Герега розкаже міліції про "штурмовиків"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:26

Секретар Київради Галига Герега заявила, що звернеться до міліції і прокуратури, аби ті розслідували зрив засідання Київради. Про це політик сказала на брифінгу.

Герега поскаржилася - "штур... Читати повністю

В кіно - "Знедолені"зі стриженою Енн Гетевей

Галина Танай, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:24

Імпозантний Х'ю Джекман героїчно співає в морозних Альпах. Бліда красуня Енн Хетевей плаче від ганьби і ріже розкішні коси. На елеґантних бульварах Парижу ростуть барикади, і по Франції котиться кр... Читати повністю

Спина Чечетова закликає голосувати особисто

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 11:16

В процесі блокування трибуни Верховної Ради з вимогою запровадити систему особистого голосування, депутати від опозиційних сил не забули про розваги - начепили на нардепа-регіонала Михайла Чечетова... Читати повністю

Більше сотні киян в сесійній залі кличуть Попова

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 10:46

Більше сотні киян захопили головну колонну залу і вимагають зустрічі з Олександром Поповим та депутатами Київради.

Кияни вже всередині зали засідання с... Читати повністю

Герега скасувала засідання Київради

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 10:19

Секретар Київради скасувала засідання, на якому мав розглядатися бюджет міста Києва на 2013 рік.

Герега повідомила з трибуни сесійної зали, що засіданн... Читати повністю

Кияни мають вхід до Київради

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 10:11

Близько трьох десятків активістів та «свободівців» прорвалися в Київраду.

Наразі киян від зали засідання в Київраді відділяють лише одні дв... Читати повністю

Кияни заблокували вхід до Київради

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 9:37

Приватна охорона Київради перекрила центральний вхід при спробі кількох сотен киян потрапити на засідання. Про це повідомив журналіст «Свідомо» з місця по... Читати повністю

Від Либідської до центру – затор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 9:20

Від станції метро Либідська по вулиці Велика Васильківській майже до самого центру затор та місцями тягнучки. За інформацією сервісу Читати повністю

В Борисполі затримали екс-прем’єра Таджикістану

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 8:59

В Борисполі затримали екс-прем’єра Таджикістану 64-річного Абдумаліка Абдуллоджонова, Читати повністю

Коштовні таксі від Колеснікова на вокзалі Sky Taxi

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 8:35

Біля залізничного вокзалу, де нещодавно прокуратура боролася з нелегалами, з`явився новий перевізник –... Читати повністю

Під Києвом чоловік обстріляв знайомих і втік

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 7:59

Неподалік від Броварів чоловік обстріляв двох своїх знайомих з травматичної зброї і втік, повідомляє прес-служба міліції.

Чоловік спіймав машину і їхав... Читати повністю

На WorldPressPhoto - Femen, кров і носороги

Галина Танай, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 21:12

Криворізька повія-наркоманка, скривавлені носороги, потрощена хвилею цунамі Японія і мертвий Муамар Каддафі –  особам зі слабкими нервами в Музей історії Києва краще не заходити. З 7 лют... Читати повністю

Прокуратура на Позняках прикрила «хостел-притон»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 19:45

Прокуратура зобов’язала фірму «Ковальська-житлосервіс» припинити діяльність хостелу у житловому будинку на Срібнокільській, 1, Читати повністю

Від Дорогожичей до Московського велетенський затор

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 19:37

Згідно інформації сервісу Яндекс.Пробки  дороги Києва... Читати повністю

Більше мільйона українців залишили без житла

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 18:57

У Кабінеті Міністрів прийняли постанову, яка припиняє існування черги на отримання житла за бюджетний кошт.

В Уряді Азарова виріши... Читати повністю