Рятувальники просять не їхати в Карпати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 17:18

Міністерство надзвичайних ситуацій просить українців поки що утриматися від поїздки в Карпати.

Кажуть - у найближчі два дні там чекатимуть на схід снігових лавин.

Більше того - Зака... Читати повністю

Москаль "витрушує" з Київстару інформацію про смс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 17:09

Нардеп від Блоку Юлії Тимошенко Геннадій Москаль звернувся до компанії "Київстар" з вимогою пояснити - як з його телефонного номеру могли приходити смски, котрих він не надсилав.

Мова - про... Читати повністю

Богатирьова "відмазує" сина від поганих ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 17:03

Раїса Богатирьова заперечує, що її син Олександр є одним із співзасновників «Фармкомпанії Біолік», вакцини від якої наразі перевіряє Генпрокуратура.

«Що стосується цього п... Читати повністю

У вівторок Азаров піде "шопитися" на Печерськ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 17:01

У вівторок прем'єр-міністр Микола Азаров приїде в торговельний заклад на Печерську. Про це повідомляє прес-служба Уряду.

Азаров буде перевіряти ціни, якість і походження товару. Старт чинов... Читати повністю

Українці страшно хочуть "заморських" столів і піци

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 16:49

Торгові мережі IKEA, H&M, Pizza Hut, Apple Store, Hugo Boss і Starbucks - в топ-списку очікувань серед українців. Таке дослідження провела компанія GfK Україна.

Поїсти в Pizza Hut хотіл... Читати повністю

У справі "майданівців" починають помирати свідки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 16:44

Поки другий рік триває розгляд справи «податкових майданівців» помер один зі свідків-міліціонерів Микола Чабанюк. Про це повідомив суддя Шевченківського р... Читати повністю

Скандальна кандидат в депутати "устала і уходіт"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 16:34

Юрист і екс-кандидат в народні депутати по 212-му округу Тетяна Монтян заявила, що "устала і уходіт". Про це Монтян написала на своєму Фейсбуці.

"Не буду розповідати, що стало останнь... Читати повністю

Жителі Дарниці "накопали" яму на дитмайданчику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 16:11

Неприємну для себе знахідку виявили мешканці будинків на Драгоманова, 25 (Дарницький район) - глибоку яму прямо посеред дитячого майданчика.

Яма присипана снігом - її майже не видно. Малень... Читати повністю

Учнів просять "закривати вуха" на сварки політиків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 15:56

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти просить школярів і їхніх батьків не звертати уваги на заяви політиків про шкільне тестування. 

"У зв’язку з заявами окреми... Читати повністю

Москаль "риє" шкільне минуле Колесніченка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 15:46

Нардеп від Блоку Юлії Тимошенко Геннадій Москаль, переключившись з дипломної історії міністра соціальної політики Наталі Королевської, взявся за шкільні оцінки регіонала Вадима Колесніченка. Про це... Читати повністю

На Дарниці рятувальники відкачували "океан"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 15:37

У неділю вдень талий сніг затопив вулицю Ташкентську (Дарницький район). Про це повідомляє прес-служба київських рятувальників.

Причина затоплення - забиті сміттям водостоки. В результаті з... Читати повністю

Киянин обіцяв порізати і втопити друга за мобілку

Маша Землянська, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 15:00

Міліція затримала киянина, який погрожував колишньому другу розчленуванням. Хлопцеві дуже була потрібна батарея для мобільного телефону та гроші.

"Один з юнаків почав вимагати у свого друга... Читати повністю

ДахаБраха їде вражати німців на Берлінале

Галина Танай, Свiдомо, 4 лютого 2013р. 14:52

Хоч Україна і не ввійшла до конкурсної програми Берлінського фестивалю, кіношники все одно знайшли чим вразити добропорядних німців. Крім презентації українських кіноцікавинок 2012-2013, у кінотеат... Читати повністю

За Біличанський ліс судитиметься прокуратура