Попов пройдеться по переходах

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 17:53

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов дав завдання перевірити технічний стан всіх наземних пішохідних переходів столиці. Відповідне доручення начальникам «Київавтод... Читати повністю

Міносвіти запропонувало вишам шаровий Wi-Fi

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 17:21

Міністерство освіти запропонувало університетам провести собі безкоштовний інтернет. Про це йдеться в листі Міністерства до вишів.

В листі йдеться - університет, байдуже - приватний чи держ... Читати повністю

Пабат ризикує залишитися без руки

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 16:58

Депутат Київради Олександр Пабат третій день в комі. Окрім травмованих очей, роздріблених кісток обличчя та опіків - депутат ризикує втратити руку.

"Над ним постійно чергують лікарі, проте... Читати повністю

Журавський більше не хоче страждати

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 16:13

Народний депутат від Партії Регіонів Віталій Журавський подав позов до суду проти телеканалу «Студія 1+1» та трьох інтернет-сайтів Житомирщини, з вимогою  спростування неправдивої... Читати повністю

Київський школяр потрапив в ТОП від Google

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 15:36

Ілля Ковалевський - 13-річний київський школяр - став одним з 20 переможців конкурсу Google Code-in 2012. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Конкурс проходив з 26 листопада 2012-г... Читати повністю

Після візиту Азарова на Печерську підскочили ціни

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 15:01

У супермаркеті на Печерській площі, який ще вчора відвідав прем’єр-міністр, щоб перевірити ціни на продукти - сьогодні замінили цінни... Читати повністю

Ради фестів кіношників роздягли на гроші Ахметова

Галина Танай, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 14:31

Бути відвертим і не соромитись піаритися - саме так наші режисери вирішили почати наступ на світове кіно. Українські кіношники створили нову спільноту Vidverti, яка допоможе режисерам брати участь... Читати повністю

Вивіска з секс-шопу сховалась після Азарова

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 14:13

З секс-шопу на Печерську «Шпілі-вілі», який не сподобався прем’єр-міністру Азарову під час вчорашнього візиту до супермар... Читати повністю

Прокуратура шукатиме крота в справі Павліченків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 13:34

Прокуратура шукатиме людину, котра "злила" журналістам скани, зроблені з кримінальної справи батька та сина Павліченків, засуджених за нібито вбивство судді. Про це заявила державний обвинувачувач... Читати повністю

Slando: Королем себе можна відчути за $160 тисяч

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 13:18

Портал безкоштовних оголошень Slando створив рейтинг палаців, котрі власники хочуть продати. 

На першому місці - за ціною - палац в Підгірцях. 1000 квадратних метрів за 12 кілометрів в... Читати повністю

Аркуш з адресою вбитого судді перевірять

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:54

Апеляційний суд Києва призначив проведення експертизи аркушу, на котрому була написана адреса вбитого судді Зубкова. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" із залу суду.

Цей листок було вилу... Читати повністю

МОЗ не хоче змушувати людей з болем йти в лікарню

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:51

Міністерство охорони здоров’я пропонує дозволити людям, які відчувають нестерпний біль, за рецептом лікаря купувати пігулки в аптеках. До нині, отримати дозу знеболювального вони могли тільки... Читати повністю

На Святошино жінка вчаділа в своїй квартирі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:30

У вівторок горіла п'ятиповерхівка на Картвелішвілі, 3-б. Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

Пожежникам вдалося врятувати 49-річну жінку з квартири-епіцентру. Вона отруїл... Читати повністю

Легендарний хлібний на Майдані закривають

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:26

6 березня легендарний магазин «Український хліб» на Майдані Незалежності відпрацьовуватиме свій останній день перед остаточним закриттям. Цю інформацію, а також інформацію про факт прод... Читати повністю

На Дарниці комунальники зробили сніговий терикон

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 12:14

Мешканці будинків по Срібнокільській, 2а (Дарницький район) скаржаться на справжній сніговий терикон в своєму дворі.

Утворений він з прибраного в цьому таки дворі снігу. Чому брудну гору ли... Читати повністю