Гомосексуальні лайтбокси в метро піддалися атаці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 11:45

Лайтбокси на ескалаторах в київському метро, котрі з'явилися на початку лютого і пропагують толерантне ставлення до гомосексуалізму, вже піддалися атаці.<... Читати повністю

Олімпійську у четвер зачинять через футбол

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 11:39

Станцію метро «Олімпійська» завтра зачинять з 19:00 до 20:00 через футбольний матч, повідомляє прес-служб... Читати повністю

Популярні ліки звинувачують у вбивстві серця

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 11:20

Популярний протизапальний препарат Диклофенак звинувачують у шкоді серц... Читати повністю

11-класникам на пальцях розказують як йти на тести

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 11:06

Частина абітурієнтів досі не можуть зрозуміти як реєструватися на тестування в школах. До такого висновку прийшли в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Кажуть - їм постійно дзвоня... Читати повністю

Страх за втрату коханого вбиває імунітет

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 10:57

Тривога і побоювання щодо взаємовідносин провокують захворювання, адже знижують імунітет. Вчені з Університету Огайо впевнені: особисті переживання можуть бути подібним стресовим чинником.

... Читати повністю

70-річний педофіл 5 років ґвалтував хлопчика

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 10:46

Прокуратура Києва затримала педофіла, який п’ять років ґвалтував хлопчика зі своїм товаришем та знімав це на фото та відео.

70-річний киянин позн... Читати повністю

Океан Ельзи виклав нову пісню в мережу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 10:36

Гурт "Океан Ельзи" виклав свій новий трек в мережу. 

Пісня має назву "Обійми" і вона увійде в новий альбом. Котрий варто чекати вже навесні. Після релізу гурт поїде у великий тур по кр... Читати повністю

З 15 квітня потрібно їздити з фарами на трасах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 10:22

Кабмін прийняв зміни до Правил дорожнього руху, за якими в правила введено ряд новинок для українських водіїв. Зокрема у світлу добу необхідно буде їздити з увімкнени... Читати повністю

Борщагівський фітнес погрожує головам киян

Маша Землянська, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 10:13

З вивіски спортивного клубу "Fitness life", що на проспекті Корольова, 10 почали відвалюватися літери. Величезні шматки пластику падають прямісенько на тротуар.

"Це все через сніг, який нав... Читати повністю

Організатор вбивства підприємця отримав 12 років

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 9:49

Організатор вбивства підприємця отримав 12 років позбавлення волі за вироком Апеляційного суду Києва.

32-річний киянин намагався організувати вбивство... Читати повністю

На Кловській зламався потяг

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 9:37

На станції метро «Кловська» зламався потяг, про це «Свідомо» повідомили у прес-службі столичного метрополітену.

Потяг зупинився... Читати повністю

У четвер ДАІ просить не паркуватися в центрі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 лютого 2013р. 9:30

У четвер, 14 лютого, державтоінспекція просить водіїв не паркуватися в центрі міста через футбольний матч між командами «Динамо» -«Бордо».Читати повністю

Від Либідської водії тягнуться у заторі