Попов обіцяє Центр допомоги вагітним з інфекціями

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:17

Мерія обіцяє киянам  перинатальний центр для допомоги вагітним з інфекційними патологіями. Тут допоможуть народжувати жінкам з різними інфекціями, в тому числі туберкульозом і ВІЛ. Відкрити йо... Читати повністю

Екс-помічника Ющенка не впустили до Росії

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:15

Колишнього помічника Віктора Ющенка, депутата Обухівської міської ради від партії "Пора", Дмитра Сенниченко без пояснень не пустили до Росії.

Сенниченко летів у Москву зустрітися з товарише... Читати повністю

"Київпастранс" витіснив приватників з Ленінградки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:12

193-ій маршрут - від Ленінградської площі до Корчуватого - тепер будуть обслуговувати автобуси "Київпастрансу". Про це повідомляє прес-служба мерії.

Кажуть - до цього там возили лише приват... Читати повністю

Попов обіцяє показувати садочкові харчі он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 15:05

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов пообіцяв електронний моніторинг харчування в дитсадках. Про це повідомляє прес-служба мерії.

За словами Попова, слідкувати б... Читати повністю

Унікальний інститут реставрації тікає з Гостинного

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 14:47

Унікальний інститут «УкрНДІ проектреставрація» вимушено має з’їхати з Гостинного двору після пожежі. Про це «Свідомо» повідомив головний... Читати повністю

На Берлінале - прем'єра "Помину" Ірини Цілик

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 14:28

Хоча України немає в конкурсній програмі Берлінале, наші кіношники знайшли, що показати німцям. 11 лютого публіку вражала відреставрована "Земля" Довженка в супроводі гурту Читати повністю

"Йерма"

, (вiд читачiв), 12 лютого 2013р. 13:17

Вистава-імпровізація "Йерма" за Ф. Г. Лоркою – екзистенційна вистава-сповідь. Сповідь жінки і паралельна історія чоловіка – насильницьки виключених із традиційних пат... Читати повністю

Ціни на столичні маршрутки знову зросли

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 13:14

Ціни на ще 7 столичних маршруток піднялися на 50 копійок, повідомляють в мерії.

Відтак маршрутки № 405, 414, 415, 418, 472, 589 стали на 50 копійок дор... Читати повністю

Аптека під офісом Януковича «начхала» на людей

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 12:58

В аптеці біля Адміністрації президента відмовились продати людям ліки, які прийшли на мітинг проти ліцензува... Читати повністю

Екс-киянин прорвався за Ґреммі перед Адель

Галина Танай, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 12:54

Недарма британська співачка Адель боїться сцени - інколи там трапляються несподіванки. 10 лютого на церемонії "Ґреммі" за її нагородою в обійми Дженніфер Лопес вийшов український журналіст  Ві... Читати повністю

Симпатик Медведчука радитиме Азарову про студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 12:46

Перший студентський президент і голова студентської профспілки Київського національного економічного університету Гетьмана Ольга Чабанюк стала радником прем'єр-міністра Миколи Азарова. Про це повід... Читати повністю

Целовальнику прооперували серце

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 12:31

Директору департаменту містобудування та архітектури Сергію Целовальнику зробили операцію на серці. Про це "Свідомо" розповіли у приймальній департаменту.

Кажуть - його здоров'ю зараз нічог... Читати повністю

Прокуратура спіймала суддю на дерибані

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 12:22

Суддю одного з райсудів Київщини прокуратура спіймала на ухваленні завідома неправосудного рішення щодо земельних справ, повідомляє прокуратура.

Суддя змінював цільове призначе... Читати повністю

Міщенко пропонує Раді заборонити несвіжі ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 12 лютого 2013р. 11:21

Депутат і очільник партії "Справедливість" Сергій Міщенко пропонує Верховній Раді заборонити ввозити ліки, половина... Читати повністю