Трагедія Пабата схвилювала людей найбільше

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 18:07

Трагедія Олександра Пабата очолила рейтинг відвідуваності новин за минулий тиждень. Про це повідомляє Content Meter.

До того Т... Читати повністю

На День закоханих у Києві без опадів

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 17:08

Як повідомляє сайт "Sinoptik.ua" 14 лютого у Києві очікується хмарна погода без опадів.

Вдень очікується температура від 0 до  -1 градуса, ввечері мож... Читати повністю

Табачник надрукував спільну Історію "у своїх"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 16:18

Міністерство освіти таки надрукувало спільну розробку українських і російських істориків – посібник з історії для вчителів «Україна і Росія на перехрестях історії». Таку інформаці... Читати повністю

Школа і будинки на Маршала Гречка без води

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 16:07

Через аварійне пошкодження водопровідної мережі школа і три будинки по вулиці Маршала Гречка залишились без води. Про це повідомили "Свідомо" у "Київводоканалі".

Школа номер 10-а... Читати повністю

Наркоман обчистив столичний магазин

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 15:47

У Дніпровському районі затримали наркомана-розбійника, який намагався пограбувати столичний магазин мобільного зв'язку. Про це повідомили у прес-службі ГУМВС в місті Києві.

Близько 14:00 в... Читати повністю

З українських сайтів видаляють неугодні новини

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 15:25

На сайтах деяких видань почали зникати новини про незаконну фінансову оборудку "Укртрансгазу". Про це повідомили в Інституті масової інформації.

Новина про... Читати повністю

УДАРівці просять у п'ятницю бібікати в автівках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 14:41

Партія УДАР вирішила долучити українських водіїв до свого протесту проти неособистого голосування депутатів Верховної Ради.

Вони агітують водіїв у п'ятницю о 10:00 натиснути сигнал на своєм... Читати повністю

Дирекція музею Тичини відмовляється від зарплати

Галина Танай, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 14:40

Музей Тичини відповів на репресії чиновників - дирекція відмовляється від своєї зарплатні. Керівники, яких за "неефективність" позбавили вс... Читати повністю

Укрзалізниця запрошує закоханих на прогулянку

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 14:39

14 лютого Південно-Західна залізниця запрошує закоханих на прогулянку навколо Києва на ретропоїзді. Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Екскурсійний поїзд відправлятиметься з перш... Читати повністю

Азаров: залякування порожніми аптеками – саботаж

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 14:04

На засіданні уряду 13-го лютого прем´єр Микола Азаров назвав перестороги про... Читати повністю

Ненависть до Укравтодору об'єднала людей

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 13:58

У соцмережі "Facebook" з'явилася група "Я ненавиджу Укравтодор". Головною об'єднавчою силою цієї спільноти є глибоке обурення автовласн... Читати повністю

Депутатські обіцянки зберуть в енциклопедію

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 13:18

У Києві презентували енциклопедію депутатських обіцянок під назвою "Татупедія". Проект розроблений центром соціально-політичного моніторингу "Вектор".

Для того, щоб допомогти депутатам, обр... Читати повністю

Азаров хоче оточити себе тисячами ІТ-шників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 12:57

Прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні Уряду заявив, що до 2015 року йому знадобиться щонайменше 100 000 професійних ІТ-шників.

Вони, за словами Азарова, отримають робочі місця, котрі У... Читати повністю

Столична податкова «трусить» за гроші в конвертах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 12:39

Столичні податківці взялися шукати неофіційних робітників, повідомляє прес-служба податкової.

Так за січень податкова в одному з ресторанів Шевченківсь... Читати повністю

Грип звинувачують у дитячих проблемах зі шлунком

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 12:06

Медики застерігають, що грип та застуда у дітей можуть проявлятися як кишковий розлад. У Департаменті охорони здоров'я попереджають: останнім часом таких випадків побільшало&nb... Читати повністю