Забудовник Гостинного наказав давити активістів

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 18:25

Сьогодні на Гостинному дворі директор фірми “Укрреставрація» Дмитро Ярич дав команду давити активістів, коли ті почали перешкоджати в’їзду на територію важкої техніки. Про це пові... Читати повністю

Мерія встелила під наші ноги 38 тисяч тонн солі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 18:20

З початку зими автодорівці витратили 67 тисяч тонн посипальних матеріалів на війну зі слизькими вулицями. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Солі насипали 38 тисяч тонн, піску - 28 тисяч... Читати повністю

Мерія назвала кращі київські ПТУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 18:16

Міжрегіональне вище професійне училище зв'язку Києва - кращий професійно-технічний заклад освіти Києва. Про це повідомляє прес-служба мерія.

Кажуть - визначали за найбільшою кількістю перем... Читати повністю

Меліхова: За феєрверки краще доплачувати профі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 18:11

Лідер Блоку Юлії Тимошенко в Київраді Тетяна Меліхова звернулася до до БЮТівців з Ради з проханням підготувати законопроект про заборону вільного продажу піротехніки. Про це повідомляє прес-служба... Читати повністю

Два київські дитсадки зробили "сніжну фотосесію"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 17:18

Два дитячі садочки - №180 і №387 (обидва - Шевченківський район) - влаштували цілу "сніжну" фотосесію з дітьми.

Фото вони виклали на сайті районного управління освіти. Тому цих дітей вже мо... Читати повністю

Режисер Звичайної справи:найкраще,що я зробив-діти

Галина Танай, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 17:08

Віскі зранку, триметровий шарф, противний голос і довгонога білявка під боком – саме так має виглядати гламурний митець. У нашого героя замість цього – двоє дітей, хронічний безлад і 24... Читати повністю

Попов впевнений у перемозі над Кличком

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 17:07

В інтерв’ю «Українським новинам» Олександр Попов заявив, що не має сумнівів, стосовно своєї перемоги на виборах. &laq... Читати повністю

Шматок Подолу до ночі сидітиме без води

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 16:59

Зранку Київводоканал ремонтує водопровід на вулиці Бестужева, що у Подільському районі. А відтак там попереджають: до 24:00 не буде води.

Води не буде у будинках №34-36 з вулиці Олександра... Читати повністю

Раді пропонують не дозволити зникнути лікам

Маша Землянська, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 16:37

Депутати від Блоку Батьківщина - Леся Оробець, Олег Лукашук, Олександра Кужель, Роман Ілик та УДАРівець Віктор Чумак пропонують Верховній Раді Читати повністю

Герой-регіонал із Кривбасу став новим міністром

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 16:14

Віктор Янукович призначив Михайла Короленка міністром  промислової політики.

Член Партії Регіонів Михайло Короленко родом із Кривого Рогу. Він є депутатом Дніпропетровської обласної ра... Читати повністю

Міндоходів вдарить по кишенях курців і питущих

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 15:19

За ініціативи Міністерства доходів і зборів в Україні планують ввести нові акцизні марки на цигарки та алкоголь. Таке нововведення має на меті не лише захист споживачів від фальсифікату, але і збіл... Читати повністю

Квитки на столичні Hyundai можна надрукувати вдома

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 13:51

Квиток на столичні потяги HyundaiЧитати повністю

Культурою України тепер керує людина з КМДА

Галина Танай, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 13:42

Не минуло й сорок три дні, а осиротіле Міністерство культури нарешті отримало нового керівника. Ним президент Янукович призначив Леоні... Читати повністю

Забудовники готують сокири для ялинок у Гостинному

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 12:48

Будівельники замахнулися на ялинки у Гостинному дворі. Захисники наразі зупинили першу спробу викорчувати дерева.

За словами активістів, забудовник без... Читати повністю

Німецький історик видав інтерв'ю з "червоними"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 12:38

Під 70 річницю Сталінградської битви німецький історик Йохен Гелльбек видав книгу з інтерв'ю із солдатами Червоної армії і простими місцевими мешканцями.

Книга називається "Протоколи Сталін... Читати повністю