Ахметов вирішив відмовитися від шампанського

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:59

Компанія СКМ, котра належить Рінату Ахметову, вирішила продати пакет акцій Артемівського заводу шампанських вин. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Причина продажу - бажання сфокусуват... Читати повністю

Киянка фрістайлить по тканині віршами

Галина Танай, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:33

Якщо вас ще у школі кидало в дрож від рушників з вишитими рядками Франка чи Шевченка -  киянка Вікторія Черняхівська це виправить. Художниця працює над проектом "Тканина віршів": вишиває ілюст... Читати повністю

Наступні два дні - мокрі і теплі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:30

Четвер та п'ятниця обіцяють бути по-весняному теплими, але дощовими. Про це повідомляє погодний портал Sinoptik.

У четвер варто чекати на температуру від н... Читати повністю

На ВДНГ пекельні кухарі наготують 600 кг олів'є

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:27

У суботу, 9 лютого, свіжовідібрані учасники кулінарного телешоу "Пекельна кухня-3" спробують приготувати 600 кілограмів салату Олів'є. Про це повідомляє прес-служба телеканалу "1+1".

Власне... Читати повністю

У четвер під Київраду принесуть фекалії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:13

Активісти Всеукраїнського комітету "Наступ" у четвер о 09:00 принесуть під Київраду пакунки з фекаліями. Про це комітет повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці.

Кажуть - таким чином вони хо... Читати повністю

Богатирьова обіцяє боротися за ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:10

Раїса Богатирьова запевняє, що очолюване нею Міністерство охорони здоров'я, проти того, щоб імпортні ліки зникли з прилавків аптек. А відтак разом з громадськими та пацієнтськими організаціям... Читати повністю

Хакери простібали Лавриновича на офіційному сайті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:02

Хакери вистібали міністра юстиції Олександра Лавриновича прямо на офіційному сайті Головного управління юстиції в Київській області.

Зайшовши на сайт, кожен користувач одразу може побачити... Читати повністю

Прокуратура шукає хто дурить онкохворих дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:56

Генеральна прокуратура дала міліції місяць, щоб ті знайшли шахраїв, які дурять онкохворих дітей. Правоохоронці мають розказати, хто забирав гроші замість того, щоб відправляти дітей на лікування.Читати повністю

Чотири авто вдарилися в центрі - затор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:52

На розі Короленківської і Федорова вдарилися чотири автівки. Про це повідомляє сервіс відеоспостережень "Видеопробки".

Маршрутка, виїжджаючи на перехрестя, протаранила легковушку. Під розда... Читати повністю

Попов просить повбивати автівки до травня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:47

Голова київської міської держадміністрації Олександр Попов обіцяє, що дороги в місті приведуть до ладу до 1 травня. Про це чиновник заявив в ефірі телеканалу "Київ".

«Ті роботи, які м... Читати повністю

Сотня ультрас прийшла до Павліченків на суд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:44

100 футбольних фанатів-ультрас зібралися в парку біля Апеляційного суду, аби підтримати батька та сина Павліченків на черговому слуханні їхньої справи. Про це з місця подій повідомляє журналіст "Св... Читати повністю

Податкова пишається трьома 16-річними бізнесменами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:38

Троє наймолодших підприємців Києва задекларували 146 тисяч гривень доходу і сплатили 14,5 тисяч гривень податку. Про це повідомляє прес-служба київських податківців.

Молодих бізнесменів вік... Читати повністю

За рік в країні побільшало видавців книг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:24

За рік кількість видавців і розповсюджувачів книг збільшилася на 186. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Якщо 1 лютого 2012-го фірм і... Читати повністю

Сироп від кашлю спіймали на телеобмані

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:21

Антимонопольний Комітет просить словенську компанію KRKA припинити обманювати українців рекламою свого сиропу від кашлю "Гербіон". Ролик з телеекранів запевняє: ліки підходять для немовлят, на... Читати повністю

Європа більше не мучитиме тварин заради краси

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:13

З березня Європа повністю заборонить косметичним компаніям перевіряти свою продукцію або ж її складники на тваринах. В іншому випадку - европейський ринок для їхньої продукції закриють.

За... Читати повністю