Міліція шукає свідків нальоту на банку на Кіквідзе

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 19:31

Міліція шукає чоловіка 40-а років, 175 сантиметрів на зріст, повної статури у чорних пальто... Читати повністю

У 82-а роки помер екс-міністр закордонних справ

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 19:20

У віці 82 роки помер колишній міністр закордонних справ Геннадій Удовенко.

Свої співчуття близьким та друзям чиновника вже висловив прем'єр-міністр Микола Азаров від імен... Читати повністю

У середу за Гостинний питатимуть прокуратуру

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 19:05

У середу 13-го лютого, об 12:00 захисники Гостинного Двору прийдуть під Прокуратуру. На Предлавінській, 45/9 вимагатимуть припинення забудови Гостинного.

Наразі усі будів... Читати повністю

Гепабене запідозрили в підробці

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 18:53

Державна лікарська служба заборонила продавати популярний печінковий препарат "Гепабене" німецького виробника Меркле. Під табу потрапило дві серії таблеток М082... Читати повністю

Синоптики: до кінця тижня - сухо

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 18:35

За прогнозами синоптиків до кінця тижня у Києві не буде ані снігу, ані дощу.

Як обіцяє Gismeteo, у середу 13-го лютого та четвер - 14-го вдень за вікнами буду +2. У п'ятницю - 15-го, вже хо... Читати повністю

З трьох СТОшників візьмуть 17 млн на дорогу

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 18:26

Господарський суд вирішив стягнути із трьох забудовників автосервісів 17 мільйонів гривень, які підуть на "створення та розвиток транспортної інфраструктури Києва", а отже - на дороги.

За і... Читати повністю

Після уходу Папи Ватикан вразила блискавка

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 18:18

В день, коли Папа Римський XVI зрікся від папського престолу, в купол собору Святого Петра вдарила блискавка. Фото Читати повністю

Попов нагородив "Твін" за хорошу ковбасу

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 18:01

Київському виробникові м'яса та ковбаси "Твін" вручили сертифікат "Столичний стандарт якості". Про це повідомляє прес-служба мерії.

Нагороджу за хороші товари отримали ще вісім виробників:... Читати повністю

Центр застряг у заторах

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 17:53

Воровського, Жилянська, бульвар Шевченка та Лесі Українки стоять у заторах. За інформацією сервісу Yandex, машини тут рухаються зі швидкість 10 кілометрів на годину.

Всього затори оцін... Читати повністю

В мережі з'явився Український кіногід 2012-13

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 16:51

В мережі з'явився довгоочікуваний Український кіногід 2012-13. Тут зібрана вся інформація про фільми, які вийшли в прокат минулого року  чи з'являться найближчим часом. Саме цей довідник презе... Читати повністю

Скандальну забудову в Гостинному призупинили

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 16:23

Будівельні роботи в Гостиному Дворі призупиняють - доки триває розлідування пожежі, що сталась тут в ніч з 8 на 9 лютого.  Про це пові... Читати повністю

Головний по ліках обіцяє піти якщо ті здорожчають

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 16:15

Голова Державної служби лікарських засобів Олексій Соловйов пообіцяв піти з посади, якщо весною подорожчають ліки іноземного виробництва. 

"Я обіцяю, що якщо ліки здорожчають через ліц... Читати повністю

Femen в Парижі зіграли похоронний марш для Папи

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:33

Чого тільки не бачили стіни знаменитого Нотр-Дам де Парі, але такого ще не було. Активістки Femen влаштували "протест-мюзикл": на дзвонах собору зіграли похоронний марш Папі Римському. Femen-ки обі... Читати повністю

Попов обіцяє Центр допомоги вагітним з інфекціями

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:17

Мерія обіцяє киянам  перинатальний центр для допомоги вагітним з інфекційними патологіями. Тут допоможуть народжувати жінкам з різними інфекціями, в тому числі туберкульозом і ВІЛ. Відкрити йо... Читати повністю

Екс-помічника Ющенка не впустили до Росії

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:15

Колишнього помічника Віктора Ющенка, депутата Обухівської міської ради від партії "Пора", Дмитра Сенниченко без пояснень не пустили до Росії.

Сенниченко летів у Москву зустрітися з товарише... Читати повністю