Аркуш з адресою вбитого судді перевірять

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:54

Апеляційний суд Києва призначив проведення експертизи аркушу, на котрому була написана адреса вбитого судді Зубкова. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" із залу суду.

Цей листок було вилу... Читати повністю

МОЗ не хоче змушувати людей з болем йти в лікарню

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:51

Міністерство охорони здоров’я пропонує дозволити людям, які відчувають нестерпний біль, за рецептом лікаря купувати пігулки в аптеках. До нині, отримати дозу знеболювального вони могли тільки... Читати повністю

На Святошино жінка вчаділа в своїй квартирі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:30

У вівторок горіла п'ятиповерхівка на Картвелішвілі, 3-б. Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

Пожежникам вдалося врятувати 49-річну жінку з квартири-епіцентру. Вона отруїл... Читати повністю

Легендарний хлібний на Майдані закривають

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:26

6 березня легендарний магазин «Український хліб» на Майдані Незалежності відпрацьовуватиме свій останній день перед остаточним закриттям. Цю інформацію, а також інформацію про факт прод... Читати повністю

На Дарниці комунальники зробили сніговий терикон

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:14

Мешканці будинків по Срібнокільській, 2а (Дарницький район) скаржаться на справжній сніговий терикон в своєму дворі.

Утворений він з прибраного в цьому таки дворі снігу. Чому брудну гору ли... Читати повністю

Дитяча афіша на 9-10 лютого

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 6 лютого 2013р. 12:11

Життя за розкладом…Воно і до того ніколи не було в нашій родині хаотичним, інакше просто не вижили б. Завжди з усмішкою згадую на цю тему коментар мого англомовного друга, який дізнавшись, щ... Читати повністю

Міліція лякала КПІшників алкоголем і тюрмою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:05

Київська міліція у вівторок провела зустріч з 9-класниками Політехнічного ліцею університету КПІ. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Кажуть - поговорили зі школярами про алкоголь, нарко... Читати повністю

Ахметов вирішив відмовитися від шампанського

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:59

Компанія СКМ, котра належить Рінату Ахметову, вирішила продати пакет акцій Артемівського заводу шампанських вин. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Причина продажу - бажання сфокусуват... Читати повністю

Киянка фрістайлить по тканині віршами

Галина Танай, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:33

Якщо вас ще у школі кидало в дрож від рушників з вишитими рядками Франка чи Шевченка -  киянка Вікторія Черняхівська це виправить. Художниця працює над проектом "Тканина віршів": вишиває ілюст... Читати повністю

Наступні два дні - мокрі і теплі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:30

Четвер та п'ятниця обіцяють бути по-весняному теплими, але дощовими. Про це повідомляє погодний портал Sinoptik.

У четвер варто чекати на температуру від н... Читати повністю

На ВДНГ пекельні кухарі наготують 600 кг олів'є

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:27

У суботу, 9 лютого, свіжовідібрані учасники кулінарного телешоу "Пекельна кухня-3" спробують приготувати 600 кілограмів салату Олів'є. Про це повідомляє прес-служба телеканалу "1+1".

Власне... Читати повністю

У четвер під Київраду принесуть фекалії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:13

Активісти Всеукраїнського комітету "Наступ" у четвер о 09:00 принесуть під Київраду пакунки з фекаліями. Про це комітет повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці.

Кажуть - таким чином вони хо... Читати повністю

Богатирьова обіцяє боротися за ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:10

Раїса Богатирьова запевняє, що очолюване нею Міністерство охорони здоров'я, проти того, щоб імпортні ліки зникли з прилавків аптек. А відтак разом з громадськими та пацієнтськими організаціям... Читати повністю

Хакери простібали Лавриновича на офіційному сайті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 11:02

Хакери вистібали міністра юстиції Олександра Лавриновича прямо на офіційному сайті Головного управління юстиції в Київській області.

Зайшовши на сайт, кожен користувач одразу може побачити... Читати повністю

Прокуратура шукає хто дурить онкохворих дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:56

Генеральна прокуратура дала міліції місяць, щоб ті знайшли шахраїв, які дурять онкохворих дітей. Правоохоронці мають розказати, хто забирав гроші замість того, щоб відправляти дітей на лікування.Читати повністю