Набережне шосе стоїть до Поштової

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 9:23

На Набережному шосе утворився затор від моста Патону до самої Поштової площі. Як повідомляє сервіс Читати повністю

Вибух в ресторані покалічив 11 людей

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 9:02

Від вибуху, який пролунав 17 лютого у ресторані «Апрель», усього травмовано 11 людей, повідомляє пр... Читати повністю

Проліски на Бесарабці обійшлися штрафом у 380 тис

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 лютого 2013р. 8:23

Проліски продавчині на Бесарабському ринку обійшлися штрафом – за кожну рослину вона має сплатити 153 гривні. Про це Читати повністю

АНОНС пікетування Адміністрації Президента.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 18 лютого 2013р. 5:25

АНОНС

пікетування Адміністрації Президента. 

19.02.2013 (вівторок) о 11.00 Асоціація захисту прав громадян України розпочне пікетування Адміністрації Президента (Київ, вул. Бан... Читати повністю

В центрі Києва вибухнув ресторан "Апрель"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 17:24

Вдень в самому центрі Києва - біля площі Льва Толстого - вибухнув газовий балон в ресторані "Апрель". Цю інформацію підтвердили в прес-службі київських рятувальників.

За попередніми даними,... Читати повністю

МНСники обіцяють - повінь Києву не загрожує

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 17:10

Чиновники Міністерства надзвичайних ситуацій запевняють, що високої повені цьогоріч в Києві не чекають. Про це повідомляє прес-служба МНС.

“На даний час рівень води в річках нижчий за... Читати повністю

У понеділок дорожникам принесуть глушники і диски

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 14:10

Кияни, об'єднані у групи ненависників "Укравтодора" у соцмережах, і активісти "Демократичного Альянсу" у понеділок принесуть під офіс компа... Читати повністю

Ніколаєнко хоче залишити Табачника без спорту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 13:51

Екс-міністр освіти Станіслав Ніколаєнко пропонує відібрати у Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, функції спортивного відомства. Про це Ніколаєнко написав у своїй статті для "Дзеркала тиж... Читати повністю

Киянин привласнив 1,4 гектари лісу на Дарниці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 12:17

Киянин привласнив 1,4 гектари лісу на Дарниці і незаконно звів там кілька споруд. Про це повідомляє прес-служба Київської природоохоронної прокуратури.

Чоловік отримав тут службове житло ще... Читати повністю

«Однокласники» збираються з 19:00 до 21:00

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 12:12

Юзери, що використовують соціальну мережу «Одноклассники», найчастіше «зависають» у ній з 19:00 до 21:00. Таке дослідження провели аналітики з Mail.ru Group.

Після 2... Читати повністю

Платити за геніальні ідеї вже можна з мобільного

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 11:29

Найпотужніший в світі спільнокошт Kickstarter, основна мета котрого – дати можливість одним людям представити свою ідею, а іншим – дати на її реалізацію грошей, тепер доступний для влас... Читати повністю

Водій "Газелі" хотів битою розібратися з "Коброю"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 11:25

У суботу вранці на "Червоному хуторі" водій "Газелі" хотів розібратися з працівником "Кобри" за допомогою бейсбольної бити. Про це повідомляє "Дорожній контроль".

Все почалося з того, що ін... Читати повністю

З понеділка на "Либідській" стане тісніше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 10:50

З 18 лютого почнеться капітальний ремонт ескалатора на станції метро "Либідська". Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Ремонт триватиме до 3 квітня і, за повідомленням пр... Читати повністю

У Гідропарку киянин знайшов Range Rover у кущах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 10:46

Киянин у Гідропарку знайшов автівку, вкрадену у Москві ще минулого року. Про це повідомляє прес-служба київської ДАІ.

Чоловік побачив джип Range Rover з російськими номерами між кущів. За к... Читати повністю

На Кошиця скаржаться на голі дроти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2013р. 10:38

Мешканці вулиці Кошиця скаржаться на оголені дроти на ліхтарних стовпах.

Кажуть - дроти стирчать в різні боки, майже без ізоляції. А поруч – дві школи №295 і №296.Ще запевняють &ndash... Читати повністю