Міліція: активісти під АП побилися самі

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 16:51

В міліції запевняють: затримали активістів акції під вікнами президента, тому що ті не поділили плакат. Наразі сімом затриманим загрожує 15 діб за хуліганство.

"Акція проходила мирно без по... Читати повністю

Подруга Власенка розповіла про брехню

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 16:21

Колишня співмешканка адвоката Сергія Власенка Світлана Рижук заявила, що  "Обозреватель" виклав сфабриковане інтерв'ю, із посиланням на маловідоме джерело&... Читати повністю

МОЗ захищає ліки сина Богатирьової

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 16:16

У Міністерстві охорони здоров’я заявляють, що фахівці не мають зауважень до якості вакцини проти гепатиту В виробництва заводу «Фармстандарт-Біолік». До лютого 2013-го року одним... Читати повністю

За три роки Укрзалізниця позбулася 19 тисяч людей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 16:13

З 1 січня 2010 року до 1 січня 2013 року "Укрзалізниця" позбулася 19 000 своїх співробітників. Таку інформацію компанія надала "Свідомо" у відповідь на наш запит.

Цю інформацію ми вирішили... Читати повністю

В лабораторії перевірили яке шампанське варто пити

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 15:57

Інститут споживчих експертиз перевіряв на якість та смак вісім марок шампанського – «Золота балка», «Севастопольське», «Артемівське», «Французь... Читати повністю

Як Беркут врятував чоло Януковича

Маша Землянська, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 15:14

"Сука, бл...ь, тяните его в машину! Быстро!.. - чоловік в натягнутій на очі шапці віддає накази більш як сотні Беркутівців. - А вы че стоите? Давайте оттесняйте людей!". Від... Читати повністю

Сбушники замовляють по кілограму ікри на день

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 15:11

Санаторій для працівників служби безпеки України  «Чорномор’є» замовив у фірми «Літлтон»  продуктів на загальну суму 3,87 міль... Читати повністю

Дитяча афіша на 16-17 лютого

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 14 лютого 2013р. 14:49

Кілька років тому один даїшник розповів мені, зупинка водія з якої причини, викликає в нього найбільше роздратування - тоді саме в країні обговорювали внесення змін до правил дорожнього руху. Так о... Читати повністю

Посадовці з Оболоні заробили на хворих дітях

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 14:39

Посадовці заробили на хворих дітях, закупивши медобладнання за вдвічі завищеною ціною. Про відкриття кримінального провадження по данному факту повідомила прес-служба прокуратури.

Працівник... Читати повністю

Жінка ледь не згоріла через кип’ятильник

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 13:51

Жінка у будинку на Вернадського,36, ледь не згоріла у квартирі через кип’ятильник, повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Вин... Читати повністю

Табачник продовжує годувати фірму ректора КПІ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 13:03

ДП «Інфоресурс», підпорядковане Міністерству освіти, уклало угоди на виготовлення документів про освіту. Про це йдеться на Порталі державних закупівель.

Загальна сума угод - 81... Читати повністю

В ІМІ дослідили, де бувають замовні матеріали

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 14 лютого 2013р. 13:02

Лідерами рейтингу замовних матеріалів за минулий місяць стали "Комсомольська правда" та "Обозреватель". Про це свідчать дослідження Інституту масової інформац... Читати повністю

Міліція обіцяє більше не бити активістів