У суботу мерія кличе киян на лижню

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 12:05

У суботу, 9 лютого, відбудуться змагання з лижних перегонів для киян і Київської області за програмою «Здоровий киянин».

Змагання будуть у... Читати повністю

Сімейних лікарів залишили без води і світла

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 11:31

Дві амбулаторії з сімейними лікарями на вулицях Червонопрапорна, 148-А та Гмирі, 8 не працюють. З ними не укладені договори на електро-, водо- і теплопостачання. Такі ви... Читати повністю

Янукович наважився на розмову

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 11:12

Президент України Вктор Янукович планує провести прес-конференцію в Українському домі 1 березня, повідомили в прес-службі президента.

22 лютого, об 11:... Читати повністю

Свободівець приніс до Київради ніж

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 11:01

Свободівець Євген Карась прийшов до Київради з ножем.

Євген, якого «Свобода» делегувала спостерігати за засіданням Київради, ніж здав охоро... Читати повністю

КПІ за рік наінтернетилось на 200 позицій рейтингу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 10:50

Київський політехнічний інститут за рік піднявся більше ніж на 200 позицій в міжнародному рейтингу університетів Webometrics.

У 2012-му КПІ був на... Читати повністю

На засідання Київради пустили 22 киянина

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 10:35

До Київради пропустили 22 киянина, список яких був вчора утверджений на зустрічі активістів з Галиною Герегою та Олександром Поповим.

Окрім громадськос... Читати повністю

Поруч з зоопарком хочуть «збирати» кров

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 10:22

Київський центру крові планують перевести з вулиці Берлінського – на Зоологічну, 3, що поруч з зоопарком. Олександр Попов пообіцяв: це завдання 2013-го року.

За поп... Читати повністю

Хворих залишили сам на сам з гепатитом

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 9:57

Хворих на гепатит в 2013-му році залишили без грошей. Міністерство охорони здоров'я розписало, куди витрачатиме більше двох м... Читати повністю

На Теліги трикілометровий затор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 9:01

На вулиці Теліги, Довженка та Гетьмана утворився затор довжиною у 3 кілометри. За оцінкою сервісу Читати повністю

На Кільцевій вантажівка збила дідуся

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 8:38

На Кільцевій дорозі, під шляхопроводом проспекту Перемоги, водій вантажівки на смерть збив пішохода, який переходив дорогу у недозволеному місці. Про це повідомляє ст... Читати повністю

У центрі Києва «лавина» розтрощила авто

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 8 лютого 2013р. 7:55

У центрі Києва зі скроні одного з будинків зірвався сніговий навал разом з металевою огорожею, Читати повністю

Людина Януковича стала співвласником «Інтера»

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 20:46

Голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін став новим співвласником 20% акцій найбільшої медіа-групи країни, до якої входить близько дев’яти телеканалів. Про це повідомили у прес-службі... Читати повністю

Чоловік на Дарниці вбив приятеля ножем

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 19:53

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України у Дарницькому районі чоловік вбив свого квартиронаймача після спільного розпиття... Читати повністю

Київ стоїть: затори 8 із 10

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 19:10

Згідно інформації сервісу Яндекс.Пробки... Читати повністю

У п'ятницю киянам знадобляться парасольки

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 7 лютого 2013р. 18:51

На п'ятницю синоптики GISMETEO прогнозують киянам дощову та теплу погоду.

Вдень очікується температура +5 / +6 градусів тепла. Ввечері позначки термомет... Читати повністю