Дарниця продовжує народжувати найбільше дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 12:04

З січня по листопад 2012-го року у Києві народилося більше 31-єї тисячі немовлят. За даними управління статистики, лідер по народжуваності – традиційна Дарниця.

Другим по народжуванос... Читати повністю

Похмура і плюсова температура з киянами на 7 днів

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 11:14

Ще тиждень киянам обіцяють похмуре небо та "плюс" за вікном. За прогнозами Gismeteo до наступної неділі, 10-го лютого температура повітря триматиметься вище 0.

Протягом т... Читати повністю

У підприємця витягнули долари зі штанів

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 11:01

По дорозі до Києва приватного підприємця з Іршавщини пограбували прямісінького у вагоні потягу. Десять тисяч доларів грабіжних витягнув з кишені жертви, поки та спала.

За... Читати повністю

Троєщина найбільше заборгувала комунальникам

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 10:46

Деснянський район заборгував комунальникам більше 121-го мільйону гривень. Це – найбільший рівень боргів з оплати житлово-комунальних послуг, які залишилися у киян з минулого року.

Читати повністю

Українцям пообіцяли глушити біль - таблетками

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 10:21

Міністерство охорони здоров'я дозволило реєстрацію нині єдиного дозволеного знеболювального Морфіну у таблетках. А відтак, невиліковно хворі українці та ті, хто щодня відчувають біль – можуть... Читати повністю

Податкова оновила програму для он-лайн звітів

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2013р. 10:09

На сайті Податкової служби, в розділі "Електронна звітність" з'явилося Читати повністю

У двох університетів відібрали право навчати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 19:35

Два університети втратили право навчати - Акредитаційна комісія відібрала у них ліцензії. Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції навчал... Читати повністю

Дільничним доведеться розкошелитися на візитівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 18:57

Дільничні інспектори міліції мають роздавати мешканцям будинків на "своїй" території візитівки. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

На візитівках мають бути в... Читати повністю

Сегодня: Чоловіка на Подолі вбили на очах у дитини

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 18:46

Юрія Фоміна - директора готелю "Феофанія" Національної академії наук - котрого застрелили у п'ятницю на Подолі, вбили на очах у маленької дитини. Цю інформацію накопали журналісти "Сегодня".

<... Читати повністю

Герегу на лижах обігнали австрійці і американці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 16:12

Команда міської влади Києва зайняла третє місце в лижних змаганнях серед дипломатів.

Всього участь в змаганнях брали 24 команди з 15 країн світу. Проходили вони в парку "Голосіївський". Орг... Читати повністю

ДАІшники лякають водіїв дощем і снігом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 16:04

Столична ДАІ лякає водіїв мокрим снігом з дощем і ожеледицею у неділю та понеділок. 

Автоінспектори радять київським водіям уважно проїжджати пішоходні переходи, не ганяти і не обганят... Читати повністю

Перевіряли гаражі - знайшли 27 крадених автівок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 15:58

Перевіряючи гаражні кооперативи, станції технічного обслуговування та автостоянки, ДАІшники знайшли 27 крадених і незаконно завезених в країну автівок. Про це повідомляє прес-служба київського ДАІ.... Читати повністю

Колесніченко вирішив нагадати українцям Сталінград

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 15:10

Нардеп-регіонал Вадим Колесніченко зареєстрував проект закону про відзначення 70-річчя Сталінградської битви.

Щоправда, як саме депутат хоче, аби ми відзначали це "свято" - невідомо - текст... Читати повністю

В Голосієво може обвалитися ще один перехід

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 15:03

Слідом за аварійним наземним переходом на Саперно-Слобідській (Голосіївський район), котрий мерія на початку тижня пообіцяла поремонтувати, почав руйнуватися ще один - на цій же вулиці. Про це "Сві... Читати повністю

Янукович обезголовив реєстраційну службу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 13:59

Президент Віктор Янукович підписав накази про звільнення голови Державної реєстраційної служби.

Її очолював Леонід Єфіменко. Подання про його звільнення прем'єр-міністр Микола Азаров зробив... Читати повністю