Літак під Донецьком розколовся навпіл – 5 загиблих

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 8:52

Літак «Південних Авіаліній» АН-24 сполученням «Одеса-Донецьк» здійснював аварійну посадку під Донецьком і загорівся, повідомляє МНС.Читати повністю

Міліція: виштовхали депутатів з суду законно

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 8:42

Міліція заявляє, що виштовхали депутатів з зали Печерського райсуду, де розглядалася справа проти Юлії Тимошенко, законно.

В міліції кажуть, що депутат... Читати повністю

Стрільця з під Києва брали під свист куль

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 8:00

Чоловіка, який 4-го лютого під Києвом влаштував стрілянину, працівники міліції брали з боєм. Злодій чинив оп... Читати повністю

Чи можна довіряти Олександру Попову?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 14 лютого 2013р. 1:48

Чи варто довіряти державним чиновникам від Партії Регіонів? Можливо, відповідь на це запитання знайдеться після ознайомлення з даною публікацією.

Нагадаю, 8 лютого 2013 року відбулася&nb... Читати повністю

На Fine Art – ностальгія, Ройтбурд і біла дівчинка

Галина Танай, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 20:42

Київ уперше мітингує проти радянської влади, з Афганістану повертаються солдати, і цілу країну гіпнотизують Кашпіровський та серіал «Рабиня Ізаура». Все це – 1988. Що робили в цей... Читати повністю

Апеляція: вчительку з Печерську викинули законно

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 20:27

Апеляційний суд визнав законним рішення про виселення з будинку на елітній землі в Печерську вчительки Н... Читати повністю

Великих заторів на дорогах Києва немає

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 19:51

Великих заторів на дорогах Києва немає -автошляхи Києва завантажені на 5 балів з 10 станом на 19:46, згідно інформації сервісу "Яндекс.П... Читати повністю

Журналісти УНІАН повстали проти брехні

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 19:13

Журналісти УНІАН звернулися до головного акціонера інформагентства Ігоря Коломойського з відкритим листом трудового колективу, в якому йдеться про прохання змінити керівництво та допомогти відновит... Читати повністю

У суді Тимошенко відвойовували кулаками

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 18:49

У залі Печерського районного суду, де мав відбутись допит свідка у справі Щербаня, спалахнула бійка між депутатами та бійцями спецпідрозділу "Грифон". Про це повідомляє Читати повністю

В "неефективний" музей Тичини прийшло 16 000 людей

Галина Танай, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 18:48

Дирекція ображеного чиновниками музею Тичини оприлюднила документ, який показує кількість відвідувачів за 2010-2012. В цей час до музею при... Читати повністю

Трагедія Пабата схвилювала людей найбільше

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 18:07

Трагедія Олександра Пабата очолила рейтинг відвідуваності новин за минулий тиждень. Про це повідомляє Content Meter.

До того Т... Читати повністю

На День закоханих у Києві без опадів

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 17:08

Як повідомляє сайт "Sinoptik.ua" 14 лютого у Києві очікується хмарна погода без опадів.

Вдень очікується температура від 0 до  -1 градуса, ввечері мож... Читати повністю

Табачник надрукував спільну Історію "у своїх"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 16:18

Міністерство освіти таки надрукувало спільну розробку українських і російських істориків – посібник з історії для вчителів «Україна і Росія на перехрестях історії». Таку інформаці... Читати повністю

Школа і будинки на Маршала Гречка без води

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 16:07

Через аварійне пошкодження водопровідної мережі школа і три будинки по вулиці Маршала Гречка залишились без води. Про це повідомили "Свідомо" у "Київводоканалі".

Школа номер 10-а... Читати повністю

Наркоман обчистив столичний магазин

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 15:47

У Дніпровському районі затримали наркомана-розбійника, який намагався пограбувати столичний магазин мобільного зв'язку. Про це повідомили у прес-службі ГУМВС в місті Києві.

Близько 14:00 в... Читати повністю