На Житомирці восьмикілометровий затор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 8:53

З Житомирського шосе і по проспекту Перемоги утворився восьмикілометровий затор, повідомляє Читати повністю

На метро «Вокзальна» підвели колони

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 8:40

На станції метро «Вокзальна» встановили допоміжні підпірні колони, щоб дослідити та за необхідності укріпити колони, повідомляє прес-служба мерії.<... Читати повністю

Медведчук зізнався киянам про Митний союз у метро

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 лютого 2013р. 8:14

Громадський рух «Український вибір», лідером якого є Віктор Медведчук, вже відкрито рекламує Митний союз у столичному метрополітені.

Рух &n... Читати повністю

CNN обіцяє в понеділок дощ у Києві

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 18:26

CNN Weather прогнозує у понеділок, 11 лютого, дощ і 0 градусів.

Оскільки вно... Читати повністю

Метро "Деміївська" потекло

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 18:12

На платформу метро "Деміївська" крапає вода, яка протікає крізь дах станції. Фото Читати повністю

"Кому вниз" святкує 25-річчя

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 17:28

Група "Кому вниз" святкує 25 років.

Привітати Андрія Середу з командою можна тут, поностальгувати - Читати повністю

Банкомати Ощадбанку не дають грошей

Маша Землянська, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 17:14

В банкоматах Ощадбанку не можна зняти гроші. Про це "Свідомо" повідомили власники кредитних карток цього банку.

"Другий день поспіль намагався зняти готівку, проте чотири... Читати повністю

Харків вигнав еротичного Павліка Морозова з метро

Галина Танай, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 16:58

Харків продовжує вражати своєю цнотливістю. Не встигли чиновники закрити "Павліку Морозову" доступ до телеекранів, як до бою з аморалкою до... Читати повністю

Мами обговорюють повстання проти таких доріг

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 16:43

На популярном форумі мам likar.info обговорюється акція протеста проти дірок на дорогах, яких різко побільшало цією зимою.

"Киев, похоже, раз... Читати повністю

Захисники Гостинного самі вичерпують воду

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 15:46

Громадські активісти, які виступають за збереження Гостинного двору, самі вичерпують воду, якою після пожежи залита велика частина будівлі. Про це "Свідомо" повідомив один з активістів - Андрій Пас... Читати повністю

Під офісом Януковича пройде акція "Убий піда...а"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 15:01

Активісти громадських організацій "Чорний комітет" та "Комітет захисту політв`язнів" збираються у четвер, 14 лютого, провес... Читати повністю

В Києві стали купувати менше квартир

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 14:36

У січні в Києві було продано 607 квартир, що в три з половиною рази менше, ніж у грудні 2012 року. Такий підрахунок наводить ком... Читати повністю

Захисники Гостинного пропагують підпал Ради

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 13:16

Після пожежи в Гостинному дворі активісти, які відстоюють його збереження, почали переходити в Facebook на аватарки у вигляді картини "Оста... Читати повністю

Прокуратура вимагає назад школу на Троєщині

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 12:56

Прокуратура Деснянського району Києва заявила до Господарського суду позов про повернення у комунальну власність недобудованої школи на Троєщині. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба прокуратури... Читати повністю

Герега кличе до Київради активістів без ножів

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 лютого 2013р. 12:11

Секретар Київради Галина Герега знову запрошує на засідання Київради в понеділок, 11 лютого, 21-ого активіста. Про це "Свідомо" повідомила помічниця Гереги.

"Прийдіть і заберіть запрошення.... Читати повністю