Укрзалізниця запрошує закоханих на прогулянку

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 14:39

14 лютого Південно-Західна залізниця запрошує закоханих на прогулянку навколо Києва на ретропоїзді. Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Екскурсійний поїзд відправлятиметься з перш... Читати повністю

Азаров: залякування порожніми аптеками – саботаж

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 14:04

На засіданні уряду 13-го лютого прем´єр Микола Азаров назвав перестороги про... Читати повністю

Ненависть до Укравтодору об'єднала людей

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 13:58

У соцмережі "Facebook" з'явилася група "Я ненавиджу Укравтодор". Головною об'єднавчою силою цієї спільноти є глибоке обурення автовласн... Читати повністю

Депутатські обіцянки зберуть в енциклопедію

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 13:18

У Києві презентували енциклопедію депутатських обіцянок під назвою "Татупедія". Проект розроблений центром соціально-політичного моніторингу "Вектор".

Для того, щоб допомогти депутатам, обр... Читати повністю

Азаров хоче оточити себе тисячами ІТ-шників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 12:57

Прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні Уряду заявив, що до 2015 року йому знадобиться щонайменше 100 000 професійних ІТ-шників.

Вони, за словами Азарова, отримають робочі місця, котрі У... Читати повністю

Столична податкова «трусить» за гроші в конвертах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 12:39

Столичні податківці взялися шукати неофіційних робітників, повідомляє прес-служба податкової.

Так за січень податкова в одному з ресторанів Шевченківсь... Читати повністю

Грип звинувачують у дитячих проблемах зі шлунком

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 12:06

Медики застерігають, що грип та застуда у дітей можуть проявлятися як кишковий розлад. У Департаменті охорони здоров'я попереджають: останнім часом таких випадків побільшало&nb... Читати повністю

Біля Драгоманова роздають презервативи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 12:06

Группа студентів-активістів біля університету Драгоманова безкоштовно роздає презервативи. 

Активісти об'єднані акцією "Захисти своє кохання". Акцію вони присвятили Всесвітньому дню пр... Читати повністю

У Шевченківському районі вогонь знищив 5 автівок

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 11:56

У Шевченківському районі, на вулиці Ризькій, 73-А, вночі палали 5 автівок, повідомляє прес-служба Міністерства... Читати повністю

Радіації у Києві не побільшало після ЧП на ЧАЕС

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 11:49

Рівень радіаційного забруднення після аварії на Чорнобильській атомній станції у Києві не зріс. За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в столиці традиційно зберігається 14мікрорентге... Читати повністю

Гомосексуальні лайтбокси в метро піддалися атаці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 11:45

Лайтбокси на ескалаторах в київському метро, котрі з'явилися на початку лютого і пропагують толерантне ставлення до гомосексуалізму, вже піддалися атаці.<... Читати повністю

Олімпійську у четвер зачинять через футбол

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 11:39

Станцію метро «Олімпійська» завтра зачинять з 19:00 до 20:00 через футбольний матч, повідомляє прес-служб... Читати повністю

Популярні ліки звинувачують у вбивстві серця

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 11:20

Популярний протизапальний препарат Диклофенак звинувачують у шкоді серц... Читати повністю

11-класникам на пальцях розказують як йти на тести

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 11:06

Частина абітурієнтів досі не можуть зрозуміти як реєструватися на тестування в школах. До такого висновку прийшли в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Кажуть - їм постійно дзвоня... Читати повністю

Страх за втрату коханого вбиває імунітет

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 10:57

Тривога і побоювання щодо взаємовідносин провокують захворювання, адже знижують імунітет. Вчені з Університету Огайо впевнені: особисті переживання можуть бути подібним стресовим чинником.

... Читати повністю