Головний по ліках обіцяє піти якщо ті здорожчають

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 16:15

Голова Державної служби лікарських засобів Олексій Соловйов пообіцяв піти з посади, якщо весною подорожчають ліки іноземного виробництва. 

"Я обіцяю, що якщо ліки здорожчають через ліц... Читати повністю

Femen в Парижі зіграли похоронний марш для Папи

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:33

Чого тільки не бачили стіни знаменитого Нотр-Дам де Парі, але такого ще не було. Активістки Femen влаштували "протест-мюзикл": на дзвонах собору зіграли похоронний марш Папі Римському. Femen-ки обі... Читати повністю

Попов обіцяє Центр допомоги вагітним з інфекціями

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:17

Мерія обіцяє киянам  перинатальний центр для допомоги вагітним з інфекційними патологіями. Тут допоможуть народжувати жінкам з різними інфекціями, в тому числі туберкульозом і ВІЛ. Відкрити йо... Читати повністю

Екс-помічника Ющенка не впустили до Росії

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:15

Колишнього помічника Віктора Ющенка, депутата Обухівської міської ради від партії "Пора", Дмитра Сенниченко без пояснень не пустили до Росії.

Сенниченко летів у Москву зустрітися з товарише... Читати повністю

"Київпастранс" витіснив приватників з Ленінградки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:12

193-ій маршрут - від Ленінградської площі до Корчуватого - тепер будуть обслуговувати автобуси "Київпастрансу". Про це повідомляє прес-служба мерії.

Кажуть - до цього там возили лише приват... Читати повністю

Попов обіцяє показувати садочкові харчі он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:05

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов пообіцяв електронний моніторинг харчування в дитсадках. Про це повідомляє прес-служба мерії.

За словами Попова, слідкувати б... Читати повністю

Унікальний інститут реставрації тікає з Гостинного

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 14:47

Унікальний інститут «УкрНДІ проектреставрація» вимушено має з’їхати з Гостинного двору після пожежі. Про це «Свідомо» повідомив головний... Читати повністю

На Берлінале - прем'єра "Помину" Ірини Цілик

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 14:28

Хоча України немає в конкурсній програмі Берлінале, наші кіношники знайшли, що показати німцям. 11 лютого публіку вражала відреставрована "Земля" Довженка в супроводі гурту Читати повністю

"Йерма"

, (вiд читачiв), 12 лютого 2013р. 13:17

Вистава-імпровізація "Йерма" за Ф. Г. Лоркою – екзистенційна вистава-сповідь. Сповідь жінки і паралельна історія чоловіка – насильницьки виключених із традиційних пат... Читати повністю

Ціни на столичні маршрутки знову зросли

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 13:14

Ціни на ще 7 столичних маршруток піднялися на 50 копійок, повідомляють в мерії.

Відтак маршрутки № 405, 414, 415, 418, 472, 589 стали на 50 копійок дор... Читати повністю

Аптека під офісом Януковича «начхала» на людей

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 12:58

В аптеці біля Адміністрації президента відмовились продати людям ліки, які прийшли на мітинг проти ліцензува... Читати повністю

Екс-киянин прорвався за Ґреммі перед Адель

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 12:54

Недарма британська співачка Адель боїться сцени - інколи там трапляються несподіванки. 10 лютого на церемонії "Ґреммі" за її нагородою в обійми Дженніфер Лопес вийшов український журналіст  Ві... Читати повністю

Симпатик Медведчука радитиме Азарову про студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 12:46

Перший студентський президент і голова студентської профспілки Київського національного економічного університету Гетьмана Ольга Чабанюк стала радником прем'єр-міністра Миколи Азарова. Про це повід... Читати повністю

Целовальнику прооперували серце

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 12:31

Директору департаменту містобудування та архітектури Сергію Целовальнику зробили операцію на серці. Про це "Свідомо" розповіли у приймальній департаменту.

Кажуть - його здоров'ю зараз нічог... Читати повністю