У Попова чекають на повінь на початку травня

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 10:03

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій в Київдержадміністрації Віталій Пшеничний заявив, що ймовірні строки проходження повені – кінець квітня – початок тр... Читати повністю

Опозиція блокує трибуну Ради через кнопкодавів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 9:45

Представники опозиції ще до початку засідання Верховної Ради заблокували трибуну та розвісили плакати в парламенті з вимогою забезпечити персонального голосування, по... Читати повністю

Школяра та жінку обікрав наркоман-рецидивіст

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 9:21

Святошинський райсуд засудив до 4 років позбавлення волі раніше судимого наркомана, який обікрав жінку, школяра, а також крав з будинків та автівок, Читати повністю

На Кіквідзе вночі горіло СТО – тушили 15 машин

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 8:41

Вночі на Кіквідзе, 45 сталася масштабна пожежа на станції техобслуговування. Пожежу тушили 15 машин, повідомляє... Читати повністю

Янукович за сніг «обезголовив» три райони столиці

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 лютого 2013р. 8:05

Віктор Янукович звільнив трьох голів районних державних адміністрацій у столиці, за поданням голови Київдержадміністрації Олександра Попова. Президент Читати повністю

ЗМІ: Депутат Київради потрапив в реанімацію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 19:13

Депутат Київради від фракції "Громадський актив Києва" Олександр Пабат перебуває у важкому стані в реанімації після нещасного випадку. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" і "ТСН".

За пові... Читати повністю

ОПОРА: Комуністи гальмують із законопроектами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 19:07

Найактивнішою по подачі законопроектів в новому парламенті у січні була «Батьківщина», а найпасивнішими – КПУ. Такого висновку в своєму дослідженні дійшла громадянська мережа &laq... Читати повністю

США залишили Кузьміна без сніданку

Ольга Бондаренко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 18:44

Перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін написав Конгресу США, що йому не дають візу.

 «Я хочу подякувати вам за запрошення на Національний молитовний сніданок, який... Читати повністю

За "дірку" в Януковичі поплатилися ще двоє юнаків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 18:44

Міліція Миколаївської області "застукала" двох 25-річних молодих людей, котрі малювали "Януковича з дірою у лобі" на паркані. Про це повідомляє прес-служба міліції.

"Прибувши на місце приго... Читати повністю

Бразильський юнак взявся поширювати українську

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 18:11

Хлопець з Бразилії - Джанлука Альберті - вирішив вивчати українську мову і поширювати її усіма доступними способами.

Для цього хлопець створив блог і сторінку в соцмережі Вконтакте, куди ви... Читати повністю

Американці здали Київщину росіянам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 17:47

Американська компанія AES вирішила продати "Київобленерго" і "Рівнеобленерго" компанії VS Energy. Про це повідомляє прес-служба "Київобленерго".

... Читати повністю

До кінця місяця на дороги "вилазитиме" Кобра

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 17:37

З 4 по 28 лютого в Києві та області дороги патрулюватиме спецзагін "Кобра". Про це повідомляє прес-служба ДАІ.

Кажуть - стоятимуть більше для профілактики - хочуть знизити аварійність і реш... Читати повністю

Рятувальники просять не їхати в Карпати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 17:18

Міністерство надзвичайних ситуацій просить українців поки що утриматися від поїздки в Карпати.

Кажуть - у найближчі два дні там чекатимуть на схід снігових лавин.

Більше того - Зака... Читати повністю

Москаль "витрушує" з Київстару інформацію про смс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 17:09

Нардеп від Блоку Юлії Тимошенко Геннадій Москаль звернувся до компанії "Київстар" з вимогою пояснити - як з його телефонного номеру могли приходити смски, котрих він не надсилав.

Мова - про... Читати повністю

Богатирьова "відмазує" сина від поганих ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 17:03

Раїса Богатирьова заперечує, що її син Олександр є одним із співзасновників «Фармкомпанії Біолік», вакцини від якої наразі перевіряє Генпрокуратура.

«Що стосується цього п... Читати повністю