Журналісти УНІАН повстали проти брехні

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 19:13

Журналісти УНІАН звернулися до головного акціонера інформагентства Ігоря Коломойського з відкритим листом трудового колективу, в якому йдеться про прохання змінити керівництво та допомогти відновит... Читати повністю

У суді Тимошенко відвойовували кулаками

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 18:49

У залі Печерського районного суду, де мав відбутись допит свідка у справі Щербаня, спалахнула бійка між депутатами та бійцями спецпідрозділу "Грифон". Про це повідомляє Читати повністю

В "неефективний" музей Тичини прийшло 16 000 людей

Галина Танай, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 18:48

Дирекція ображеного чиновниками музею Тичини оприлюднила документ, який показує кількість відвідувачів за 2010-2012. В цей час до музею при... Читати повністю

Трагедія Пабата схвилювала людей найбільше

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 18:07

Трагедія Олександра Пабата очолила рейтинг відвідуваності новин за минулий тиждень. Про це повідомляє Content Meter.

До того Т... Читати повністю

На День закоханих у Києві без опадів

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 17:08

Як повідомляє сайт "Sinoptik.ua" 14 лютого у Києві очікується хмарна погода без опадів.

Вдень очікується температура від 0 до  -1 градуса, ввечері мож... Читати повністю

Табачник надрукував спільну Історію "у своїх"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 16:18

Міністерство освіти таки надрукувало спільну розробку українських і російських істориків – посібник з історії для вчителів «Україна і Росія на перехрестях історії». Таку інформаці... Читати повністю

Школа і будинки на Маршала Гречка без води

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 16:07

Через аварійне пошкодження водопровідної мережі школа і три будинки по вулиці Маршала Гречка залишились без води. Про це повідомили "Свідомо" у "Київводоканалі".

Школа номер 10-а... Читати повністю

Наркоман обчистив столичний магазин

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 15:47

У Дніпровському районі затримали наркомана-розбійника, який намагався пограбувати столичний магазин мобільного зв'язку. Про це повідомили у прес-службі ГУМВС в місті Києві.

Близько 14:00 в... Читати повністю

З українських сайтів видаляють неугодні новини

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 15:25

На сайтах деяких видань почали зникати новини про незаконну фінансову оборудку "Укртрансгазу". Про це повідомили в Інституті масової інформації.

Новина про... Читати повністю

УДАРівці просять у п'ятницю бібікати в автівках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 14:41

Партія УДАР вирішила долучити українських водіїв до свого протесту проти неособистого голосування депутатів Верховної Ради.

Вони агітують водіїв у п'ятницю о 10:00 натиснути сигнал на своєм... Читати повністю

Дирекція музею Тичини відмовляється від зарплати

Галина Танай, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 14:40

Музей Тичини відповів на репресії чиновників - дирекція відмовляється від своєї зарплатні. Керівники, яких за "неефективність" позбавили вс... Читати повністю

Укрзалізниця запрошує закоханих на прогулянку

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 14:39

14 лютого Південно-Західна залізниця запрошує закоханих на прогулянку навколо Києва на ретропоїзді. Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Екскурсійний поїзд відправлятиметься з перш... Читати повністю

Азаров: залякування порожніми аптеками – саботаж

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 14:04

На засіданні уряду 13-го лютого прем´єр Микола Азаров назвав перестороги про... Читати повністю

Ненависть до Укравтодору об'єднала людей

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 13:58

У соцмережі "Facebook" з'явилася група "Я ненавиджу Укравтодор". Головною об'єднавчою силою цієї спільноти є глибоке обурення автовласн... Читати повністю

Депутатські обіцянки зберуть в енциклопедію

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 13:18

У Києві презентували енциклопедію депутатських обіцянок під назвою "Татупедія". Проект розроблений центром соціально-політичного моніторингу "Вектор".

Для того, щоб допомогти депутатам, обр... Читати повністю