Дорожній контроль: СБУ «трусить» активіста

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 13:14

Співробітники СБУ обшукують квартири херсонського журналіста газети "Дорожній контроль" Віталія Косенка. Про це повідомляє... Читати повністю

Житло-Буд снова вышел на тропу войны с киевлянами

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 7 лютого 2013р. 12:55

Компания Житло-Буд, владельцем которой является нардеп И.И.Куровский, два раза публично и письменно отказывалась от пользования земельным участком Александровской больницы для строительства своего... Читати повністю

Кияни кличуть до захопленої Київради

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 12:36

Активісти громадських організацій та члени партій «Свободи» та «УДАРу», які штурмом взяли будинок Київської ради та адміністрації, кличуть кия... Читати повністю

Британці взялись перекласти "Чорного ворона"

Галина Танай, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 12:23

Знаменитий роман Василя Шкляра "Чорний ворон" перекладають на англійську. Його надрукує “Aventura E books”. Це перший випадок, коли видавництво, що не спеціалізується на слов'янських лі... Читати повністю

Осадча – свідок арешту екс-прем’єра Таджикістану

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 12:17

Катерина Осадча стала свідком арешту екс-прем’єра Таджикістану, 64-річного Абдумаліка Абдуллоджонова. Осадча і заарештований летіли разом в одному літаку з Лос... Читати повністю

Turkish Airlines влаштували україномовний холівар

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 12:03

Турецькі авіалінії в Україні влаштували на своїй Facebook-сторінці справжній мовний холівар.

У середу вони опу... Читати повністю

Америка заплатить за пластилінового Муму з України

Галина Танай, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:55

Пригоди українського пластилінового слоника так зворушили американців, що вони швиденько скинулись і дали нашим режисерам тисячу доларів на мультик Читати повністю

Facebook вирішив повчити юзерів програмуванню

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:52

Соціальна мережа Facebook запустила новий інтернет-канал - Developers Live.

Це - навчальний додаток для ро... Читати повністю

Герега грає в хованки в Київраді

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:48

Кияни шукають секретаря Київаради Галину Герегу по поверхах і кабінетах, натомість вона уміло переховується.

Люди хочуть запитати Герегу, чому для люде... Читати повністю

Міліція: Москаль бреше про сплеск злочинності

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:46

Заяви народного депутата від Блоку Юлії Тимошенка Геннадія Москаля про сплеск рівня злочинності в країні - неправдиві. Про це заявляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Кажуть - у с... Читати повністю

Київського викрадача людей арештували в Литві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:37

Литовця, котрий разом з товаришами викрав киянина-бізнесмена з Оболоні, заарештували на батьківщині. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київської міліції.

Чоловіка вкрали серед білого... Читати повністю

Попов пообіцяв відкрити Київраду зліва

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:32

Попов пообіцяв підписати розпорядження, за яким відкриють ліве крило Київради.

Голова Київдержадміністрації пообіцяв відкрити тільки ліву частину для в... Читати повністю

Герега розкаже міліції про "штурмовиків"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:26

Секретар Київради Галига Герега заявила, що звернеться до міліції і прокуратури, аби ті розслідували зрив засідання Київради. Про це політик сказала на брифінгу.

Герега поскаржилася - "штур... Читати повністю

В кіно - "Знедолені"зі стриженою Енн Гетевей

Галина Танай, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:24

Імпозантний Х'ю Джекман героїчно співає в морозних Альпах. Бліда красуня Енн Хетевей плаче від ганьби і ріже розкішні коси. На елеґантних бульварах Парижу ростуть барикади, і по Франції котиться кр... Читати повністю

Спина Чечетова закликає голосувати особисто