Податкова пишається трьома 16-річними бізнесменами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:38

Троє наймолодших підприємців Києва задекларували 146 тисяч гривень доходу і сплатили 14,5 тисяч гривень податку. Про це повідомляє прес-служба київських податківців.

Молодих бізнесменів вік... Читати повністю

За рік в країні побільшало видавців книг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:24

За рік кількість видавців і розповсюджувачів книг збільшилася на 186. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Якщо 1 лютого 2012-го фірм і... Читати повністю

Сироп від кашлю спіймали на телеобмані

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:21

Антимонопольний Комітет просить словенську компанію KRKA припинити обманювати українців рекламою свого сиропу від кашлю "Гербіон". Ролик з телеекранів запевняє: ліки підходять для немовлят, на... Читати повністю

Європа більше не мучитиме тварин заради краси

Маша Землянська, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:13

З березня Європа повністю заборонить косметичним компаніям перевіряти свою продукцію або ж її складники на тваринах. В іншому випадку - европейський ринок для їхньої продукції закриють.

За... Читати повністю

Молодий тато відкрив блог «для своїх»

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:03

Молодий татусь, журналіст Сашко Чубко, ставши 1 лютого батьком, відкрив блог про батьківство.

Він має назву ТТТТМ, або є «ТатиТатам»Читати повністю

Полум’я на заводі гасили пожежним потягом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 10:01

Вночі горів «Київський завод експериментальних виробів». Пожежа була настільки великою, що довелося застосувати пожежний потяг «Укрзалізниці».... Читати повністю

Страховикам подорожчало інвалідне крісло водіїв

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 9:28

Страхові кампанії відтепер змушені платити водіям за «автоцивілку» обов’язково і чіткі суми за інвалідність. Почали діяти Читати повністю

Повітрофлотський тягнеться у заторі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 8:55

Затор на Повітрофлотському проспекті тягнеться від Севастопольської площі до проспекту Перемоги. Як повідомляє сервісЧитати повністю

Азарову не сподобався секс-шоп на Печерську

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 лютого 2013р. 8:16

Прем'єр-міністру Миколі Азарову не сподобався секс-шоп на Печерську, на який йому вказав чоловік, під час візиту до продуктового магазину.

Місцевий поскаржився Азарову на... Читати повністю

Азарову не сподобався секс-шоп на Печерську

Користувача видалено , (вiд читачiв), 6 лютого 2013р. 8:15

Азарову не сподобався секс-шоп на Печерську, на який йому вказав чоловік, під час візиту до продуктового магазину.

Під час візиту Азарова один місцевий... Читати повністю

Анонс судебного заседания

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 5 лютого 2013р. 20:19

07 февраля 2013 года в 10.00в Жовтневом районном суде г. Запорожья состоится очередное судебное заседание по сфальсифицированному «Делу пономарей». (69600 г.Запорожье, ул. Дзержинского,... Читати повністю

Суд лишив УПА борцями за незалежність

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 19:06

Вищий адміністративний суд (судді Весельська, Малініна і Ситнікова) вирішив – учасники Української повстанської армії і Організацій українських націоналістів – учасники боротьби за неза... Читати повністю

Депутати заночують в Раді через кнопкодавів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 18:58

Група народних депутатів з опозиційних партій ночуватиме в Раді. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини". 

За повідомленням прес-служби партії, в залі станом на 16:45 знаходилося 1... Читати повністю

За два місяці музейники оцифрують цілого Шевченка

Галина Танай, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 18:53

Студенти-філологи й сивобороді науковці тріумфують - особисті книжки, листи і навіть метрику Тараса Шевченка скоро можна буде побачити на власному моніторі. Національний музей Тараса Шев... Читати повністю

У Голосієво зловили водія на краденій Ладі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 18:36

У Голосіївському районі у понеділок ДАІшники зловили водія ВАЗ-21093, котрий вкрали ще минулого року. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

Водія доставили в райуправління. Тоді... Читати повністю