У київського "Арсеналу" лишилося 13 гравців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 18:34

У складі київського футбольного клубу "Арсенал" залишилося тільки 13 гравців. Це порахували журналісти з німецького порталу, що спеціалізується на футбольних трансферах www.transfermarkt.de.&n... Читати повністю

Кужель скаржиться - УНІАН її оббрехав

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 18:13

Народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Олександра Кужель заявила, що журналісти УНІАН сфальсифікували новину про неї. Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

Мова йде про новину "Кужель: "Мен... Читати повністю

На Дарниці луганчанин "докрутився" біля автівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 18:03

26-річного луганчанина затримали на Дяченка (Дарницький район) за вкрадену магнітолу. Про це повідомляє прес-служба міліції.

"Музику" чоловік вкрав з "Форда", що стояв у дворі будинку, найб... Читати повністю

Міліція затримала 22-річного вбивцю ліфтів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 17:54

Міліція Дніпровського району затримала 22-річного киянина, котрий розважав себе ламанням ліфтів. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Хлопця взяли на гарячому - о 5-й ранку в одному з буд... Читати повністю

Попов хоче дати екс-меру звання "почесного"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 17:16

Екс-меру Києва Олександру Омельченку присвоять звання «Почесний громадянин міста Києва». Про це повідомляє прес-служба мерії.

Таке подання КМДА вже надіслало до комісії Київради... Читати повністю

Банкомати Ощадбанку все ще без грошей

Маша Землянська, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 17:03

В частині банкоматах Ощадбанку третій день поспіль не можна зняти готівку. Про це "Свідомо" повідомили власники кредитних карток цього банку і підтвердили в довідковій службі організації.Читати повністю

Жителі Дарниці створили мапу відкритих люків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 16:59

Мешканці Дарницького району створили цілу мапу, на котрій позначили всі побачені ними особисто відкриті каналізаційні люки.

Кажуть - їх дуже багато і найчастіше вони "групуються" біля дитяч... Читати повністю

Світло на Хрещатик повернуть до вечора

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 16:39

Електрика в будинки на Лютеранській, Заньковецької і Хрещатику повернеться до кінця дня - між 17:00 і 18:00. Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

Всього без світла зранку сидять 12 б... Читати повністю

Активіст зняв цілий фільм про взяття Київради

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 16:32

Громадський активіст Віталій Манько зняв і змонтував цілий фільм про взяття киянами Київради минулого тижня. 

Відео він Читати повністю

HH: Українці хочуть працювати продавцями смерті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 16:17

Українці дуже хочуть працювати на світового сигаретного гіганта BAT (British American Tobacco). Таке дослідження провели аналітики з рекрутингового порталу HeadHunter.

В ц... Читати повністю

Відомий археолог виступить у вогкому Гостинному

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 15:55

О 19:00 археолог, директор Центру археології Києва Михайло Сагайдак прочитає в Гостинному дворі лекцію про археологію, Поділ і київські проблеми. 

Сагайдак відомий своїми експедиціями-... Читати повністю

МНСники рятували п'яного рибалку від доньки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 15:44

Більше трьох годин рятувальники Вишгородського району шукали рибалку, що в неділю вдень пішов і до вечора не повернувся. Про це повідомляє прес-служба рятувальників Київської області.

МНСни... Читати повністю

Українці хочуть будувати залізницю у...Танзанії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 15:34

Україні цікаво долучитися до будівництва залізничних магістралей у Кенії і Танзанії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства зовнішніх справ.

Ще після зустрічі Посла України в Кенії та Т... Читати повністю

Весняні Дні моди будуть жовто-блакитні і з косою

Галина Танай, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 14:49

Чорний латекс, коса-зашморг навкруг шиї та плащ у кольорах прапору - ось вона, краса нації. Так виглядає рекламна кампанія веснян... Читати повністю

У вівторок Целовальника спитають за Гостинний