"Шерифи" з Оболоні мають вислухати 314 тисяч киян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:49

Оболонські міліціонери вже почали звітуватися по своїй операції "Візит" - коли дільничні інспектори мають обійти всі помешкання району, вислухати скарги киян і роздати візитівки зі своїми контактам... Читати повністю

Комуністи пропонують силою лікувати від оковитої

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:38

Депутати від Комуністичної партії Петро Цибенко та Ірина Сіпріна пропонують Верховній Раді примусово лікувати... Читати повністю

Українцям радять здати квитки в Туніс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:38

Міністерство зовнішніх справ радить українцям не їхатив Туніс.

Кажуть - зараз там загострилася протестна ситуація і це може загрожувати безпеці туристів. Тим же українцям, котрі вже відпочи... Читати повністю

Тест на собі: чому киян тягне у «Конфіскат»

Галина Танай, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:34

Пухнасті боти-єті, мокасини Levi’s і сумки Chanel, розсипи стразів і купи цнотливо-рожевих балеток. Магазини-склади взуття «Конфіскат» вже стали легендою – і окрасою метро т... Читати повністю

Бібліотекою на Печерську завідувала драгдиллер

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:30

Київська прокуратура домоглася звільнення бібліотерка школи №94 "Еллада" на Печерську. 

Завідувачем бібліотекою вона працювала з 2011 року. Крім видачі літератури, згідно договору з ад... Читати повністю

Свободівець із ножем дає пояснення у міліції

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:23

В управлінні міліції Шевченківського району - свободівець Євген Карась із ножем дає пояснення правоохоронцям. Про це повідомив редакції «Свідомо» член партії "Свобода" Юрій Шевченко.Читати повністю

Прокуратура хоче дзвінків про захист дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:22

Київська прокуратура відкрила телефон гарячої лінії "Захистимо дітей". 

Номер телефону - 527-71-37. За ним кияни можуть повідомити про порушення прав дитини - усиновлення, освіта, охор... Читати повністю

У Києві почали дорожчати маршрутки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 13:54

У Києві подорожчав проїзд у чотирьох  маршрутках, повідомили «Свідомо» в підприємстві, якому належать транспортні засоби.

Відтак у мар... Читати повністю

На обіцяне метро на Троєщину не дали грошей

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 13:06

На обіцяне киянам метро на Троєщину з цьогорічного бюджету не дали грошей. Натомість 750 мільйонів гривень підуть Голосієво та Поділ.

Київрада підтримала ідею витратити 750 мільйонів на буд... Читати повністю

На неіснуючий "музей" Десятинки дали 40 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:55

Київрада вирішила віддати 40 мільйонів гривень на «консервацію та музеєфікацію» і археологічні дослідження Старокиївської гори і залишків Десятинної церкви. Щоправда жодного офіційно за... Читати повністю

Київрада за 15 млн прокладе дорогу через ліс

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:38

Київрада погодилась віддати з бюджету киян на 2013-ий рік 15 мільйонів гривень на прокладення догори через Біличанський ліс. Там планують створити інтерактивний парк BIONIC Hill.<... Читати повністю

Міносвіти просить не знущатися над дошкільнятами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:37

Міністерство освіти відправило керівникам дитячих садочків лист-звернення з проханням не знущатися над дітьми і не принижувати їх.

Дивне (бо очевидне) прохання виникл... Читати повністю

Табачник таки засудив Могилянку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:22

Окружний адміністративний суд Києва відмовив в позові Києво-Могилянській академії до Міносвіти. 

Позов виш подав на початку січня. Могилянка хотіла відвоювати право на так званий "пере... Читати повністю

Драгоманова засекретив зарплатню зама Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:11

Національний педагогічний університет Драгоманова відмовився надавати інформацію про умови роботи в одному зі своїх інститутів заступника міністра освіти Євгена Суліми. Про це йдеться у відповіді н... Читати повністю

У суботу мерія кличе киян на лижню

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:05

У суботу, 9 лютого, відбудуться змагання з лижних перегонів для киян і Київської області за програмою «Здоровий киянин».

Змагання будуть у... Читати повністю