На вихідні у Києві плюс і дощ

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 18:51

За пронозами синоптиків на вихідних у Київі плючова температура. Проте з дощем і мокрим снігом.

У суботу, 9-го лютого, вдень Gismeteo обіцяє до +2 та дощ. На неділю - трохи більше 0, вночі... Читати повністю

Україну хочуть наректи "віртуальними сомалійцями"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 18:08

Україна має всі шанси стати комп'ютерним піратом №1 у світі. Про це йдеться в повідомленні Міжнародного альянсу інтелектуальної власнос... Читати повністю

Будинки на Симиренка знову з водою

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 17:51

Чотирьом будинкам включно із дитсадком по вулиці Симиренка, що у Святошинському районі, вже відновили водопостачання. Про це "Свідомо" повідомили у "Київводоканалі".

Через технічне по... Читати повністю

В супермаркетах киян тестуватимуть на ВІЛ

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 17:30

10 лютого кияни зможуть здати безкоштовні аналізи на ВІЛ у будь-якому з магазинів мережі «Ашан». Про це «Свідомо» повідомили представники «Ашану».

З 14:0... Читати повністю

У НБУ трохи більше ресурсів утримувати гривню

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 16:37

У Нацбанку трохи більше ресурсів утримувати гривню - значно зменшені за минулий рік золотовалютні резерви трохи зросли. Про це Читати повністю

Автоштрафи тепер треба платити по-новому

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 16:15

У квитанціях про сплату штрафу за порушення правил дорожнього руху тепер треба вказувати не лише код платежу і прізвище, ім'я, по-батькові, а й серію та номер протоколу про адміністративне правопор... Читати повністю

Лікарям заборонили "імпровізувати" з туберкульозом

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 16:07

Міністерство охорони здоров'я затвердило протокол, тобто обов'язкові правила, за яким лікуватимуть туберкульоз. До цього лікар... Читати повністю

Мешканці Голосієва скаржаться на вкрадений садок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 16:04

Мешканці житлового комплексу "Ліко-Град" на Вільямса заявляють про те, що замість обіцяного дитсадка поруч збираються будувати нові багатоповерхівки. Про це йдеться в листі мешканців на сторінці&nb... Читати повністю

Чотири будинки по вулиці Симиренка без води

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 15:27

Кілька житлових будинків та дитячий садок по вулиці Симиренка залишились без води. Про це повідомили «Свідомо» у «Київводоканалі».

Через пошкодження водопровідної ме... Читати повністю

У день закоханих еротику забезпечить бандура

Галина Танай, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 15:22

Найсексуальніший інструмент всіх часів і народів - саксофон? Яка банальність. 14 лютого на Гала-Ночі еротичної поезії цей іржавий стереотип... Читати повністю

Дірка на Борщагівській потягнула майже на 4 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 15:08

На ремонт колектора на вулиці Борщагівська Київрада виділила три мільйони 898 тисяч гривень.

Дірка прямісінько на проїзній частини, що сполучає мешканців Борщагівки з цен... Читати повністю

Акула Джон емігрує з Ocean Plaza

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:59

Піщану акулу Джона, головну зірку торговельно-розважального центру «Ocean Plaza», вже протягом місяця мають перевезти до Нідерландів. Про це «Свідомо» повідомили у прес-служ... Читати повністю

Київрада збирається продати землі на 183 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:55

Київрада підтримала програму соціально розвитку Києва, згідно з якою в 2013-му році заплановано продати землі на 183 мільйони гривень.

Вранці депутати Київради ухвалювали... Читати повністю

"Шерифи" з Оболоні мають вислухати 314 тисяч киян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:49

Оболонські міліціонери вже почали звітуватися по своїй операції "Візит" - коли дільничні інспектори мають обійти всі помешкання району, вислухати скарги киян і роздати візитівки зі своїми контактам... Читати повністю

Комуністи пропонують силою лікувати від оковитої