Кияни мають вхід до Київради

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 10:11

Близько трьох десятків активістів та «свободівців» прорвалися в Київраду.

Наразі киян від зали засідання в Київраді відділяють лише одні дв... Читати повністю

Кияни заблокували вхід до Київради

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 9:37

Приватна охорона Київради перекрила центральний вхід при спробі кількох сотен киян потрапити на засідання. Про це повідомив журналіст «Свідомо» з місця по... Читати повністю

Від Либідської до центру – затор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 9:20

Від станції метро Либідська по вулиці Велика Васильківській майже до самого центру затор та місцями тягнучки. За інформацією сервісу Читати повністю

В Борисполі затримали екс-прем’єра Таджикістану

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 8:59

В Борисполі затримали екс-прем’єра Таджикістану 64-річного Абдумаліка Абдуллоджонова, Читати повністю

Коштовні таксі від Колеснікова на вокзалі Sky Taxi

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 8:35

Біля залізничного вокзалу, де нещодавно прокуратура боролася з нелегалами, з`явився новий перевізник –... Читати повністю

Під Києвом чоловік обстріляв знайомих і втік

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 7:59

Неподалік від Броварів чоловік обстріляв двох своїх знайомих з травматичної зброї і втік, повідомляє прес-служба міліції.

Чоловік спіймав машину і їхав... Читати повністю

На WorldPressPhoto - Femen, кров і носороги

Галина Танай, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 21:12

Криворізька повія-наркоманка, скривавлені носороги, потрощена хвилею цунамі Японія і мертвий Муамар Каддафі –  особам зі слабкими нервами в Музей історії Києва краще не заходити. З 7 лют... Читати повністю

Прокуратура на Позняках прикрила «хостел-притон»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 19:45

Прокуратура зобов’язала фірму «Ковальська-житлосервіс» припинити діяльність хостелу у житловому будинку на Срібнокільській, 1, Читати повністю

Від Дорогожичей до Московського велетенський затор

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 19:37

Згідно інформації сервісу Яндекс.Пробки  дороги Києва... Читати повністю

Більше мільйона українців залишили без житла

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 18:57

У Кабінеті Міністрів прийняли постанову, яка припиняє існування черги на отримання житла за бюджетний кошт.

В Уряді Азарова виріши... Читати повністю

Школярам пропонують покреативити з Чупакабриком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 18:02

До 8 лютого учні 1-4 класів можуть покреативити на тему Чупакабрика. Такий конкурс оголосила громадська ініціатива "Українці".

Умови конкурсу - написати казку, де героєм має бути Чупакабрик... Читати повністю

Попов пройдеться по переходах

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 17:53

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов дав завдання перевірити технічний стан всіх наземних пішохідних переходів столиці. Відповідне доручення начальникам «Київавтод... Читати повністю

Міносвіти запропонувало вишам шаровий Wi-Fi

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 17:21

Міністерство освіти запропонувало університетам провести собі безкоштовний інтернет. Про це йдеться в листі Міністерства до вишів.

В листі йдеться - університет, байдуже - приватний чи держ... Читати повністю

Пабат ризикує залишитися без руки

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 16:58

Депутат Київради Олександр Пабат третій день в комі. Окрім травмованих очей, роздріблених кісток обличчя та опіків - депутат ризикує втратити руку.

"Над ним постійно чергують лікарі, проте... Читати повністю

Журавський більше не хоче страждати

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 16:13

Народний депутат від Партії Регіонів Віталій Журавський подав позов до суду проти телеканалу «Студія 1+1» та трьох інтернет-сайтів Житомирщини, з вимогою  спростування неправдивої... Читати повністю