У станцію метро "Львівська брама" зариють ще гроші

Маша Землянська, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 14:48

Депутати Київради 11-го лютого підкинули грошей метрополітену. 25 мільйонів відправили на ремонт ескалаторів, ще 38 - на будівництво станції "Теремки". Також обіцяють поділитися фінансами на проект... Читати повністю

Троє київських вчителів порвали Лондон сірниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 14:45

Троє вчителів з Оболоні - Олексій і Олександр Тебенко та Світлана Литвинова - котрі у січні потрапили в ТОП-20 вчителів інформатики за думкою M... Читати повністю

Київстар хоче зробити Wikipedia "шаровою"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 14:31

Клієнти "Київстар" до кінця року отримають безкоштовний доступ до он-лайн енциклопедії Wikipedia. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Мається на увазі, що користуючись енциклопедією з м... Читати повністю

Пацієнтам нагадують про "вєршкі і корєшкі"

Маша Землянська, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 14:31

В Державній лікарській службі нагадують: купуйте лік... Читати повністю

На Валентина автор Звичайної справи прийде в кіно

Галина Танай, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 14:05

Якщо в День закоханих ви вирішили сходити в кіно, автори "Звичайної справи" приготували приємний сюрприз. Режисер Читати повністю

На могилах в лісі зекономили 500 тисяч

Маша Землянська, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 13:56

Депутати Київради на засіданні 11-го лютого вирішили не давати півмільйона гривень на будівництво кладовища в Біличанському лісі. А відтак цвинтар серед дерев між Києвом та Ірпенем не розростеться... Читати повністю

Поліклінікам з бюджету дісталися крихти

Маша Землянська, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 13:51

Київрада вирішила віддати поліклінікам і лікарням менше 14-ти мільйонів гривень.

З них 5,95 мільйони має піти на нове обладнання, решта – вісім – на ремонт. Для прикладу, в 2012... Читати повністю

На «вже не київський» Центр серця дали 38 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 13:46

На Центр серця, який вже не є власністю міста, а підпорядкований Міністерству охорони здоров’я, виділили 38 мільйонів гривень. Саме така сума значиться у бюджеті столиці на 2013-ий рік, за як... Читати повністю

На київські ліфти поменшало грошей

Маша Землянська, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 13:44

На ремонт ліфтів Київрада на засіданні 11-го лютого виділила 69 мільйонів гривень. За ці гроші їх обіцяють поремонтувати, а подекуди і замінити.

Торік «Спецжитлофонд&raqu... Читати повністю

Останній дзвоник в школах буде 24 травня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 13:28

Міносвіти визначило дати останнього дзвоника і проведення підсумкової атестації в школах. Про це йдеться в листі міністерства.

Тож, останній дзвоник цього року пролунає 24 травня. Державна... Читати повністю

Прокуратура спіймала підприємця-афериста

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 13:15

Прокуратура Святошинського району Києва відкрила кримінальне провадження стосовно директора приватного підприємства-перевізника «Транспортні логістичні системи», котрий привласнив офісн... Читати повністю

З'явився сервіс для ненависників Дня закоханих

Галина Танай, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 13:03

Магазини завішані дурнуватими сердечками, радіо передає романтичну попсу, а в пабах і кав'ярнях не втовпитись між закоханими парочками. Якщо День Валентина викликає у вас глухе роздратування, переж... Читати повністю

Нову Поштову обіцяють закінчити до Дня Києва

Маша Землянська, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 12:48

Нову розв'язку та фонтани на Поштовій площі киянам пообіцяли на День міста - у травні.

Про це повідомив депутат міськради Руслан Крамаренко на засіданні Київради 11-го лю... Читати повністю

Власники Картки киянина отримали нові знижки

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 12:30

За «Карткою киянина» тепер можна буде придбати ще 34 лікарські засоби зі знижкою у розмірі 25%. Така новина з’явилась на Урядовому порталі... Читати повністю

Свободівця без ножа пропустили до Київради

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 12:08

Свободівця Євгена Карася, який минулого засідання прийшов до Київради з ножем, після півгодинних дебатів з охороною таки пропустили на чергове засідання депутатів міської ради.

Цього разу Є... Читати повністю