Київ стоїть: затори 8 із 10

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 19:10

Згідно інформації сервісу Яндекс.Пробки... Читати повністю

У п'ятницю киянам знадобляться парасольки

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 18:51

На п'ятницю синоптики GISMETEO прогнозують киянам дощову та теплу погоду.

Вдень очікується температура +5 / +6 градусів тепла. Ввечері позначки термомет... Читати повністю

Київрада пообіцяла відкритися для киян

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 17:41

На перемовинах з киянами, які взяли штурмом  будівлю Київської ради та адміністрації, голова КМДА Олександр Попов та секретар Київради Галина Герега пообіцяли запровадити вхід лише за пред&rsq... Читати повністю

Рятувати життя Пабату будуть німці

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 17:35

Депутата Київради Олександра Пабата виписали з Київської обласної лікарні виписали, щоб відправити на лікування до Німеччини.

Іноземн... Читати повністю

До Київради підтягнули Беркут

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 17:25

Під будинок Київради приїхало шість автівок Беркуту. Проте для чого в центрі міста притягнули спецпідрозділ міліції - наразі не пояснюють.

"Бійці "Беркуту" нічого не говорять. Стоять і їдят... Читати повністю

Зайві кіло вбивають кістки

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 17:09

Люди із зайвою вагою або ожирінням, як правило, мають знижений рівень вітаміну D, що допомагає кісткам бути міцними.

Британці з Інституту дитячого здоров'я Університетського коледжу Лондона... Читати повністю

11 будинків по Києву до вечора без води

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 16:18

Через пошкодження водопровідної мережі мешканці одинадцяти будинків по Києву залишились без холодної води. Про це повідомила прес-служба «Київводоканалу».

Серед адрес, яким не п... Читати повністю

Міліція вже шукає хуліганів зі штурму Київради

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 16:14

У міліції запевняють: після ранкового штурму Київради мають уже кілька заяв від людей. Усі скаржаться на хуліганів, а також тілесну шкоду чи псування майна. Кожного з правопорушників обіцяють... Читати повністю

Драже для шлунку не перевірили - тому заборонили

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 15:46

Державна лікарська служба заборонила продавати і не рекомендує купувати драже Ензимтал індійського виробника "Дженом Біотек", які обіцяють допомагти шлунку і кишечнику з травленням. Щоправда з... Читати повністю

УДАРівці втягнули в розборки з Герегою міліцію

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 15:40

Депутати фракції «УДАР» організовано написали заяви до правоохоронців, щодо перешкоджання депутатській діяльності та порушення їхніх прав на сьогоднішній сесії у Київраді. Про це повідо... Читати повністю

Про WorldPressPhoto на виставці розкаже Іphone

Галина Танай, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 15:30

Екскурсоводи на виставці не передбачені, а написів під фото недостатньо або ж вони загороджені тілами інших любителів мистецтва. Знайома ситуація? На виставці Читати повністю

Охоронець після штурму Київради поїхав у лікарню

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 15:22

Один з охоронців будівлі Київради поїхав на "швидкій" до лікарні. За офіційною інформацією у чоловіка струс мозку.

Директор охоронної фірми Роман Фокін запевняє: його під... Читати повністю

Студенти звинуватили Азарова в "кіділові"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 15:21

Дві сотні студентів і активістів молодіжних громадських організацій прийшли під будівлю Кабміну аби висловитися проти урядових обманів студентів із законопроектами щодо вищої освіти.

Вони в... Читати повністю

На Троєщині бомбанули банкомат на півмільйона

Галина Танай, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 14:33

Майже півмільйона гривень - непоганий улов зранку. Саме стільки витрусили невідомі зловмисники з банкомату в одному з магазинів на вулиці Бальзака, 42/20. Постраждав банкомат "Брокбізнесбанка". Про... Читати повністю

В День закоханих Києву влаштують гала-еротичну ніч