Онопенко – голова Ради суддів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 19:33

Cуддю Верховного суду Василя Онопенка на з'їзді суддів обрали головою Ради суддів. 

Василь Онопенко до цього з 2006 по 2011 року очолював Верховни... Читати повністю

Прокуратура тягає «Аеросвіт» за зарплату

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 18:50

Прокуратура проводить розслідування у аеропорту «Бориспіль» стосовно невиплати працівникам авіакомпанії «Аеросвіт»  зарплати. Про це пові... Читати повністю

Янукович «пакращив» камеру Тимошенко

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 17:58

З подачі Віктора Януковича тюремники поспішають зняти відеокамери у засудженої Юлії Тимошенко, повідомляє прес-служба Пенітенціарної служби.

«Най... Читати повністю

Google випустив чергову версію браузера Chrome

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 17:36

Компанія Google випустила чергову версію свого браузера Chrome - вже 25 за ліком.

Розробники кажуть - розширили функцію розпізнавання людського голосу браузером і зробили цілу окрему сторін... Читати повністю

У Гостинному серед живих залишилася одна ялинка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 17:28

У Гостинному дворі живою залишилася одна ялинка – всі інші викорчували та вивезли в невідомому напрямку, повідомляє «Свідомо» захисниця пам’ят... Читати повністю

Новини "Обкому" ламають комп’ютери

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 16:22

Новинарний сайт «Обком» загрожує зламати комп’ютери своїх читачів – сайт інфіковано вірусами і розсилає їх користувачам, Читати повністю

Політех писатиме у Wikipedia замість рефератів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 15:52

Студенти Харківського політехнічного інституту будуть писати статті для он-лайн енциклопедії Wikipedia замість написання рефератів. Про це повідомля... Читати повністю

«ГОГОЛЬFEST» жадає свіжої крові

Галина Танай, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 15:38

 «ГОГОЛЬFEST» повертається! Один з найпотужніших арт-фестів України шукає свіжої крові - і  починає прийом заявок на Шоукейс молодої режисури. Відбір режисері... Читати повністю

Під Києвом в будинку згоріло дві людини

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 15:34

Під Києвом у четвер, 21 лютого, внаслідок пожежі згоріло дві людини, повідомляє прес-служба МНС.

На... Читати повністю

12 будинків у Києві до вечора без води

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 15:29

Через пошкодження водопровідної мережі до вечора без води залишились мешканці дванадцяти будинків. Про це повідомили у прес-службі "Київводоканалу".

Відсутнє водопостачання у Печерському та... Читати повністю

Міліціонер отримав дві кулі від рецидивіста

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 15:00

Вночі одного з патрульних міліціонерів Шевченківського району підстрелив рецидивіст, який з подільниками пограбував таксиста. Про це Читати повністю

ДАІ попереджає про затори на вихідних

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 14:49

На вихідних у Києві ремонтуватимуть дорогу. У прес-службі Державтоінспекції попереджають: можливі затори.

Ремонтні роботи по усуненню ямковості проводитимуться практично у всіх районах Києв... Читати повністю

У Табачника сплачують комунальні послуги за бар

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 лютого 2013р. 14:39

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, що традиційно займається друком шкільних підручників, сплачує комунальні рахунки приміщення, де розміщено бар. Ця інформація є на Порталі державних... Читати повністю

За питання Януковичу киянину обіцяли поламати ноги