Прокуратура взялася за міліціонерів з Подолу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 12:57

Прокуратура Подільського району направила до суду обвинувачення стосовно начальника територіального відділу міліції Подільського району та його підлеглого. 

За повідомленням прес-служб... Читати повністю

Харківський бабак напророчив весняну прохолоду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 12:46

Харківський бабак Тімка, так само як і його американський колега Філ, в свій традиційний День бабака напророчив українцям прохолодну весну.

Тімка довго не хотів виходити зі свого будиночку.... Читати повністю

Азаров звинуватив у поганих дорогах "плюс-мінус"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 12:41

Жахливий стан автомобільних доріг в країні, за думкою прем'єр-міністра Миколи Азарова, пояснюється поганою погодою. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

"Що я маю на увазі під складнощами ц... Читати повністю

Нагрітий "Дах" відкриває новий сезон

Галина Танай, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 12:25

Після шаленого успіху "Вія" чиновники заворушились і нарешті ввімкнули "Даху" опалення... Читати повністю

Попов секретно обвінчався

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 12:05

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов обвінчався зі своєю дружиною Іриною в церкві на Подолі. "Застукати" їх вдалося журналістам газети "Сегодня".

З дружиною Попо... Читати повністю

Міліціонери закликали журналістів уникати WI-FI

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 11:38

Міліція рекомендує журналістам бути дуже обережними при використанні точок вільного доступу WI-FI і вигадувати довгі паролі. Такі поради чиновники з Міністерства внутрішніх справ дали після кількох... Читати повністю

Комуніст звинуватив Табачника в "бандеризмі"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 11:19

Нардеп-комуніст Олександр Голуб заявив, що комуністи повинні ініцювати відставку міністра освіти Дмитра Табачника. Про це депутат сказав в ефірі  "Шустер Live" у п'ятницю.

"Я уважно пр... Читати повністю

У четвер студенти знову вийдуть за свої стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 11:05

У четвер студенти і громадські активісти прийдуть під стіни Кабміну - на черговий протест проти законопроекту "Про вищу освіту". 

Вони вимагатимуть не чіпати студентські стипендії, вар... Читати повністю

Попов хизується звільненою Шулявкою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 10:44

"Киїблагоустрій" прибрав вісім кіосків і шість відкритих торгівельних місць під Шулявським мостом. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Там кажуть - тепер прохід до підземки, що веде до мет... Читати повністю

Тепло в Києві буде ще тиждень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 10:35

Тепла погода в Києві збережеться протягом всього наступного тижня. Про це повідомляє один з найбільших погодних порталів Sinoptik.

Так, у понеділок варто чекати на мінус 3 градуси вночі і п... Читати повністю

Вдень бабак-провидець розкаже про весну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2013р. 9:41

Сьогодні відзначається одне з найдивніших свят у світі - День бабака.

Традиційно в США, в штаті Пенсильванія, тисячі людей спостерігатимуть за поведінкою місцевого улюбленця - бабака Філа.... Читати повністю

Родина збитої на зебрі жінки шукає свідків

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 20:07

Родина збитої на переході жінки та донька постраждалого в цьому ж ДТП водія «Деу», яке сталося в... Читати повністю

На вихідні Київ потече

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 1 лютого 2013р. 16:52

Синоптики прогнозують на суботу та неділю плюсову температуру. На вихідні днем прогнозується до трьох градусів тепла. Синоптики також прогнозують хмарність, в суботу зранку можливий сніг, а в неділ... Читати повністю

Чиновники почали геноцид музею Тичини

Галина Танай, Свiдомо, 1 лютого 2013р. 16:25

Музейні скандали 2012 плавно переповзають у новий рік. Тиск на директора "Київської фортеці",  спроби кадрових перестановок у Читати повністю

Влада Києва обіцяє допомогти метрополітену

Богдан Хворостяний, (вiд читачiв), 1 лютого 2013р. 16:00

Фінансові проблеми київського метрополітену будуть вирішені після того, як буде прийнято бюджет столиці, обіцяє заступник голови КМДА Анатолій Голубченко. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

<... Читати повністю