'я виділило лікарні 411 додаткових працівників. Щоправда просили... Читати повністю

Охоронці Ярича викинули активістів з Гостинного

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 10:36

Приватна охорона забудовника захопила вранці Гостинний двір, виштовхавши вантажівку Олександра Бригінця, яка стояла на в`їзді до пам’ятки. Про це свідомо повідомив один з активістів.

... Читати повністю

Грабіжника-рецидивіста відпустили під заставу

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 9:43

Грабіжника, який організував з двома подільниками озброєний напад на гараж у листопаді минулого року, відпустили під заставу. Про це Читати повністю

Набережне шосе стоїть до Поштової

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 9:23

На Набережному шосе утворився затор від моста Патону до самої Поштової площі. Як повідомляє сервіс Читати повністю

Вибух в ресторані покалічив 11 людей

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 9:02

Від вибуху, який пролунав 17 лютого у ресторані «Апрель», усього травмовано 11 людей, повідомляє пр... Читати повністю

Проліски на Бесарабці обійшлися штрафом у 380 тис

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 8:23

Проліски продавчині на Бесарабському ринку обійшлися штрафом – за кожну рослину вона має сплатити 153 гривні. Про це Читати повністю

АНОНС пікетування Адміністрації Президента.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 18 лютого 2013р. 5:25

АНОНС

пікетування Адміністрації Президента. 

19.02.2013 (вівторок) о 11.00 Асоціація захисту прав громадян України розпочне пікетування Адміністрації Президента (Київ, вул. Бан... Читати повністю

В центрі Києва вибухнув ресторан "Апрель"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 17:24

Вдень в самому центрі Києва - біля площі Льва Толстого - вибухнув газовий балон в ресторані "Апрель". Цю інформацію підтвердили в прес-службі київських рятувальників.

За попередніми даними,... Читати повністю

МНСники обіцяють - повінь Києву не загрожує

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 17:10

Чиновники Міністерства надзвичайних ситуацій запевняють, що високої повені цьогоріч в Києві не чекають. Про це повідомляє прес-служба МНС.

“На даний час рівень води в річках нижчий за... Читати повністю

У понеділок дорожникам принесуть глушники і диски

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 14:10

Кияни, об'єднані у групи ненависників "Укравтодора" у соцмережах, і активісти "Демократичного Альянсу" у понеділок принесуть під офіс компа... Читати повністю