Повітрофлотський зупинився в заторі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 лютого 2013р. 9:36

Затор на Повітрофлотському проспекті в обох напрямках тягнеться від Севастопольської площі до проспекту Перемоги. Як повідомляє сервісЧитати повністю

Дніпровський без голови – Оболонь під питанням

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 лютого 2013р. 8:54

Голова Дніпровського району Олександр Шевчук написав заяву про відставку, а в Оболонському районі чекати зміни чи ні – буде відомо на наступному тижні, заявив г... Читати повністю

Тюремники: Тимошенко хотіла на суд - тепер ні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 15 лютого 2013р. 7:59

Засуджена Юлія Тимошенко заявляла, що хоче брати участь у засіданні суду по справі про вбивство Щербаня, але в останній момент начебто відмовилась, повідомляє Державна пенітенціарна служба.

Читати повністю

Київ стоїть у заторах

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 19:27

Київ стоїть у заторах. Як повідомляє сервіс "Яндекс.Пробки" автошляхи Києва завантажені на 7 балів із 10 станом на 19:18

Практично паралізовано рух на Московському просп... Читати повністю

Активістів з АП відпустили до повістки

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 18:56

Затриманих біля Адміністрації президента відпустили, та радіти рано: хлопці ще прийдуть до зали суду, але вже з повістками. 

Сімох активістів, які засвітилися на акці... Читати повністю

ГПУ готує нових свідків у справі Щербаня

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 18:26

В Генпрокураторі повідомили, що перевірять свідчення у справі Щербаня, щоб пересвідчитись чи достатньо показів одного свідка. Якщо ні, то вони мають ще. Про це заявив начальник Головного упра... Читати повністю

Хмельницького викинули з історії для 5-класників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 17:53

П'ятикласники з 1 вересня більше не будуть знати, хто такий Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Іван Франко, Леся Українка і Олександр Довженко. Ці прізвища зникли з програми курсу з історії для 5-кл... Читати повністю

Як правильно поскаржитися на куріння в кафе?

Olena Dub, (вiд читачiв), 14 лютого 2013р. 17:50

Другий місяць поспіль в Україні діє Закон  №4844-VI , Читати повністю

В PinchukArtCentre - зло, курча і плаваючі очі

Галина Танай, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 17:40

McDonald's по-африканськи, світове зло під склом і Мангеттен за 25 юаней. Під кінець зими Pinchu... Читати повністю

Міліція: активісти під АП побилися самі

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 16:51

В міліції запевняють: затримали активістів акції під вікнами президента, тому що ті не поділили плакат. Наразі сімом затриманим загрожує 15 діб за хуліганство.

"Акція проходила мирно без по... Читати повністю

Подруга Власенка розповіла про брехню

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 16:21

Колишня співмешканка адвоката Сергія Власенка Світлана Рижук заявила, що  "Обозреватель" виклав сфабриковане інтерв'ю, із посиланням на маловідоме джерело&... Читати повністю

МОЗ захищає ліки сина Богатирьової

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 16:16

У Міністерстві охорони здоров’я заявляють, що фахівці не мають зауважень до якості вакцини проти гепатиту В виробництва заводу «Фармстандарт-Біолік». До лютого 2013-го року одним... Читати повністю

За три роки Укрзалізниця позбулася 19 тисяч людей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 16:13

З 1 січня 2010 року до 1 січня 2013 року "Укрзалізниця" позбулася 19 000 своїх співробітників. Таку інформацію компанія надала "Свідомо" у відповідь на наш запит.

Цю інформацію ми вирішили... Читати повністю

В лабораторії перевірили яке шампанське варто пити

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 15:57

Інститут споживчих експертиз перевіряв на якість та смак вісім марок шампанського – «Золота балка», «Севастопольське», «Артемівське», «Французь... Читати повністю