На обіцяне метро на Троєщину не дали грошей

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 13:06

На обіцяне киянам метро на Троєщину з цьогорічного бюджету не дали грошей. Натомість 750 мільйонів гривень підуть Голосієво та Поділ.

Київрада підтримала ідею витратити 750 мільйонів на буд... Читати повністю

На неіснуючий "музей" Десятинки дали 40 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:55

Київрада вирішила віддати 40 мільйонів гривень на «консервацію та музеєфікацію» і археологічні дослідження Старокиївської гори і залишків Десятинної церкви. Щоправда жодного офіційно за... Читати повністю

Київрада за 15 млн прокладе дорогу через ліс

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:38

Київрада погодилась віддати з бюджету киян на 2013-ий рік 15 мільйонів гривень на прокладення догори через Біличанський ліс. Там планують створити інтерактивний парк BIONIC Hill.<... Читати повністю

Міносвіти просить не знущатися над дошкільнятами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:37

Міністерство освіти відправило керівникам дитячих садочків лист-звернення з проханням не знущатися над дітьми і не принижувати їх.

Дивне (бо очевидне) прохання виникл... Читати повністю

Табачник таки засудив Могилянку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:22

Окружний адміністративний суд Києва відмовив в позові Києво-Могилянській академії до Міносвіти. 

Позов виш подав на початку січня. Могилянка хотіла відвоювати право на так званий "пере... Читати повністю

Драгоманова засекретив зарплатню зама Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:11

Національний педагогічний університет Драгоманова відмовився надавати інформацію про умови роботи в одному зі своїх інститутів заступника міністра освіти Євгена Суліми. Про це йдеться у відповіді н... Читати повністю

У суботу мерія кличе киян на лижню

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:05

У суботу, 9 лютого, відбудуться змагання з лижних перегонів для киян і Київської області за програмою «Здоровий киянин».

Змагання будуть у... Читати повністю

Сімейних лікарів залишили без води і світла

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 11:31

Дві амбулаторії з сімейними лікарями на вулицях Червонопрапорна, 148-А та Гмирі, 8 не працюють. З ними не укладені договори на електро-, водо- і теплопостачання. Такі ви... Читати повністю

Янукович наважився на розмову

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 11:12

Президент України Вктор Янукович планує провести прес-конференцію в Українському домі 1 березня, повідомили в прес-службі президента.

22 лютого, об 11:... Читати повністю

Свободівець приніс до Київради ніж

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 11:01

Свободівець Євген Карась прийшов до Київради з ножем.

Євген, якого «Свобода» делегувала спостерігати за засіданням Київради, ніж здав охоро... Читати повністю

КПІ за рік наінтернетилось на 200 позицій рейтингу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 10:50

Київський політехнічний інститут за рік піднявся більше ніж на 200 позицій в міжнародному рейтингу університетів Webometrics.

У 2012-му КПІ був на... Читати повністю

На засідання Київради пустили 22 киянина

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 10:35

До Київради пропустили 22 киянина, список яких був вчора утверджений на зустрічі активістів з Галиною Герегою та Олександром Поповим.

Окрім громадськос... Читати повністю

Поруч з зоопарком хочуть «збирати» кров

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 10:22

Київський центру крові планують перевести з вулиці Берлінського – на Зоологічну, 3, що поруч з зоопарком. Олександр Попов пообіцяв: це завдання 2013-го року.

За поп... Читати повністю

Хворих залишили сам на сам з гепатитом

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 9:57

Хворих на гепатит в 2013-му році залишили без грошей. Міністерство охорони здоров'я розписало, куди витрачатиме більше двох м... Читати повністю

На Теліги трикілометровий затор