Лікарям заборонили "імпровізувати" з туберкульозом

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 16:07

Міністерство охорони здоров'я затвердило протокол, тобто обов'язкові правила, за яким лікуватимуть туберкульоз. До цього лікар... Читати повністю

Мешканці Голосієва скаржаться на вкрадений садок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 16:04

Мешканці житлового комплексу "Ліко-Град" на Вільямса заявляють про те, що замість обіцяного дитсадка поруч збираються будувати нові багатоповерхівки. Про це йдеться в листі мешканців на сторінці&nb... Читати повністю

Чотири будинки по вулиці Симиренка без води

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 15:27

Кілька житлових будинків та дитячий садок по вулиці Симиренка залишились без води. Про це повідомили «Свідомо» у «Київводоканалі».

Через пошкодження водопровідної ме... Читати повністю

У день закоханих еротику забезпечить бандура

Галина Танай, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 15:22

Найсексуальніший інструмент всіх часів і народів - саксофон? Яка банальність. 14 лютого на Гала-Ночі еротичної поезії цей іржавий стереотип... Читати повністю

Дірка на Борщагівській потягнула майже на 4 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 15:08

На ремонт колектора на вулиці Борщагівська Київрада виділила три мільйони 898 тисяч гривень.

Дірка прямісінько на проїзній частини, що сполучає мешканців Борщагівки з цен... Читати повністю

Акула Джон емігрує з Ocean Plaza

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:59

Піщану акулу Джона, головну зірку торговельно-розважального центру «Ocean Plaza», вже протягом місяця мають перевезти до Нідерландів. Про це «Свідомо» повідомили у прес-служ... Читати повністю

Київрада збирається продати землі на 183 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:55

Київрада підтримала програму соціально розвитку Києва, згідно з якою в 2013-му році заплановано продати землі на 183 мільйони гривень.

Вранці депутати Київради ухвалювали... Читати повністю

"Шерифи" з Оболоні мають вислухати 314 тисяч киян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:49

Оболонські міліціонери вже почали звітуватися по своїй операції "Візит" - коли дільничні інспектори мають обійти всі помешкання району, вислухати скарги киян і роздати візитівки зі своїми контактам... Читати повністю

Комуністи пропонують силою лікувати від оковитої

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:38

Депутати від Комуністичної партії Петро Цибенко та Ірина Сіпріна пропонують Верховній Раді примусово лікувати... Читати повністю

Українцям радять здати квитки в Туніс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:38

Міністерство зовнішніх справ радить українцям не їхатив Туніс.

Кажуть - зараз там загострилася протестна ситуація і це може загрожувати безпеці туристів. Тим же українцям, котрі вже відпочи... Читати повністю

Тест на собі: чому киян тягне у «Конфіскат»

Галина Танай, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:34

Пухнасті боти-єті, мокасини Levi’s і сумки Chanel, розсипи стразів і купи цнотливо-рожевих балеток. Магазини-склади взуття «Конфіскат» вже стали легендою – і окрасою метро т... Читати повністю

Бібліотекою на Печерську завідувала драгдиллер

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:30

Київська прокуратура домоглася звільнення бібліотерка школи №94 "Еллада" на Печерську. 

Завідувачем бібліотекою вона працювала з 2011 року. Крім видачі літератури, згідно договору з ад... Читати повністю

Свободівець із ножем дає пояснення у міліції

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:23

В управлінні міліції Шевченківського району - свободівець Євген Карась із ножем дає пояснення правоохоронцям. Про це повідомив редакції «Свідомо» член партії "Свобода" Юрій Шевченко.Читати повністю

Прокуратура хоче дзвінків про захист дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 14:22

Київська прокуратура відкрила телефон гарячої лінії "Захистимо дітей". 

Номер телефону - 527-71-37. За ним кияни можуть повідомити про порушення прав дитини - усиновлення, освіта, охор... Читати повністю

У Києві почали дорожчати маршрутки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 13:54

У Києві подорожчав проїзд у чотирьох  маршрутках, повідомили «Свідомо» в підприємстві, якому належать транспортні засоби.

Відтак у мар... Читати повністю